Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 satışları 55 milyonu geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy S7 satışları 55 milyonu geçti

Galaxy S8 serisiyle yeniden çıkışa geçmenin hesaplarını yapan Samsung’un önceki amiral gemi serisi Galaxy S7 de halen popülerliğini koruyor. Eski seri Galaxy S8 için konulan satış hedefini bile geride bırakabilir.

Halen popüler

Yapılan analizlere göre Galaxy S7 serisinin satışları 55 milyonu geride bıraktı. Geçen yılın toplam 9 ayında satışta kalan Galaxy S7 serisi 48 milyon civarında sattı. Bu yılın ilk 3 aylık döneminde de 7 milyon civarında satış gerçekleştirdi.

Samsung’un Galaxy Note 7 ile doğan boşluğu doldurabilmek için yaptığı agresif pazarlama taktikleri ve indirimler meyvesini vermiş görünüyor. Android dünyasında bir yıllık bir amiral gemi modelinin halen önemli satışlara imza atmasına çok nadir olarak şahit oluyoruz.

Ayrıca Bkz.HTC U 11 kısmen göründü

Samsung’un Galaxy S8 ile hedefi 60 milyon satış rakamına ulaşabilmekti. Galaxy S7 serisi bu barajı zorlamaya başlamış durumda. İlgiyi devam ettirebilirse bunu da rahatlıkla geçebilecektir.

Samsung yılın ilk çeyreğinde toplam 80 milyon akıllı telefon sattı. 12 milyon da standart işletim sistemli cep telefonu sattı. Böylece toplamda 92 milyon mobil telefon satılmış oldu. Galaxy S8 serisi ile birlikte bu rakam daha da yukarı çıkacaktır. 

• Her yönüyle gelmiş geçmiş en iyi telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Her yönüyle gelmiş geçmiş en iyi telefon

10 aydır S7 kullanan biri olarak söylüyorum ki
    1- Kulaklık ses çıkışı ve kutudan çıkan kulaklığı çok kötü
    2- Ön kamerası çok kötü
    3- Usb Type-C yok
    4- 7000 serisi alüminyum yok
    Paket olarak 2016 nın en iyisi ama her yönüyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan.sonus -- 1 Mayıs 2017; 19:19:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tip-c yok, on kamera vasat, arayuz hala donuyor, kulakligi da ses kalitesi de berbat neresi en iyiymis ?

• neronidas kullanıcısına yanıt
    S7 mi en iyi güldürdünüz hocam

• ilk çıktığında kusursuza en yakın cihaz olarak hepimizin aklında yer edindi. 55 milyonu geçmiş olmasındaki en büyük artısı hiç kuşkusuz SD kart girişinin yeniden yer edinmesi cihazın 9 saat ekran sürelerini yakalamanızı sağlayan 3600mah devasa bir pili ve estetik bir tasarım anlayışı. Arka kamerasının ne kadar başarılı olduğunu söylemiyorum dahi.

• quote:

Yav he he

• Bataryası bile değişmeyen bir telefon mu en iyi telefon. Muhahahhahh aahahahah haaa...

Yine de kullandığım Galaxy S5 bozulsa bataryası değişmeyecek ve vurduğum gibi kırılacak telefon arasam alternatiflerim arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Bataryası bile değişmeyen bir telefon mu en iyi telefon. Muhahahhahh aahahahah haaa...

Yine de kullandığım Galaxy S5 bozulsa bataryası değişmeyecek ve vurduğum gibi kırılacak telefon arasam alternatiflerim arasında.

sizde bi cinssiniz. batarya cikinca kalitesiz, cop, bukulur, maliyeti artar, pili pahali olur diyen sizdiniz. pil cikmayinca aglayan da yine sizlersiniz. devamli magdur oluyorsunuz. bu bana biseyi cagristirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Tip-c yok, on kamera vasat, arayuz hala donuyor, kulakligi da ses kalitesi de berbat neresi en iyiymis ?

Type-c yok tamam onda haklısın. Ön kamera hiç de vasat değil gayet yeterli . Kulaklığı kötü evet o yüzden AKG (126 db) kulaklık aldım şu anda kulağıma sağır edecek kadar ses veriyor yani ses kalitesi kötü değil kulaklığı kötü. Ara yüzü dondurmayı nasıl başardın anlamadım o da bir başarı. S 8'i bilmiyorum kullanmadım ancak s7 samsung'un şimdiye kadar çıkmış en seri telefonu. S7 telefonun var ve kasma yapıyor ise (????) format atmanı tavsiye ederim. Android 7'ye güncellediysen sistemde hata oluşmuş olabilir. En temizi sıfırdan android 7 atman olur.(Garantin gitmez) Samsung da android versiyonun dan başka versiyona geçtiğin zaman dediğin sorun oluşabiliyor. Dediğim gibi temiz kurulum yaparsan bir sorunun kalmaz.
    Senin dediğin kasma , arayüz donması s4 zamanlarında idi. Bende var diye savunduğum yok sadece gerçekleri söyledim. Gerçekten bu sorunlar olsaydı kabul ederdim sonuçta marka fanı değil kullanıcıyım. Ancak yiğidi öldür hakkını yeme dediğin kadar kötü bir telefon değil. Bu yazıyı da seninle tartışma yaratmak için yazmadım. Sadece bu telefonu kullanan ve son derece memnun (memnun olmasam burada bu yazıyı yazmazdım emin ol) olan biri olarak yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 2 Mayıs 2017; 1:38:10 >

• S8 çıkmasına rağmen bence hala alınabilecek bir telefon.

• Androidi kastıran arayüzü yapmayı bir tek samsung başarıyor. Kendilerini tebrik ederim
  • Yok hacı, sen karıştırdın beni. Ben bataryası çıkmayan ilk S6'dan beri eleştiriyorum Samsung'u ve alınacak telefonu yok diyorum. :D Hatta telefonları leğenden camekana döndürdü diye de eleştiriyordum. :D
    Ha S7 ile biraz kıvama girdim sayılır, zorda kalırsam S7 alabilirim diye düşünmeye başladım hani. :D Allah S5'ime zeval vermesin, tütütütütü. :D
  • Beyler hâlâ s7 alınırmı bu saatten sonra ? Almayı düşünüyorum da ?

• hala güzel ve alımlı , çoook tatlı :)

• yuh s7 nin arayüzünü kastırmayı nasıl başardınız.. 8 aydır kullanıyorum kusursuz cihaz.. kamera vasat demişsiniz heralde arka kamerayı kastetmediniz, şu an bile en iyisi sayılır, henüz s8 i pek denenmedi:) arka kamerada iphone 7 falan zaten yanina yaklaşamıyor karşılaştırmalar youtube da mevcut. ön kamerası çok geniş açılı o yönü iyi ama tek kişilik yakın çekimlerde suratınız garip bir şekil alıyor özellikle gözler:)) ön kamerayı bende beğenmiyorum bence tek kusuru

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.