Şimdi Ara

Turkcell şebekesinde sorun yaşanıyor: Ses ve veri trafiğinde kesintiler var [Güncelleme: Sorun çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell şebekesinde sorun yaşanıyor: Ses ve veri trafiğinde kesintiler var [Güncelleme: Sorun çözüldü] 

Turkcell'in mobil şebekesinde yaşanan sistemsel bir arıza nedeniyle belli bölgelerde hem aramalarda hem de mobil internet bağlantısında sorun yaşanıyor.

Kullanıcıların sosyal medyada da dile getirdiği sorunla ilgili olarak resmi Twitter hesabından açıklama yapan Turkcell, teknik ekiplerin çalışma yürüttüğünü en kısa zamanda ses ve veri trafiğinin normale döndürüleceğini belirtti.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

[Güncelleme: Sorun çözüldü] 

• Mobilde internet yok. Fiberde de sabah beri 5. kesilişi oldu.

Ekstra Bilgi : Saat 7 itibariyle onlarda sebebini bilmiyor(muş). Araştırıyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bultar -- 4 Mayıs 2017; 21:7:31 >
  • Oh iyi olmuş
  • Bursa'dayım mobil internette kesilmeler yaşanıyor, fiberde bir sorun yok.

• 5g mimoyu denerken routerı yaktılar sanırım
  • İzmirdeyim mobil internet 3 saattir yok ama arama yapılabiliyor bu ara da müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir

Mobil gitti, fiber var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece AKN Değil Komple Şebekeyi Kaldırdılar :D

• Şebeke yok ama PLATINUM ayrıcalıklarım var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de sorun yok t

Tekirdağ

• Millete kota gelecek mi diye kafayı yedirttiniz. Ahlar şebekenizi çökertti. Ayağınızı denk alın.

• O nasıl bir arızadır, Şanlıurfa'danda sorun yaşıyoruz. Uydu merkezli heralde

• Tekirdağ Kapaklı 15 - 20 dakika önce geldi. Ses kısmında yaşadığım sorun şöyle idi, telefonda 4G şebekesinde iken şebekeye bağlı değil diyor, arama yaptığımda da bundan dolayı 3G'ye düşmüyordu. Ancak 3G ve 2G'de arama aranma vs. sorun yoktu. Mobil veriyi açtığımda da modem kendini Cell_DCH moduna alıp hemen moddan çıkıyor ve bir daha girmiyor, aynı Hakkari'de bir ay boyunca İnternet'imiz bilinçli kesildiğinde olduğu gibi.
    Bir an telefonum bozuldu diye korktum ama Turkcell bozulmuş, oh be dedim. :D
  • 10dk önce İzmir de 4g geri geldi

• destek verdiği vakıflardan yardım istesin...ensar falan..

• adamların altyapısı dayanamadı

kota gelirse şaşırmayın.

• mabovski kullanıcısına yanıt
    Adamlardaki o kadar yedekli altyapı ile Türkiye genelinde ve uluslararası böyle bir şey olması çok zor ihtimal. Bence bir ayar çekiyorlar şebekeye, eskiden phorm muhabbetleri vardı, şimdi ne çıktı bilmem. :D
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Bizde bugün fatura yazarken sorun yaşadık

BURSA için diyorum sisteme girmelerde sorun oldu çıkmadı faturalar ama ben 4g de kullandım fazla etkilenmedim çatır çatır yazdım 4g farklı tabanlı onun etkisi oldu

Biz sadece data kullanıyoruz m2m ile

• Turkcell şebekesinde sorun yaşanıyor: Ses ve veri trafiğinde kesintiler var [Güncelleme: Sorun çözüldü]

• Çift hat sağolsun Vodafone dan devam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.