Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy Vol. 2 gişede rakip tanımıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Guardians of the Galaxy Vol. 2 gişede rakip tanımıyor
    Marvel'in en eğlenceli filmleri arasında yer alan Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları)'nin devam filmi Guardians of the Galaxy Vol. 2, 28 Nisan'da gösterime girdi. Sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılanan film, vizyondaki ikinci haftasında önemli bir kilometre taşını geride bıraktı.

Guardians of the Galaxy, dünya genelinde 501.7 milyon dolar gişe hasılatına ulaştı. Bu hasılatın 175.9 milyon doları ABD'den gelirken, geri kalan 325.8 milyon doları ABD dışından elde edildi. Üstelik filmin önümüzdeki hafta da gişedeki liderliğini koruması bekleniyor.

Filmin bu hafta vizyondaki en büyük rakibi King Arthur: Legend of the Sword olacak ancak bu filmin de gişede Guardians of the Galaxy Vol. 2'nin gerisinde kalacağı tahmin ediliyor. Öte yandan önümüzdeki hafta ABD'de vizyona girecek Alien: Covenant'ın Marvel'in son filmini zirveden indirebileceği söyleniyor.

Yönetmenliğini James Gunn'ın üstlendiği Guardians of the Galaxy Vol. 2; ilk filmde tanıtılan renki ekibinin evrenin uzak köşelerindeki maceralarını anlatmaya devam ediyor. Filmin başrollerinde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Kurt Russell, Pom Klementieff, Sylvester Stallone ve Elizabeth Debicki yer alıyor.

• BENCE HAKEDİYOR

• 2 defa izlenecek filmler vardır ya işte buda onlardan biri :D

• Abs

• ilki çok güzeldi, kaç defa seyrettiğimi hatırlamıyorum.

• arkadaşlar madem sinema haberi yapacaksınız biraz araştırın Alien:Covenant dün itibariyle türkiyede vizyona girdi.

• çevremdeki insanlar hiç beğenmediklerini söyleyince bende izlemedim bi bakayım

• Amma şişirdiler bu filmi.

Zaten daha gösterime girmeden gazlamaya başladılar.

• Komedi olarak on numara ama onun dışında her zamanki Marvel filmlerinden işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_glr

arkadaşlar madem sinema haberi yapacaksınız biraz araştırın Alien:Covenant dün itibariyle türkiyede vizyona girdi.

Haberde filmin Türkiye vizyon tarihi ile ilgili bir şey söylenmiyorki.

"...Öte yandan önümüzdeki hafta ABD'de vizyona girecek Alien: Covenant'ın Marvel'in son filmini zirveden indirebileceği söyleniyor...."

Haber filmin gişedeki performansı ile ilgili olduğu için önemli olan Alien: Covenant ile ABD'de ne zaman karşılaşacağı. Sonuçta ABD'deki gişe performansı belirleyici olacak.
  • Rakip tanımaması normal adamlar yapmış. Sırf Baby Groot için bile izlenir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum Nihil

quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_glr

arkadaşlar madem sinema haberi yapacaksınız biraz araştırın Alien:Covenant dün itibariyle türkiyede vizyona girdi.

Haberde filmin Türkiye vizyon tarihi ile ilgili bir şey söylenmiyorki.

"...Öte yandan önümüzdeki hafta ABD'de vizyona girecek Alien: Covenant'ın Marvel'in son filmini zirveden indirebileceği söyleniyor...."

Haber filmin gişedeki performansı ile ilgili olduğu için önemli olan Alien: Covenant ile ABD'de ne zaman karşılaşacağı. Sonuçta ABD'deki gişe performansı belirleyici olacak.

Haber filmin gişe performansıyla ilgili olsa da, haberin okuyucu kitlesini Türkiye daha çok ilgilendiriyor. Hatayı kapayayım derken abuk subuk şeylere sığınmayın lütfen. Ayrıca oradaki "ki" "söylenmiyor ki" şeklinde kullanılır. Bir editöre böyle yazım yanlışları yakışmıyor.

• İlk film balondu, bundan da bi beklentim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk filmi bir türlü sevemedim. Filmin konusu yok arkadaş. Tamam komedisi var anladık da amacı yok yani. Nereye gidiyorlar ne yapmaya çalışıyorlar belli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk film keyifliydi amma velakin öyle ahım şahım bir film değildi. Çok abartıldi. 16 yaş altına yönelik bi film olması izlenmesini bu seviyeye çekti. Sinema sektörü günümüzde çocukların eğlenme amaçlı gittiği bi sektöre dönüştü. Günümüzün lunaparklari aslında. Tutulma sebebide tamamen bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

İlk film balondu, bundan da bi beklentim yok.

buda balon ben sevemedim bu filmi ilkinide hiç sevememiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Malum ortamlara düşerse boş vaktimizde indirir izleriz ya da indirmeden izleriz.

• quote:

quote:

quote:

Malum ortamlara düşerse boş vaktimizde indirir izleriz ya da indirmeden izleriz.

dayı büyük ekran tv varsa indir izle sil hesabı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayat felsefem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayat felsefem.

aynen dayı hdd yer yok indirip siliyom bende arşiv arşiv hiç çekilmiyor artık inan izlediğin filmi bir daha izlemek istemiyon her gün çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 14 Mayıs 2017; 16:43:58 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.