Şimdi Ara

GeForce Experience için önemli güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GeForce Experience için önemli güncelleme 

Nvidia ekran kartı sahipleri, özellikle de oyun yayıncısı olanları için GeForce Experience uygulaması büyük öneme sahip. Performanstan taviz vermeden 4K çözünürlükte 60 kare/saniyeye kadar oyun kaydı alınması ve farklı platformlarda yayınlanmasına izin veren uygulama güncellendi. 3.6 sürüm numarasına sahip yeni versiyon, uygulama yeteneklerini bir adım daha ileri taşıyor.

GeForce Experience yeni sürümüyle birlikte, ekran kaydı alınmasına izin veren ShadowPlay teknolojisine Vulkan ve OpenGL desteği kazandırıyor. Yani bu güncellemeyle birlikte oyuncular, DOOM ve Minecraft gibi oyunlarda da ShadowPlay ile ekran görüntüsü yakayalıp, "gameplay" videolar hazırlayabilecek. Bahsi geçen oyunlar dışında, ilgili arayüzleri destekleyen yeni nesil oyunlar da ShadowPlay ile kayıt altına alınabilecek.

Nvidia'nın yeni güncellemesindeki en önemli yenilik bu olmakla birlikte, irili ufaklı bazı başka güncellemeler de söz konusu. Gözden geçirilmiş video ve ekran görüntüsü yükleme ekranına ek olarak, birleştirilmiş canlı yayın ekranı ile YouTube ve Twitch yayıncıları giriş yaptıkları tüm servisleri tek ekranda görebilecek. Gallery kısmı da iyieleştirilen GeForce Experience ile kullanıcılar artık yükleme geçmişini de takip edebilecek. Nvidia ekran kartı sahipleri, eğer güncellemediyse GeForce Experience 3.6'ya uygulama veya site üzerinden ulaşabilir.

• Önce neden kullanıcı girişi yapmalıyız onu açıklasınlar... Altta çalışan servisler nelerdir? Kimlere, nerelere, ne tür bilgiler gönderiyor... Zerre güvenmiyorum Nvidia yazılımlarına artık...
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı girişi yapmasan gönderemiyormu bunları ?

o bilgisayara elini sürdüğün sürece Adamların avucunun içindesin.

Hem boş ver senin benim gibi son kullanıcıyı izeleseler ne olacak, buna sevinmen lazım bizi adam yerine koyup bilgilerimizi çalıyorlar
  • Bu uygulamayı kullanıyordum sonrada creators uptade yükledim artık düzgünce kullanamıyorum . Örnek olarak cs go oynarken alt+z yapınca masa üstüne geçiyor inşş bü sürümde giderilir bu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 11 Mayıs 2017; 16:1:15 >
  • MineCraft için süper oldu. Çift çekirdek ile işlemciye yük binen video kaydedici programlardan bıkmıştım.

• Nvidia'nın sadece driver'ını kuruyorum. Beraberinde gelen GeForce experience, 3D vision falan çöp programlar.

• kullanici girisini kaldirsinlar yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD daha uyusun. Radeon relive kayıtta bir tomar sorun çıkarıyor kullanılamaz halde.
  • OBS'den daha mı iyi ? ; )
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklısın.

• Shadowplay mantığında çalışan başka program var mı ? Oyun kaydedicisi çok iyi ama nvidiaya güvenmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.