Şimdi Ara

DiRT 4 için İlk Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Codemasters, ralli yarış oyunu DiRT 4 için ilk resmi oynanış fragmanını paylaştı. 

DiRT 4, 9 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.  

DiRT 4 - Steam -- 89,00 TL
    DiRT 4 - Xbox Market TR -- 145,00 TL
    DiRT 4 - PS Store TR -- 209,00 TL

Dünya lideri arazi yarış serisi geri döndü! DiRT 4, en zorlu ralli, rallycross ve landrush yollarıyla ve turlarıyla yüzleşirken seni üretilen en güçlü makinelerin direksiyonuna geçirir.

Çığır açan 'Senin Aşaman' teknolojisi, sana bir düğmeyle Avustralya, İspanya, Michigan, İsveç ve Wales'de milyonlarca ralli rotası sağlar.

Sporun tarihinde üretilmiş en efsanevi 50'den fazla ralli aracını sür.

Fransa, Portekiz, Birleşik Krallık, İsveç ve Norveç'te yarışlarıyla FIA World Rallycross Championship'in resmi oyunu. Supercars, RX2, Super 1600 ve B Grubu rallycross'ta yarış.

California, Nevada ve Mexico'da inanılmaz kısa kulvarlı buggy & truck landrush yarışları.
    DiRT Academy'de yeteneklerini geliştir ve onu en iyi oyun sahana çevir.

Kendi sürücünü oluştur ve arazi yarışı dünyasını ele geçirmek için kendi takımı oluştur.

RaceNet, ödüller için mücadele ederken seni dünyanın en iyilerine karşı mücadelelere sokarak rekabetçi oyunu bir sonraki seviyeye taşıyor.

• Bu espiriyi yapmam lazım ama dört dört güzel oyun olacak. :(

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ilk defa bir yarış oyununu ön sipariş edicem sanırım, özellikle şu senin aşaman dedikleri teknoloji muazzam
  • Dört dörtlük bir oyun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hani yeni wrc araçlarl? Arkadaşlar ralli'de herşey sürüş dinamiği değil bana göre; lisanslı orjinali verebilen bi yarış/ralli oyunu mutlak şartla olmalı. Hala fiesta war..😡

2017'de yaris var, yeni DS3 var, yeni fiesta var, yeni İ20 var.. ben bu araçları da görmek istiyorum.
    Ayrıca ikinci bi önemli konu pistler ve ülkeler..
    Örnek vermicem siz de benim gibi ralli severseniz bilirsiniz zaten; yol var küçük araba büyük... yol var araba küçük yol büyük... yol var sanki el arabası yolu gibi içli dışlı viraj arabayı koyuyorum ortasına ölçüyorum yine ölçü yok, öyle bi 'z' virajı mümkünatı yok olamaz. Start veriliyor yolda gidiyorum km/s hızı çüş dedirtiyor; yaw ne ara o kdr bastın, ne ara durdun. Dirt rally'de örneğin yoldaki çalılar çarpıp durmana sebep...😡 Yoldaki kumun sertleşmesi (güya) arabınızın sanki betona çarpması gibi bi haller filan 😡😡 ya oyun dediğin ralli dediğin bana colin mcrae'dir 2002. Onun üstü at çöpe. Her pistinde en az 10 yolu vardı, bi okdr da ülke vardı ve lisanslı arabalarda vardı.şimdi şu oyuna bakıyorum 3'deki hataları yine yapıyor😡 Yaw cross'muş, sprit'miş, arazi aracıymış bunların world ralli de olmaması lazım bana göre. Ralli de tüm ülkeler olmalı ve o ülkenin fiziki coğrafi yapısını koymalısın. Açıkcası dirt rally bile bende çoğu özelliği ile hayal kırıklığı yapıyorsa bu oyunu düşünemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• forza horoz katili bir oyun kaçırmayın
  • Dirt rallıy aslında sürüş olarak güzeldi ama online sorunları pvp harita eksikliği ve sürüşlerdeki dengesizlik bi süre sonra sıktı , mesela sürüşü smilasyon yaparsanız çok keyifli ama bu seferde sürekli yoldan çıkıyorsunuz , sürüşü kolaştırırsanız bu seferde sıkıcı oluyor ortasını bulamıyorsun , forza horizon 3 ün rally yarışları çok daha keyifli ve o denge ilk açtığınız direk karşınıza keyifli bir şekilde sunuluyor , ha 4 de bunu düzeltebilirlermi bakıcaz , özellikle pvp kısmını

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bütün yarış oyunlarını Codemasters yapsın

• quote:

Orjinalden alıntı: Dhalsim

Bütün yarış oyunlarını Codemasters yapsın

Hiç Forza Horizon yada Forza Motorsport oynamadın herhalde ? Turn10 diye bir firma duymamış olman gerekir bunu söyleyebilmek için.

