Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7, S5'i geçmeyi başardı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy S7, S5'i geçmeyi başardı

ScientiaMobile tarafından yapılan bir araştırmaya göre geçen yılın Galaxy S7 amiral gemisi, Nisan 2017'den bu yana dünyanın en çok kullanılan Samsung akıllı telefonu oldu. Rapor ayrıca Samsung Galaxy S7'in dünyadaki diğer Samsung akıllı telefonlardan daha fazla mobil tarama oluşturduğunu gösteriyor.

Sadece bir ay önce Kantar World Panel, ABD'de en çok kullanılan Samsung akıllı telefonun Galaxy S5 olduğunu ortaya koymuştu ancak dünya genelinde Galaxy S7'nin tüm Samsung akıllı telefonlar arasında en fazla kullanıcı tabanına sahip olduğu görülüyor.

Araştırma ayrıca Galaxy S5'in popülerlik açısından zirveye ulaşması ve Kasım 2015'te %5.5'lik bir paya ulaşmasının 579 gün sürdüğünü gösterirken, Galaxy S6'nın Haziran 2016'da piyasaya sürülmesinden 428 gün sonra %3.1'lik maksimum kullanıcı tabanına ulaştığını ortaya koyuyor.

Galaxy S7, Galaxy S5 ve S6'yı geçti

Galaxy S7, piyasaya sürülmesinden bu yana geçen 400 gün içinde popülaritesini artırmayı başararak, Galaxy S5 ve S6'dan çok daha fazla kişi tarafından kullanıldı. Yayınlanan verilere göre Samsung, 2017 yılının ilk çeyreği sonunda 55 milyon Galaxy S7 ve S7 edge  akıllı telefon satmayı başarmış durumda.

Raporda, kısa süre önce piyasaya sürülen Galaxy S8 hakkında bilgi yer almıyor. Ancak bazı Galaxy S5 ve Galaxy S6 sahipleri cihazlarını yükseltmek isteyebileceğinden, Samsung'un en son amiral gemisi kullanıcı tabanını katlanarak arttırma potansiyeline sahip.

Ayrıca Bkz.Samsung telefonlara özel Cortana sürümü göründü
    Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerine yönelik ön siparişlerin önceki şirket amiral gemilerinin ön siparişlerini geçtiğini ve cesaret verici seviyelere ulaştığını söyledi. Samsung, en yeni amiral gemisini önceki akıllı telefonlarından daha fazla satmak ve en çok kullanılan Samsung cihazı haline getirmek istiyor ancak bu gerçekleşene kadar en az bir yıl geçecek.

Samsung o zamana kadar Galaxy S8'in satın alınması için çeşitli promosyonlar sunarak daha fazla müşteri çekmeyi hedefliyor. Öte yandan bu yılın ilerleyen aylarında heyecanla beklenen Galaxy Note 8'in piyasaya sürülmesi ile 2017, Güney Koreli akıllı telefon üreticisi için çok başarılı bir yıl olabilir.

• Normaldir geçmesi çok güzel telefon, özellikle gümüş rengi favorim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 5 Mayıs 2017; 19:55:2 >
  • Çok güzel telefon hakkını verelim yine de 1400lere Xiaomi Mi 5s , 1500-1800 arası Huawei p9 tavsiye ederim arkadaşlar her türlü işinizi görür. Maalesef akp dolara itibar kazandırdığından dolayı fiyatlar sahlandigindan cebimizi düşünmek zorundayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiyaka1903 -- 5 Mayıs 2017; 19:55:12 >
  • Birazdan neresi güzel şu yok bu yokcular gelir
  • S1 den beri pek birsey degismedi. Bana hala ayni gibi geliyorlar. Ve hala gozumde ki en prestijlisi SGSII

• 2500 e düşünde 6s i satıp s7 edge ye geçeceğim

• S8 çıkmasa bile bu seneyi götürecek kalitede telefon hakkını yememek lazım. Tek eksiği sağlam bir sanal asistan. Türkiye'de birde Samsung'un servis kalitesi iyi olsa keşke. S7 edge i üçüncü kere tamire göndereceğim. Ekran ve kameradan çektirdi bana bu telefon.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Farklı olmak isteyene Mavi ve Gümüş Siyah takılmak isteyenler için Kara şimşek diyorum ben. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

S1 den beri pek birsey degismedi. Bana hala ayni gibi geliyorlar. Ve hala gozumde ki en prestijlisi SGSII

kesinlikle. zamanına göre en iyi sükse yapan telefon s2 idi. zamanından 2 yıl daha ötedeydi resmen.
  • Sirchade kullanıcısına yanıt
    Çıktığında aldığımız S2'yi hala şirket hattı olarak kullanıyoruz, gayet güzel çalışıyor :)
  • s7 tasarım olarak hoş ama.

Arada sırada sorun yaratıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz olur hocam. Daha sonra ararsınız IOS'i.

• Fiyatı 2000 liranin altına inse alınır.

• 6s ilk çıktığında aldım ve ilk ios deneyimimdi.ios u ne çok sevdim nede çok sevmedim,iyi hoş ama benim gibi hardcore kullanıcı için sıkıcı ve işlevsel değil.
    en kısa sürede android e geri döneceğim note7R veya s7 edge ile
  • Gayet başarılı bir telefon,çok normal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.