Şimdi Ara

Wonder Woman ile ilgili ilk eleştiriler paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wonder Woman ile ilgili ilk eleştiriler paylaşıldı
    Çizgi roman dünyasının en sevilen kadın kahramanları arasında yer alan Wonder Woman, önümüzdeki ay bireysel filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Batman v Superman ile temelleri atılan DC sinematik evreninin dördüncü filmi olacak Wonder Woman için meraklı bekleyiş sürerken, film hakkında ilk eleştiriler paylaşıldı.

Warner Bros'un geçtiğimiz günlerde düzenlediği öngösterime katılma şansı yakalayan film eleştirmenleri, stüdyonun bilgi paylaşma ambargosunu kaldırmasının ardından film hakkında ilk görüşlerini sosyal medya üzerinden paylaştılar. Gelen ilk tepkilere bakılırsa Wonder Woman, DC sinematik evreninde film eleştirmenlerinin beğenisini kazanan ilk film olacak.

Wonder Woman hakkında paylaşılan ilk yorumların neredeyse tamamı olumlu oldu. Wonder Woman'ı canlandıran Gal Gadot ve Chris Pine'ın performansını öven eleştirmenler, yönetmen Patty Jenkins'in de son derece iyi bir iş çıkardığı görüşünde.
     Wonder Woman ile ilgili ilk eleştiriler paylaşıldı
    Aksiyon dozu yüksek sahneleri ile izleyicileri etkilemeyi başaran film, duygusal bir hikaye anlatmasına rağmen genel olarak eğlenceli ve hatta zaman zaman komik bir film olmasıyla övgü topladı. Sonuç olarak filmi izleme şansı yakalayan sinemaseverlerin büyük bölümü Wonder Woman'ın DC sinematik evreninin en iyi filmi olduğu konusunda hemfikir.

Başrollerinde Gal Gadot ve Chris Pine'a Robin Wright, Connie Nielsen, David Thewlis, Ewen Bremner, Lucy Davis, Elena Anaya ve Danny Huston'ın eşlik edeceği Wonder Woman, 2 Haziran'da gösterime girecek.

• "duygusal bir hikaye anlatmasına rağmen genel olarak eğlenceli ve hatta zaman zaman komik bir film olmasıyla övgü topladı"

marvel filmleri gibi yani.umarım justice league ve batman filmleri böyle olmaz.sırf birkaç embesil eleştirmen beğensin diye güzelim filmleri heba ederler yoksa

• Canım nedense daglarin kizi zeyna cekti. Xeske olsa da izlesek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son derece sıradan ve yavan bir film olacak gibi bir his var içimde ama hayırlısı.

• İzleriz her türlü :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sacmalik nedir ya... bu tur filmleri millet nasil ciddi ciddi izliyor ben hep merak etmisimdir

• Eskiden normal film bide çizgi film yaparlardı şuan sadece çizgi film yapiyorlar

• anime evreni dc marvel evrenini ezer geçer. Anime izleyin gençler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eric13

Bu sacmalik nedir ya... bu tur filmleri millet nasil ciddi ciddi izliyor ben hep merak etmisimdir

Çizgi roman kültürün olmadığı için çok normal. En güçlü süper kahraman kim diye sorsan savaş çıkar Fantastik filmleri sevmeyen adamın " Lord of the rings ne ya " demesi ile aynı. Herkes bir değil
  • dikkat edin çoğu filmlerde israilli sanatçılar oynuyor belirli filmlerde.film olarak bence sönük kalıcak artık çok saçmalamaya başladılar filmleri kahramanların hepsini bir araya toplayıp sonra başka filmde ayrı olarak çekim yapmak v.s.film sektörüne artık değişiklik gerek.

• quote:

Bu sacmalik nedir ya... bu tur filmleri millet nasil ciddi ciddi izliyor ben hep merak etmisimdir

Bu filmi merakla bekliyordum ama senin yorumunu görünce film çok saçma geldi. Herkesin senle aynı zevklere sahip olmaması çok saçma. Bence hangi türü seviyorsan söyle de dünyada yaşayan 10 milyar insanın hepsi o tür filmleri izlesin.

• Fragmandan İzlediğim kadarı ile Gal GADOT iyi bir seçim olmuş.Dövüş sahnelerinde hiç de yapmacık durmuyor.2 Sene Askerlik yapmış belki ondandır.

• Cristopher Nolan'ın üçlemesi DC evreninde değil mi? Açıkçası bu yorumu aradım ama bulamadım, bulamayınca yazmaya çekindim biraz

İlk taşı günahsız olanınız atsın

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    MoS ile kurulan yeni evrenden bahsediyor arkadaş
  • quote:

SÜPER KAHRAMANLAR devrini yaşıyoruz işte. Bu on yıl daha böyle gider alışacaksın

Ayrıca bu karaktere (karıya ) hastayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bunu bilmem kadından Süper kahraman olmaz.Tabiyata aykırı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC53

Onu bunu bilmem kadından Süper kahraman olmaz.Tabiyata aykırı.

The bomb has been planted.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC53

Onu bunu bilmem kadından Süper kahraman olmaz.Tabiyata aykırı.

The bomb has been planted.

Resident Evil * Milla Jovovich hariç Milla Jovovich hariç
  • bir bakalım ya acele etmeyin. belki elektrik alırız.

• Keşke Nolan yönetse.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.