Şimdi Ara

Yeni X-Men dizisi The Gifted'dan ilk görüntüler yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Yeni X-Men dizisi The Gifted'dan ilk görüntüler yayınlandı
    Mayıs ayının gelmesi ile birlikte Amerikan televizyon kanalları da yeni sezon için dizilerini seçmeye başladılar. Geçtiğimiz aylarda çekilen onlarca pilot bölümü değerlendirip, başarılı bulduklarına ilk sezon için onay veren bu kanallardan biri de FOX oldu. Son yıllarda Gotham ve Lucifer gibi iki başarılı çizgi roman uyarlamasına imza atan FOX, bu yıl da yeni X-Men dizisine ilk sezon siparişini verdi.

The Gifted adını taşıyan bu yeni X-Men dizisi; çocuklarının mutant olduğunu öğrenen sıradan bir çiftin hikayesini anlatacak. Kötü niyetli hükümet birimlerinden kaçmak zorunda kalan aile, bu kaçışları sırasında hayatta kalmak için bir yeraltı mutant şebekesi ile birlikte çalışacak.

Burn Notice'in yaratıcısı olan Matt Nix tarafından yazılan The Gifted'ın pilot bölümü, X-Men filmlerinin de yönetmeni olan Bryan Singer yönetti. Bu sonbaharda izleyiciler ile buluşması beklenen dizinin başrollerinde Stephen Moyer, Amy Acker, Sean Teale, Jamie Chung, Coby Bell, Emma Dumont, Blair Redford, John Proudstar, Natalie Alyn Lind ve Percy Hynes White yer alıyor.

The Gifted, Fox Entertainment Group tarafından hazırlanan ikinci X-Men dizisi olacak. FOX'un kablolu kanalı olan FX, X-Men dizisi Legion'u bu yılın başında yayınlamaya başlamıştı. Legion'un aksine The Gifted'ın X-Men filmleri ile daha yakın bir ilişkiye sahip olacağı ve film serisi ile paralel ilerleyeceği söyleniyor.

• Ergenleri toplamışlar yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Ergenleri toplamışlar yine.

Tamda bunu yazacaktım bende
  • Bende sandım Legion tadında bir şey olacak.
  • yap x-man dizisi ver müziği reyting rekoru kırsın dırırırı dıdıdı dırırırı dıdıdı dı dıt dı dıt. :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=7IzSGvXc_PM

• Logan abimiz gittikten sonra toplaması zor bana göre..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 10 Mayıs 2017; 20:25:42 >
  • Logan ve hugh jacman olmadan ne yapsalar yavan ve bos..

• Legion kalitesinde, en azında Legion gibi süper kahraman olayını klişelerden kurtulup başka bir bakış açısıyla işleyeceğini umuyordum ama teaser bana Heroesu andırdı. Neyse ergen dizisi olmasın da ne olursa olsun.
  • ergen triplerine hazır olun
  • Bir heroes değil. X-men hiç değil

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    evet ama iyi ses gelir yinede
  • Ergen dizisi gibi görünüyor ama Amy Acker için gittiği yere kadar izlerim ben bunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoluk çocukla çekeceklerse güzel olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.