Şimdi Ara

Galaxy S8 ve S8+ modellerinde yeniden başlama sorunu olduğu ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S8 ve S8+ modellerinde yeniden başlama sorunu olduğu ortaya çıktı 

Kırmızı ekran sorununun düzeltilmesinin hemen ardından bazı Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin kendi kendine yeniden başlamalarına neden olan bir soruna sahip olduğu bildirildi. Akıllı telefon kullanıcılarının çeşitli forumlarda yaptığı paylaşımlarla birlikte gündeme gelen sorun, paylaşımların tarihlerine bakacak olursak geçtiğimiz haftadan beri Samsung kullanıcılarını rahatsız ediyor.

Samsung’un sorundan haberdar olduğu düşünülüyor ancak soruna ilişkin bir açıklama henüz yapılmadı. Sorunu yaşayan bazı kullanıcılar kendi tahminlerini forumlar aracılığıyla paylaşıyorlar. Bunlar arasında sorunun microSD kartından, Always-On Display özelliğinden, ekran kilidinden ve hatta güç tasarrufu modundan kaynakladığı tahminleri yer alıyor.

• Samsun s6 kullanıyorum 7.0 guncellemesinden sonra aynı sorun var sabah kalktığımda telefon pin kodu ekranı çıkıyor

• Ve o yüzden " forever note3" Android 7.1.1 ile yola devam.

• Apple'a çöp derler mis gibi telefon yapıyor adamlar sorunsuz , en ufak bi problemde yenisini verir adamlar gene yaranamazlar... Bosuna mı demis atalarımız Deveye Diken İnsana Seven lazım diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun S7'de de var Android 7 güncellemesinden sonra başladı bu sorun gerçi bugün yeni güncelleme geldi S7 serisinie bakalım düzeltmişler mi? Bir kaç güne belli olur.

• S7 edgede daha bir kere bile duraksamadı telefonu 1 ay yeniden baslatmadim en ufak pürüz çıkmadı hersey yerli yerinde devam ediyor. Ama aynı cihazı kullananlar elbette farkli sorunları yasiyorlar üretimle ilgili problemli cihazı alıp kullananlarin çoğu servis yoluyla işlerini halledebiliyorlar. Teknoloji hep denildiği gibi birazda şans işi. Istatistiki olarak herkesin ayni cihazı alipta kullanmasi mümkün degil sapmalar her cihazda elbette olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

S7 edgede daha bir kere bile duraksamadı telefonu 1 ay yeniden baslatmadim en ufak pürüz çıkmadı hersey yerli yerinde devam ediyor. Ama aynı cihazı kullananlar elbette farkli sorunları yasiyorlar üretimle ilgili problemli cihazı alıp kullananlarin çoğu servis yoluyla işlerini halledebiliyorlar. Teknoloji hep denildiği gibi birazda şans işi. Istatistiki olarak herkesin ayni cihazı alipta kullanmasi mümkün degil sapmalar her cihazda elbette olacaktır.

Haberde s8 ve s8+ deniyor s7 edge değil.

• Bunlar daha baslangic dicem ama, baslatmada bile problem var ????

• quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

Apple'a çöp derler mis gibi telefon yapıyor adamlar sorunsuz , en ufak bi problemde yenisini verir adamlar gene yaranamazlar... Bosuna mı demis atalarımız Deveye Diken İnsana Seven lazım diye.

Aynı cümle içinde "sorunsuz", "yenisini verir".. demekki sorun çıkıyormuş neymiş sorunsuz değilmiş. Değiştirme meselesine gelince sendeki sorunlu telefonu al tamir et bi sonrakine ver ondakini al tamir et bir sonrakine ver. iphone dan geçen biri olarak telefondan memununum şükür bir problem yok umarımda olmaz. Apple ın en büyük sorunu milleti kazıklaması, herşeyde en pahalı olarak açık ara önde.

• Apple cöp ün kralıdır

• Çöpsung ve FanDroid'ciler basmış gene urayı... Aman dikkat...

