Şimdi Ara

Mercedes'ten tır dünyasına teknolojik bakış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mercedes tır dünyasını değiştirecek teknolojik yatırımlar yapıyor. Özellikle ticari taşımacılık ve filolar üzerine yoğunlaşan firma, tırların yolda boş gezmesini önlemek, sürücülerin daha az yorulmasını sağlamak istiyor. Bu doğrultuda geliştirilen arttırılmış gerçeklik uygulaması dikkat çekici, detayları da videoda. 

• Mercedes' "t"en olmayacak mıydı
  • Arkadaşlar merhaba,

Bazı dostların dikkatini çekebilir, merak edenler olmuş.

Videoda görünen Galaxy S8+, Mercedes mühendislerinin uygulamayı test etmek için kullandığı telefondur.

Teşekkürler.
  • boş versene kardeşim teknolojik filan olsa ne olur biz şöföre retarderi nasıl kullanılacağını anlatamıyoz kaldıki diğer özellikler ha birde şu var mercedes türkiyede üretim yaptığını söylüyor ama araçların fiyatları maşallah scania volvoyla yarışıyor mercedes şunu hiç unutma senin araçların bugüne kadar deposuna ne koysan yaktığı için satılıyordu şu saatten sonra 300 400 binlere volvodan scaniadan başkası alınmaz !!!
  • DoNaNıMcı kullanıcısına yanıt
    Onu geçtim ford bile 300 e yakın fiyat istiyordu en son. tır fiyatları da uçuşa geçti resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Volvo özentileri hepsi. Volvo FH16'dan gerisi yalandır.

• Konu harici bir sorum var,GPU Technology Conference hakkında haber bulamadım bilginiz varmı?Sizin veya Mesut beyin Teşekkürler.

• İş verimliliği konusunda sektördeki bütün firmalar yoğun gelişim sürecinde. Mercedes-Benz bu firmalaradan başı çekenler arasında bakalım ne gibi teknolojiler daha verimli bir biçimde entegre edilecek.

• Tırların yolda boş gezmesini bu uygulama (arttırılmış gerçeklik içeren) nasıl önlüyor? Tam anlayamadım. Yoksa bu konu ile ilgili başka bir çözümü var da video içerisinde mi bahsedilmedi?

• Mercedes çekici araç konusunda çok başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plus çekici -- 29 Mart 2024; 16:58:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.