Şimdi Ara

WhatsApp Durum özelliği Snapchat’ten daha fazla kullanıcıya sahip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WhatsApp Durum özelliği Snapchat’ten daha fazla kullanıcıya sahip

İnternetin en çok aktif kullanıcıya sahip iletişim ağı WhatsApp, kullanıma sunduğu özellikleri de bu sayede geniş kitlelere ulaştırabiliyor. Yakın zamanda kullanıma sunduğu Durum özelliği her ne kadar çok beğenilmese de büyük bir aktif kullanıcı sayısına ulaştı.

Snapchat zorlanabilir

Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre Durum özelliği toplamda 175 milyon kullanıcıya ulaştı. Bu rakam Snapchat’in son açıkladığı 161 milyon aktif kullanıcısından daha fazla. Böylece Facebook’un Snapchat’e karşı oynadığı hamlelerin işe yaradığını ve rakibinin büyümesini yavaşlattığını görüyoruz. Ayrıca Facebook için de yeni reklam alanları açılmış oluyor.

Ayrıca Bkz.Microsoft Surface dizüstü modeli duyuruldu

WhatsApp Durum özelliği ABD’de olumsuz eleştiriler almıştı ancak denizaşırı ülkelerde daha çok beğenildiği ifade ediliyor. Elbette Snapchat’in bu tarz konseptlere insanları alıştırmış olmasının da önemi büyük. Bundan sonra Facebook’un WhatsApp üzerinde deneyeceği yeni konseptlerin boşa çıkmayacağı da anlaşılmış oluyor. 

• boynuz kulağı geçermiş

• Kim kullanıyor harbiden merak ediyorum. 150+ kişi vardır whatsapp listemde, narsist biri dışında kimse kullanmıyor. İlk gün 1-2 kişi kullanmıştı, ondan sonra o narsist arkadaş dışında kimse birşey atmadı.

• Yalan

350kişilik WhatsApp listesinde 1 kişi kullanıyor sadece

Messenger da aynı şekilde 1 tane kullanan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En fazla instada

• Rehberim +70 kişi kimse kullanmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha hiç kullanmadım açıkçası.

• Ulan hepsinden kaçtık instagram kullandık ki herkes instagram kullanmıyordu ve rahattı en azından ama şimdi bakıyorum memleketten eş dost çoluk çocuk akraba o bu şu eklemeye başladı ki bizim için en popüler olan instagram bile artık facebook gibi katledilmeye başlandı.. :)

• Ne whatsp ne ınstagram ne de snapts böyle bir şey kullanmadım. Hiç ilgimi cekmedi

• benimde hiç ilgimi çekmedi şu hikaye olayı
  • Bir kere kullandım.daha da kullanacağımı sanmıyorum. Listemde kullananlar var. Bir kere girip bakmışlığım yok.

• Benim listemdede 3-4 aktif kullanan kişi var. Nerede bu 170 milyon kullanıcı merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

Kim kullanıyor harbiden merak ediyorum. 150+ kişi vardır whatsapp listemde, narsist biri dışında kimse kullanmıyor. İlk gün 1-2 kişi kullanmıştı, ondan sonra o narsist arkadaş dışında kimse birşey atmadı.

Sanırım durum güncellemesi ne bakanlar ve erişimi olanlar da kullanıcı sayılıyor. Ben bir kez foto attım. Hiç kullanmıyorum. Instagram çok popüler , Snapchat de popular ancak ben Snapchat kullanmıyorum

• Sadeyken daha güzeldi.
  • çağın vebası bu WhatsApp herhalde,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz gereksiz şeylere millet ne kadar da meraklı böyle. Bir kere bile kullanmadım o durum özelliğini..
  • 1 kişi paylaşında herhalde onun rehberindeki herkesi kullanıyor sayıyorlar. Böyle böyle kısır döngüyle gidiyor. Yoksa imkanı yok.
  • Whatsapp'a yakışmayan bir özellik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.