Şimdi Ara

Game of Thrones dünyasında geçen 4 yeni dizi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Game of Thrones dünyasında geçen 4 yeni dizi geliyor
    Tüm zamanların en sevilen dizileri arasında yer alan Game of Thrones, artık sona yaklaşıyor. Bu yaz 7. sezonu ile ekranlara geri dönecek olan dizi, 2018'de yayınlanması beklenen 8. sezonunun ardından ekranlara veda edecek. Game of Thrones sonrası hayata hazırlanan HBO kanalı, Game of Thrones dünyasında geçen yeni diziler için hazırlıklara başladı.

George R. R. Martin'in yarattığı bu ilgi çekici evrende geçecek yeni diziler üzerinde çalıştığı bir süredir bilinen HBO, 4 farklı Game of Thrones dizisi için hazırlıklara başlandığını duyurdu. Serinin yaratıcısı olan George R. R. Martin her dört dizinin yapımında da yer alacak. HBO, bu dizilerin hazırlanmasında Martin'e yardımcı olmaları için dört başarılı senarist ile anlaştı.

Yeni Game of Thrones dizilerini George R. R. Martin ile birlikte geliştirecek ve senaryolarını kaleme alacak isimler; Jane Goldman (Kick-Ass, X-Men: First Class, Kingsman: The Secret Service), Max Borenstein (Godzilla, Kong: Skull Island), Brian Helgeland (Mystic River, Man on Fire, Robin Hood) ve Carly Wray (Mad Men) olacak.
     Game of Thrones dünyasında geçen 4 yeni dizi geliyor
    Game of Thrones dizisinin yaratıcıları olan ve kitapları başarıyla televizyona uyarlayan Dan Weiss ve David Benioff ikilisi de yeni dizilerin yapımcıları arasında yer alacak ancak senaryo aşamasına dahil olmayacak.

Game of Thrones dünyasında geçecek bu yeni dizilerin tam olarak hangi dönemde geçeceği veya hangi hikayeleri anlatacağı şimdilik bilinmiyor. HBO yayınladığı açıklamada bu dizilerin "George R. R. Martin'in yarattığı geniş ve zengin evrenin farklı dönemlerinden hikayeler anlatacağını" belirtti.

Game of Thrones'un 7 bölümden oluşacak 7. sezonu 16 Temmuz'da yayınlanmaya başlanacak.

• Kardeş ne alakası var Game of thrones tarihin en iyi dizilerinden biri. Fantastik öğeler barındırmasına rağmen bu kadar fazla izleyiciyi çekmesi muazzam bir olay. Merak etme bu Türk dizisi değil. Westeros tarihi çok uzun ve derin bir tarih. Reytingler ortada zaten. 10 bölümlük dizide senin dediğin saçmalıklar olmaz. Keyifle izlenir kesinlikle
  • Fazla değilmi biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hbo yöneticileri bir gün toplantı yapıyorlarmışlar ve aralarından biri çıkıp heyecanla şöyle demiş:

" -bu dizi çok iyi rating alıyor, neden yıllarca *okunu çıkarmıyoruz ki?? "

yazık valla... bir şeyin de tadını kaçırmasalar, büyüsünü bozmasalar olmaz... illa "adını feriha koydum emir'in yolu" tadında sequeller çekecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 5 Mayıs 2017; 14:52:42 >
  • Robert’s Rebellion bekliyorum.
  • Güzel olursa isterim. Kandırmaya gerek yok senede 10 bölüm öyle bir dünyaya yetmiyor. Sağlam hikayeye gelsin isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

hbo yöneticileri bir gün toplantı yapıyorlarmışlar ve aralarından biri çıkıp heyecanla şöyle demiş:

yazık valla... bir şeyin de tadını kaçırmasalar, büyüsünü bozmasalar olmaz... illa "adını feriha koydum emir'in yolu" tadında sequeller çekecekler.

Kardeş ne alakası var Game of thrones tarihin en iyi dizilerinden biri. Fantastik öğeler barındırmasına rağmen bu kadar fazla izleyiciyi çekmesi muazzam bir olay. Merak etme bu Türk dizisi değil. Westeros tarihi çok uzun ve derin bir tarih. Reytingler ortada zaten. 10 bölümlük dizide senin dediğin saçmalıklar olmaz. Keyifle izlenir kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 5 Mayıs 2017; 15:22:13 >

• Mantıklı hareket,robert's Rebellion suan izlediğimiz olayların başlangıcı sonuçta çekerlerse güzel olur

• Got hiç izlemedim beyler çok şey kaybettim mi :D

• Trebonianus kullanıcısına yanıt
    Breaking bad i faniydim bu diziden once.

Fantastik sevmem diye izlemiyordum.Ama bu baska.izle kesinlikle.5-6 bolum sabret izle kesin

• nolur bu sefer en sevilen karakterleri bozuk para gibi harcama Martin.
  • Onu da izleriz farketmez :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper olur orta çağ temalı fılm ve dızılerı çok sevıyorum.

• 4 dizi ayni anda mi cikacak? Yoksa biri bitince digerimi baslayacak?

• REZ
  • Spinoff'un geleceğini biliyordum ama 4 tane birden beklemiyordum açıkçası Umarım hepsi bir arada gelir her mevsim birini izleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

hbo yöneticileri bir gün toplantı yapıyorlarmışlar ve aralarından biri çıkıp heyecanla şöyle demiş:

Yahu fena saçmalamışsın bence. Adamlar bir şeylerin bokunu çıkarmak isteseydi GoT'un son 2 sezonu toplamda 13 bölümden oluşacak olmazdı en basitinden. Söz konusu HBO olunca ben öyle sırf yapmak için yapılmış dizi beklemiyorum.

yav he he.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Spinoff'un geleceğini biliyordum ama 4 tane birden beklemiyordum açıkçası Umarım hepsi bir arada gelir her mevsim birini izleriz

Spinoff ne?

Hiç bi yerde bulamadım:(

• quote:

Orijinalden alıntı: Anayurt Oteli

REZ

Otele bi REZervasyon da ben istiyorum

• Valla game of thronesun dizi olarak bir esi benzeri daha yok. Ceksinler izleyelim. Umarim Fear the Walking Dead gibi olmaz ama kanal Hbo olunca boyle bir sey olacagini zannetmiyorum hic.

• Gelsin her türlü izlenir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.