Şimdi Ara

BlackBerry KEYone akıllı telefon mercek altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BlackBerry'nin yeni nesil akıllı telefon modeli KEYone mercek altında. Bakalım gerek tasarım gerekse de performans olarak neler sunuyor KEYone. 

• Klavyenin kızaklı olması gerekiyor bence, video izlerken veya oyun oynarken telefon yan tutulduğunda ekrana ulaşması zor olur klavye yüzünden

• Herkese hitap etmiyor o yüzden acımasız eleştriler yapılmamalı ama günümüz de artan ekran kasa oranlarına bakarsak bu denli ekranı kısıtlayan çözümlerin pek tutulacağını zannetmiyorum. Özel bi kitle tarafından tercih edilebilir ama özellikle video ve oyun konusun da bu cihazın tercih edilmeyeceği belli. Farklılık adına iyi en azından az da olsa BlackBerry ruhunu yansıtmaya çalışmışlar.

• Dokunmatik ten hevesini aldı millet üretici nasıl bir değişiklik yapıp ilgi çeksek de milleti bir kaç sene daha yoksak peşinde.

Tuşların yerine de ekran koyulup inch artırılsa aman çok büyük telefon der herkes böyle olunca çok güzel hemen almalıyım olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekranda klavye olabiliyorken neden fiziksel bir şeye ihtiyaç duyayım? Steve jobs zamanında buna benzer bir tepki gösterdi ve şuan liderler nokia blackberry gibi firmalar kendi kendilerini sildiler.

• Ses kontrol ve kilit tuşu ters konumlandırılmış. Bir şeyi de düzgün yap blackberry

• İşlemci ve kamera çöp.

• sanki zamanın gerisinde kalmış ezilmiş gibi,sanki çöp gibi :D

• İsminden başka çekiciliği yok bence.Resmen Hayal kırıklığı yaratıyor.Bu Firma.

• Telefonun hakkı 300 dolar. Ötesi tutmaz.

• Gün geçtikçe bir telefon markasi nasil batirilir onu izledik yahu passport(en azindan s.e) tutmuş gidiyosun o kızaklı ne olduğu belirsiz telefonu çıkartiyosun şimdide key one... passport v2 androidli versyonunu cikarsa simdiye toparlamisti

• yeni modelde daha iyi gelir... sheeple sürüsü hemen karalamaya başlamış...

• quote:

Orijinalden alıntı: salih3466

ekranda klavye olabiliyorken neden fiziksel bir şeye ihtiyaç duyayım? Steve jobs zamanında buna benzer bir tepki gösterdi ve şuan liderler nokia blackberry gibi firmalar kendi kendilerini sildiler.

sheeple blackberry farklı o profesyonelin iletişim aracı...
  • Donanım tarafı biraz daha güçlü tutulsaymış efsane olurdu.Ama yine bu haliyle bile alınabilir bir ürün.Zaten devam serisi daha güçlü klavyeli modelleride çıkaracaktır.Eskiden Motorola droid 2 kullanıcısıydım.Şahsen fiziksel klavyenin yerini hiç bir dokunmatik tutmuyor,zevk vermiyor bana.İyiki bu firma var yoksa kimse klavyeli cihaz üretmeyecek.Farklılık güzeldir iyiki varsın diyorum blackberry :)

• Ucuz olacağını sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera çok kötü duruyor.

• Blackberry profesyoneller için diyen dostum o 10 yıl önceydi şimdi tüm profesyoneller iPhone kullanıyor.
    9900 dan sonra Blackberry e veda ettim ama bende yeri her zaman ayrıdır

• İkinci elleri 1500-1750 civarı olduğunda alınabilir bence. Şimdilik pahalı duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de etmesi gereken fiyat en fazla 1200 - 1300 arası , da ben eski bir Blackberry kullanıcısı olarak, Blackberry yi taniyorsam fiyat 3000 ne yakın olur Türkiye de. Uygun bir fiyatı olursa, yine de klavyeli bir şey kullanmak istiyorum, Dokunmatik klaveye alışamadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyfall44

Donanım tarafı biraz daha güçlü tutulsaymış efsane olurdu.Ama yine bu haliyle bile alınabilir bir ürün.Zaten devam serisi daha güçlü klavyeli modelleride çıkaracaktır.Eskiden Motorola droid 2 kullanıcısıydım.Şahsen fiziksel klavyenin yerini hiç bir dokunmatik tutmuyor,zevk vermiyor bana.İyiki bu firma var yoksa kimse klavyeli cihaz üretmeyecek.Farklılık güzeldir iyiki varsın diyorum blackberry :)

Kesinlikle katılıyorum hocam. Bu blackberry haberlerinde sürekli telefonu kötüleme çapalarını anlamıyorum. Adamlar özgün fikirlerini kararlı bir şekilde yapmaya devam ediyor helal olsun, birbirinin aynı telefonları bir çok firma yapıyor zaten onları alabilirsiniz, durduk yere neden çamur atıyorlar anlamıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.