Şimdi Ara

Mobilite: OnePlus 5, iPhone 8, Qualcomm - Apple davası ve fazlası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite, her hafta olduğu gibi bu hafta da mobil dünyanın nabzını tutmaya devam ediyor. OnePlus 5 söylentileri, iPhone 8 beklentisinin iPhone 7 satışlarını etkilemesi, Qualcomm'un iPhone satışlarını engelleme isteği, yeni süper orta seviye platformu Snapdragon 660 ve fazlası bu haftanın öne çıkan konuları oluyor. 

• kayıt tuşuna bastınız mı ?

• bu sefer ses ve görüntü var :)

• Yaşasın kayıt tuşuna basılmış :)

• mesut un başta 20 sn bu sefer kayıt tusuna bastık alın izleyin bakışı :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: MaFiAMaX

Yaşasın kayıt tuşuna basılmış :)

inanmam yemin et :))
  • Birbiriniz ile uyumunuz çok güzel ve akıcı bir program olmuş. Üzerinizdekileri de 1 alana 1 bedava kampanyası ile aldınız galiba. Allah muhabbetinizi daim etsin.

Yolda sadece telefon ile konuşulsa yine iyi. Adam WhatsApp ten yazışıyor, video izliyor.

Siri, iphone telefon tercih etmemde 1. sebep. Çok işe yarıyor.

Mesut Çevik Samsung S8 videosunu merakla bekliyorum. Geçenlerde 10 sn elimde tuttum ve hafifliğinden mi bilmiyorum oyuncak telefon hissi uyandırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaFiAMaX -- 7 Mayıs 2017; 21:58:11 >
  • Niye Erdi Özüağ olarak yayınlanmadı merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: likeablex

Niye Erdi Özüağ olarak yayınlanmadı merak ettim.

herhalde videoyu editleyen kişi kendi hesabından videoyu yüklüyor. bu sefer Mesut Çevik yüklemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sponsor: uspa
  • E ışte Oneplus 5

• iyi polis kotu polis gibiler.erdi olumlu elestiriyor mesut olumsuz.guzel uyum

• One plus android cephesinde xaomi ile en iyi cihazları üreten markalar bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordyakup01

E ışte Oneplus 5

telefon m7 mi ?
  • Ülke olarak dolar rezervlerimiz az turizm bitik üretim bile ithalata bakıyor bazı ürünlerde mecbur vergiyi yükseltiyor hükümet. Devlete gelir olsa bile bir taraftan da caydırıcılık oluyor. Böylece dolar rezervide ülkede kalmış oluyor ithalat kısıtlanmış oluyor..

• Rica etsem intro da ki iphone 4/4s ve 2/3 nesil ipadden kurtulun artık

• 2014 te almıştım oneplus one ı 1000 tl ye hala kullaıyorum. Android 7 3gb ram snapdragon 801 64gb hafıza.Yapamadığı şey yok ve piyasada bulunan 1500 2000 tl lik cihazlardan daha performanslı.Bu tür cihazların popüler olması nedeniyle firma yazılım desteğini kesse bile son sürüm androidi geliştiriciler sayesinde kullanabiliyorsunuz.

• ipone 52 milyon sattığına memnun değilmiş acaba note 7 yanmasa idi ipone neyapacaktı

• quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Orijinalden alıntı: lordyakup01

E ışte Oneplus 5

telefon m7 mi ?

Evet.. neden sordunuz

• _vezir_ _ kullanıcısına yanıt
    SGN7 yanmadı bataryası sabote edildi... Apple sabotaj için ekip kurmuş... kanıtlarıda ortada...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.