Şimdi Ara

AKK yeni düzenleme yarar değil zarar getiriyor. Canlı Yayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
17.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu canlı yayını son dakika gelişmesi nedeniyle yapıyoruz. Sosyal medya üzerinden bizlere ulaşan ve servis sağlayıcıların iç yazışmalarını içeren görseller gösteriyor ki AKN düzenlemesi sonrasında zam kapıda. Limitsiz tarifeler uçuk fiyatlarla servis edilirken, yeni kullanıcılara da kotayı geçmeleri durumunda ekstra ücret yazılacak.

Gelin tek ses olalım bu konuda söylenmesi gerekenleri bu canlı yayında konuşalım.

Yazışmalar;

• Ulan şu ülkede adam akıllı internet kullanamayacakmıyız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alayı kan emici bu firmaların
  • ben diyorum ortada fol yok yumurta yok bu devlet niye bize kıyak geçiyor :D meğer ki kazık geçirmiş..

• (bkz. gelmeyin tünelin ucu bombok bi yere çıktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 29 Nisan 2017; 21:19:22 >
  • Hep destek tam destek...

• Yayını bekliyoruz.1 kerede halk için bişey yaparken birşeyden kısma

• Bir değişiklik de müşteri için olumlu olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İSS firmalarının abone üzerindeki baskı taktiklerine alet oluyorsunuz, dikkat edin!
  • millet olarak okadar zenginizki para nasil harciyacagimizi bizim yerimize düşnmüşler sağolsunlar

• Şahsi görüşüm bu devleti ahmak yerine koyma hamlesidir. Buna devletin sert bir tepki vermesi lazım yoksa bu İSSler ile 100 yıl sonrada anca para tahsilatı olur hizmet olmaz. Çalışıp yatırım yapıp aldıgımız para karşılığı hak edilen hizmeti verelim demiyorlar çakallık peşindeler hükümetin yerinde olsam yasal düzenlemeleri, komisyon kurup İSS'leri dayatarak yatırım yapmaya ve fiyatlarını devlete onaylatmadan değiştirememeye zorlardım madem insan gibi laftan anlamıyorlar!

• Haberi okuyunca nolcak ki dedim. Sonra fotoları görünce ne sövdüm ne sövdüm varya. Resmen milleti soyuyorlar ya. Bu nasıl iştir Allah' ım. Bu nedir ya? Nasıl insanlarsınız siz? Nasıl bir ülkeyiz biz?

• Sonra bu nesil neden depresyonda. bu ülkede herşey bu halde sadece internet olayı değil

• Ben olayı anlamadım biri özet geçebilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULAN ÇILDIRDIM AKŞAM AKŞAM BU NE ULAN SİZ NASIL KAN EMİCİ HAYSİYETSİZ ADİ FİRMALARSINIZ UMARIM YERİN DİBİNE BATARSINIZ BIKTIK ARTIK ŞU ÜLKEDE BİRAZ VATANDAŞA DEĞER VERİN ARKADAŞ DEVLET İLK DEFA GÜZEL BİR DÜZENLEME UYGULADI İNTERNET KONUSUNDA BU SEFER FİRMALAR HAYSİYETSİZ ÇIKTI
  • Kullanıcıya hizmet vermek kullanıcıyı mutlu etmek gibi bir arayış içinde değil de kullanıcıları nasıl soyarız, paralarını ceplerinden alırken beddualarını da nasıl alırız peşindeler sanarsın. hepiniz batsanız da kurtulsak sizden ( bu beddua da benden)

• Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    ahah tamda aklımdan geçen diyalog :)
  • Takip
  • Ben bu mevzudan hiçbir şey anlamadım Allah' ını seven yardım etsin. Duyuruda okunacak şekilde büyümüyor
  • Dünya üzerindeki diğer tüm ülkeler 10 misli hızlı kotasız internetten zarar etmiyor bir tek bizimkiler 2-8 arası kotasız kullanım ile zarar mı ediyor hahaa. Bunların yatıcak yerleri yok dolandırıcı sahtekarlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.