• quote:

Apple'a çöp derler mis gibi telefon yapıyor adamlar sorunsuz , en ufak bi problemde yenisini verir adamlar gene yaranamazlar... Bosuna mı demis atalarımız Deveye Diken İnsana Seven lazım diye.

290 dolara mal edip 650 dolara satarsam bende bozulduğunda yeni telefon veririm (hatta eskiden yapıyorlardı Apple Merkezlerinde şimdi parça değişimi sağlanıyor eskiden buzzeri bozulsa değişirlerdi). Ayrıca bu kadar basit olmasına rağmen her iPhone serisinde kronik sorun vardı. iPhone 5 5S'te sensör sorunu iPhone 6 da kasa yamulması iPhone 6S'te yüzde 30 da kapanması vs. Ayrıca belirttiğim gibi basit bir telefon olmasına rağmen sorunları var, senden üşenmeyip Samsung Galaxy S8 ve iPhone 7'nin kağıt üzerindeki donanım farkını değil üretim zorluğu ve kullanılan teknolojiyi araştırmanı rica ediyorum.

• S7de de vardi zaten

• quote:

He he salla ortalığı boş buldun.. Su an yanımda bir abim var 3 saattir Iphone 7 den Messenger a girmeye çalışıyor program kapatıyor kendini.. Aramadıgı yer kalmadı denemediğimiz sey kalmadı..

Aynen deveyi diken insanı seven lafını yerine oturtmak isteyenler Iphone kullanmaya devam etsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Çöpsung ve FanDroid'ciler basmış gene urayı... Aman dikkat...

Okadar ahmaksınız ki samsung haberinin altında apple ı tartışıyorsunuz belkide haberle ilgili problem yaşayanları da kovmaya uğraşıyorsunuz

• s7 edge almıştım sattım 8de almayı düşünmüyorum 100 liralık telefon yetiyor alo dememe ;) yemişim telefonunu hepsi kazık ve sorunlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Çöpsung ve FanDroid'ciler basmış gene urayı... Aman dikkat...

beğenmeme tuşu neredeydi yahu?
    olur böyle şeyler her yeni birşey çıktığında biraz bekleyin mutlaka sorunlar çözülecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanciliz

Bunlar daha baslangic dicem ama, baslatmada bile problem var ????

bazı cihazlar çalışırken durduk yere yeniden başlıyor sen olayı yanlış anlamışsın

• Yıllarca Android kullanan birisi olarak şunu söylemeliyim ki Google'ın artık şu işletim sistemini doğru düzgün optimize edip, düzgün ve sorunsuz çalışması için birşeyler yapması gerektiği ortada.. Burda telefon üreticilerine çok kabahat bulmuyorum açıkçası.. Donanımlar ve işlemciler almış başını gitmişken SD 835 işlemci kullanan telefon incelemelerinde bile hâlâ "Ara yüzde en ufak bir takılma ve gecikme yok" diye bir ifade kullanıyor editörler.. Bu kapanma ve açılma sorunu eğer ki bir guncelleme ile düzelecek ise burda yine yazılım düşündürüyor insanı.. İOS' u övmek değil amacım ama kullanıcı deneyimi noktasında İOS cihazlar Android cihazların yarısı kadar pil kapasitesi ile bile aynı kullanım süresini veriyorsa Bi zahmet sende başını öne eğ ve biraz düşün EY GOOGLE

• Yazılımını kendin yapmazsan böyle hatalara mahkumsun. Telefonu güzel yapıyor ama yazılımı kendinin olmadığı için verileni kullanıyor. E haliyle hatalar bol bol ortaya çıkıyor. Yapacak birşey yok. Android budur. Alırsan alırsın. Ha ben hata istemiyorum dersen Apple ürünlerine bakacaksın. Çünkü Apple işletim sistemini kendi yapıyor. Kendi donanımına %100 uygun işletim sistemi yapıyor. E haliyle böyle saçma salak hatalara izin vermiyor. Olsa da anında çözüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaylandIZMIR -- 29 Nisan 2017; 20:1:41 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.