Şimdi Ara

Samsung’un yeni Gear cihazları yakında gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung’un yeni Gear cihazları yakında gelebilir

Giyilebilir cihaz pazarında önemli bir yere sahip olan Samsung, yıllardır Gear markası altında çeşitli ürünler sunuyor. Gear S kategorisi ile akıllı saat tarafında ilerleyen firma, Gear Fit ile de fitness bilekliği tarafında aktif. Bu yıl daha fazla cihaz görebiliriz.

Fitness ağırlıklı

Firmaya yakın kaynakların verdikleri bilgilere göre Gear Fit Pro ve Gear POP adında iki yeni fitness takip cihazının piyasaya çıkması bekleniyor. Cihazların en erken tanıtım ihtimali ise 16 Mayıs tarihinde yapılacak olan Tizen geliştirici konferansı.

Henüz cihazlar hakkında net bilgiler yok ancak Gear Fit Pro modelinin firmanın Simband bulut tabanlı sağlık takip platformunu temel alacağı tahmin ediliyor. Muhtemelen yine Gear Fit serisine benzer bir tasarım göreceğiz.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8 serisinde de farklı depolama bileşeni şüphesi

Gear POP ise Samsung Charm benzeri ekransız bir fitness bilekliği olabilir. Bu ürün de muhtemelen Xiaomi Mi Band gibi giriş seviyesindeki rakipleri ile mücadele etmenin planlarını yapıyor. Şimdilik bu iki ürün ile ilgili bilinenler bunlar ancak haftaya daha net bilgiler alabiliriz. 

• bıktık şu balonlardan. en az 1 hafta gitmedikçe bu saatlerin hepsi çöp benim gözümde

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

bıktık şu balonlardan. en az 1 hafta gitmedikçe bu saatlerin hepsi çöp benim gözümde

Hemen Samsung'a mail attım durumu bildirdim. Guhong01'in gözünde çöpse üretmeye gerek yok, vazgeçtik dediler.
  • Keşke DH eksileme özelliği geri gelse

• Şarjları 5 gün +gitmedikçe pek yaygınlaşacağını sanmıyorum saatlerin ve bu tarz Gear cihazlarının...

• Ben mi band2 kullanıyorum titreşimi az kullanırsam şarj 1ay gidiyor, tek alma sebebimde buydu kullanım süresi uzun...

• gear fit 2 gercekten başarılı bir cihaz ama tek eksigi whatsapp bildirimlerinin tümünü görememek o cok can sıkıcı şarj 3 gün gidiyor ortamala kullanımda , 1 saattede doluyor, şu an için 200 250 bandında bundan iyisi yok

• kadirirdem kullanıcısına yanıt
    Valla Gear S2-S3 gibi cihazlar ülkemiz için çöp değerinde. Neden satışa çıktılar anlamıyorum bile.

Bu devirde bir cihaza akıllı diyeceksin. Her gün şarj etmen gerekecek. Ama konuşarak kontrol edemeyeceksin. Saçmalık.

Android wear işletim sistemli Zenwatch 2 kullanıyorum. Amazon dan 375TL ye almıştım. Yeminle şarj etmek hiç dert gelmiyor insana verdiği rahatlık yanında.

Ok Google, Kardeşime mesaj at neredesin de. Kardeşim isimli kişiye neredesin diye mesaj atsın. Hatırlatma ekle. Arama yap. Gelen mesaj ve mailleri oku ve cevapla. Hem de sesinle. Daha ne olsun?

Ama Gear S2 ve S3? Bu özellikleri olmadığı için SW2 den farkları yok ve 1000TL gibi rakamları kesinlikle etmezler. Edecekleri ses tanıma özellikleri olmadan 300TL en fazla.

• Hala mı Tizen, hala mı!

Android Wear 2.0 çıktı bunlar hala Tizen ile uğraşıyorlar.

Asıl sıkıntı diğer markaların AW'li cihazlarının TR'de pek bulunmaması. Ben Gear serisini genel olarak başarılı görsem de vermiş olduğu neredeyse sıfır yazılım desteği sebebiyle geleceği düzgün görmüyorum. AW bu konuda daha flexible ve daha yaygın bir WearOS.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.