Şimdi Ara

Darksiders III için İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

IGN, THQ Nordic ve eski Vigil Games çalışanlarından oluşan Gunfire Games ortaklığıyla sunulacak Darksiders III için 12 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı.

Hack & slash / aksiyon / macera oyunu Darksiders III'te dünyadaki iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi düzeltmek için kırbacına ve büyüsüne güvenmek zorunda kalan ana karakter Fury, Yedi Ölümcül Günah'ın eşsiz fiziksel versiyonlarını yok etmeye çalışacak. 

Darksiders III 2018'de PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. 

• Grafik beklentimin üstünde oynanış fena değil biraz ruhsuz gibi geldi ama oda sanırım hikayeden bir kısım bile kaybetmeyelim diye olmamıştır. Bunuda Fast travel olamdan bi yerden bi yere giderizya sanırım o anlardan biriydi özellikle boss çıkınca bir an dark soul hissi yaşamadım değil

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • inşallah başka silahlarda vardır

• Animasyonlar sıkıntılı birde başka silah yoksa eyvah ki eyvah .

• oo beklediğimden erken geldi oynanış videosu. hemen izliyorum

• Fury bana Death kadar akıcı gelmedi. Pre-Alpha olmasına veriyorum çünkü kırbaç vs. kullanan bir karakterin kalas olması saçma olur.

Yanlış hatırlamıyorsam loot olayından bahsetmişlerdi. Tek silah olmaz, olamaz.

• Atmosfer - crysis 3
    Senaryo işleyiş mantığı - darksiders 2
    Oynanış - batman arkham city (catwoman)
    Animasyonlar üzerinde çalışılması gerekiyor. Yaratık ve boss tarasırımı güzeldi. Ama kılıçsız oraksız ds olmaz. Kırbaç iyi güzelse çabuk sıkar.
  • Onceki oyunlarda dusmana belli bir hasar verdigimizde tuş belirirdi biz de o tusa basarak animasyon esliginde oldururduk dusmanları,bunda duz olduruyon bari boss da animasyon ekleseydin, ne bu moba mı oynuyoruz anasını satayım
  • ben sesler harici beğenmedim oyunu. Kamera açıları çok kötü. Bunu düzeltmezlerse oyun çok eksi puan alır. Kapışma esnasında kesinlikle zoom out olması lazım Dark Souls oynamıyoruz nihayetinde bir h&s oynuyoruz.

• Efsane seri efsane görünen bir oyunla devam ediyor :D eğer ilk iki oyunu yapan adamlar yapıyorsa merak etmeyin türlü türlü silahlar ve dövüş tarzları olacaktır beklentim yüksek

• 180 tl olmazsa alınır güzel geldi bana hack and slash oyunlarını seven biriyim zaten ama kontrolleride iyi olması lazım

• Kamera çok yakın duruyor biraz daha uzaklaştırılmalı.
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Senin beklentinin yüksek olmadığı oyun mu var Oyunda mana barı var yeni silah olmasa dahi büyü olacaktır
  • Her ne kadar Alfa sürümünde olsa da Atmosfer olarak beğendim. Beğenmediğim kısımlar, animasyonlar ve kamera açısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşırı tekdüze sıkıcı görünüyor. Fatality, süper ultra gibi skiller de yok
  • şu oyunu yapmadan önce keşke god of war veya castlevania gibi oyunlara baksalardı kırbaç kombosu nasıl olur nasıl yapılır diye. hep aynı kombo hiç akıcı değil bundan yıllar önce çıkan oyunlarda muazzam hareketler yapılıyordu bu nedir yav

• pre alpha daha. Önceki oyunlardaki özellikler zamanla gelicektir.

• Darksider 1 hariç hepsi çöp şu dövüş dinamiklerine bakarmısın ya çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Senin beklentinin yüksek olmadığı oyun mu var Oyunda mana barı var yeni silah olmasa dahi büyü olacaktır

Var var son çıkan ubi oyunlarından hiçbir beklentim yoktu mesela ama içlerinden watch dogs 2 bir tek yanıltabildi , final fantasy 15 ide hevesle almıştım oda çok sıkıcı çıkmıştı , beklenti oluyor ama boşta çıkabiliyor , şu vuruş hissini halletmeleri lazım tabi çok güzel görünüyor ama dövüş mekaniklerine hiç el sürmemişler gibi henüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi ne kadar umutsuz vakasınız siz ya daha Pre-Alpha da oyun hem sırf sinamatik sunum yapmadı diyemi bütün bu olumsuzluklar :S
    Bu arada arka planda çalan müzikler Darksiders 2 nin müzikleri mi? Yoksa banamı öyle geldi :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.