Şimdi Ara

MSI GT73VR 6RE VBIOS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımdaki GTX 1070 ekran kartının hızı vbiostan 1911 mhz olarak belirlenmiş. Çoğu oyunda aşırı yüklenmeden dolayı sorunlar yaşıyorum. Oyunlardaki ayarları en düşük seviyeye getirdim, 120hz'lik ekranı 60hz olarak ayarladım, g sync denilen naneyi kapattım, v-sync açtım, fan hızını turboya getirdim, güç tasarrufu modunu denedim, bilgisayarı bataryadayken kullandım, msi afterburner, rivatuner, nvidia inspector gibi programları kullandım ama bunların hiç biri fayda etmiyor. MSI afterburnerdan ekran kartı hızını düşürsem de bir kaç dakika-2 saat içinde ayarlarını resetliyor ve oyun anında gidiyor. VBIOS'tan hız ve voltaj değerlerinin düşürülmesi lazım ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. İnternette farklı vbios yükleyip makineyi sorunsuz kullananların olduğunu öğrendim. Ama yine de vbios yüklerken başıma kötü bir şey gelir diye korkuyorum. (MSI'in kendi sitesindeki vbios hatalı)

• VBIOs sürüm nedir?
  • vbios 86.04.2B.00.14
    driver 382.05
  • quote:

Orijinalden alıntı: ılgaz94

vbios 86.04.2B.00.14
    driver 382.05

Siteden son vbiosu indirip güncelleyin sonra nvidia sitesinden güncel sürücüyü indirip temiz kurulum şeklinde yükleyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.