Şimdi Ara

Call of Duty: WWII oyunundan ilk tanıtım videosu geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of Duty: WWII oyunundan ilk tanıtım videosu geldi 

Infinite Warfare’in çıkışıyla kendi hayranları da dahil olmak üzere birçok kişiden tepki gören Call of Duty, oyunseverlerin sözünü dinledi ve serinin ilk oyunlarının konu aldığı dönemlere dönüş yaptı. Bu kararın ardından seriye ekleneceği duyurulan Call of Duty: WWII’nin ilk tanıtım videosu paylaşıldı.

Tanıtım videosunda İkinci Dünya Savaşı’nın en önemli olaylarından birisi olarak değerlendirilen ve Müttefik Devletler’in güç kazanmasıyla, ülkemizin savaşa giriş yapacağı sürecin başlamasıyla sonuçlanan Normandiya Çıkarması gösteriliyor.

Call of Duty: WWII 3 Kasım tarihinde satışa sunulacak. Oyunun satışa sunulma tarihine kadar daha birçok videonun ve oyun içi görüntünün paylaşılacağını söyleyebiliriz.

Nazi zombiler geri dönüyor

Call of Duty serisi ile bütünleşen ancak maalesef bir süredir rafta olan Nazi zombiler de WWII ile geri dönüyor. Eğlenceli modun geri döneceği Sledgegammer Games tarafından paylaşılan tweet ile duyuruldu.

Call of Duty: WWII oyunundan ilk tanıtım videosu geldi

• Cod sevenler için ayrı bir yeri var serilerin. Bf ne kadar iyi yaparsa yapsın cod oynarken daha çok keyif alıyorum. Ancak bu WW2 olayını çok daha önce bölüm bölüm yapmalilardi. Rusya, Almanya, Amerika ve Japonya için her seride yer verip devam niteliğinde yol izlenseydi o zaman son zamanlarda ki arayışlara girmelerine gerek kalmazdı. Oyunu standartın dışında crysis, Halo vb. Tarza çekmelerini bu tarz oyunlarda boşluk olup o bölümden pay kapmaya çalıştıklarına yoruluyorum ben. Zaten bf4 ile zaten arada ki makası açmayı başardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir dk..biz bu oyunu daha önce oynamadık mı..

• Sonunda call of duty özüne döndü.

• Bunca seneden sonra oyun için pc başına geçme sebebi olur..

Konu ve akıcılığı ile cod2 yi yakalarsa 2.ci efsanemiz olur..
  • CoD 2 Remastered

• Temcit pilavı WWII

• We got a man down!

• Güzel günler yakın..
  • Grafikleri beğenmedim :(

• MOH daydı bu çıkarma, tekrar gibi olmuş. Bunlar daha Er Ryan'ıda kurtarır.

• multi oynanış COD2 gibi olacaksa 200 tl bile veririm çok basit counter gibi ama counter dan 10 kat daha eğlenceli ve zevkliydi
    .
    "ahh cod2 ahh"

• Grafikler bana mı kötü geldi yoksa herkes aynı fikirde mi?

• Bence önceki oyunlara göre baya gelişme var.

• cod2 mapler degişip grafik artııp piyasa sürülse yok satardı.

• Ulan cod 2 gibi 2.dunya savasini icinde yasayip viskimi yudumlarken oynayacagim bir sey cikartsinlar, 10 sene sonra pc alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YOUTUBE'DA 1 GÜNDE 5 MİLYON GÖRÜNTÜLENME,
    500.000 LIKE, 37.000 DISLIKE

İtibarını düzeltmişe benziyor. Grafikleri ben beğendim. Ama bu grafikleri elde etmek için nasıl özel ekran kartları ve ek yazılımlar kullanıldı acaba?

"In game footage" videolarına standart getirilmesi lazım. Mesela "Core i5 ve GTX1060 6GB Single Video Card ile" gibi ifade yazmaları lazım.

• oynamak isterim

• Arkadaş ne Normandiya Çıkarmasıymış be millet ne ekmek yedi bu çıkartmadan.

• There goes your life kullanıcısına yanıt
    Bence de

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.