• Bu Xbox fanatikleri her konuda, tüm dünyanın kendi oynadıkları oyunlar etrafında döndüğünü sanıyorlar ve maalesef satış rakamlarından haberleri bile yok.

Forza dedikleri oyun, hala geçen nesilden kalma asset'leri kullanan, artık CoD'a dönmüş bir oyun, lütfen oyunlarınızı, konsolunuzu alın ve gidin...
  • gymkhana görevleri var mı yine

• Burası açık bir platform.haberlerde xbox fanboyları olduğu gibi senin gibi nefret kusan ps fanboyları da var.

Fanboyların konulardan çıkması gerekiyorsa bayrağı sen tutuyorsun.

Orada yukarıda seri ile ilgili uzun bir yorum var cevabın varsa o mesaja cevap ver.her konuda azılı fanboyluk yapıp mesaj kasmanın alemi yok.

• Elektrik süpürgesi sesleri kullanan , downshift etkisi olmayan Gran Tursimo mu oynayalım ? Şuan piyasada Arcade türünde Horizon 3 ten daha başarılı bir oyun yok ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Elektrik süpürgesi sesleri kullanan , downshift etkisi olmayan Gran Tursimo mu oynayalım ? Şuan piyasada Arcade türünde Horizon 3 ten daha başarılı bir oyun yok ne yazık ki.

Zaten simulasyon oyunlardaki en onemli sey seslerdi...

Bugun oyun dunyasindaki kalitesizligin bir sebebi de bu MS kullanicilarinin girdikleri bos beklentilerdir. Neymis downshift yokmus, yahu oynadigin oyundaki oversteer'e kacan, gercekle alakasi olmayan fiziklerle, abartmış sesleri, taa gecen nesilin 3. oyunundan kalma asset'lerle degil Gran Turismo'ya hic bir oyuna ornek olamaz. Zaten satis rakamlarindan nasil bir oyun oldugunu anliyoruz. Tarafli sitelerin verdigi abarti notlar bile oyununuzu kurtarmaya yetmedi. Neymis her sene Forza cikiyormusta, Gran Turismo hala cikmamismis. Kalite anlayisi boyle olunca, oyunlar da boyle oluyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 29 Nisan 2017; 21:11:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps store ne kadar saçma sapan fiyatla satıyor. İyi ki ps4 pro aldık yine steam a kaldık...
  • Hahaha oynadiğimiz oyun türü simülasyon ama downshift yaparken engine breaking falan önemli değil öyle mi tescilli ps fanboy olarak görevini kusursuz yerine getiriyorsun. Başarilarinin devamıni dilerim. Bundan sonra sizi dinleyip simülasyon niyetine need for speed oynayacağim. Aydınlattiniz beni.

• Hahaha oynadiğimiz oyun türü simülasyon ama downshift yaparken engine breaking falan önemli değil öyle mi ? tescilli ps fanboy olarak görevini kusursuz yerine getiriyorsun. Başarilarinin devamıni dilerim. Bundan sonra sizi dinleyip simülasyon niyetine need for speed oynayacağim. Aydınlattiniz beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Hahaha oynadiğimiz oyun türü simülasyon ama downshift yaparken engine breaking falan önemli değil öyle mi ? tescilli ps fanboy olarak görevini kusursuz yerine getiriyorsun. Başarilarinin devamıni dilerim. Bundan sonra sizi dinleyip simülasyon niyetine need for speed oynayacağim. Aydınlattiniz beni.

Mesajini bir defa atman yetiyor okunmasi icin. Ayrica mesajinda kendini gayet guzel tarif etmissin, kolay degil 4 senedir ise yaramayan bir konsolla fanatiklik yapmak, bu acidan bakinca sana da hak veriyorum.

Topu topu 3-5 senelik oyun tecrubenle bana da ders vermeye kalktin ya, bitirdin beni...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuçta anlatmaya çalıştığım şeyler karşıdakinin anladıklarıyla kısıtlı kaldığı için bazen karşıdakinin zeka seviyesine göre birden fazla kez aynı şeyleri ifade etmem gerekebiliyor kusura bakma Mesajımdan oyunculuk yıllarımı çıkarabildiğine göre bu mesajlada GBT'me falan ulaşabilirsin. Söylesene var mı sgk borcum falan ben bakmakla uğraşmayayım.
  • Dünya'nın en iyi arcade yarış oyunu Forza Horizon, en ıyı sim ise Forza Motorsport dur çekemeyenler anten taksın. Meta puanları ortada rakibi yok rakibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 30 Nisan 2017; 9:48:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.