Şimdi Ara

Star Wars 9 ve Indiana Jones 5'in çıkış tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Star Wars 9 ve Indiana Jones 5'in çıkış tarihi açıklandı
    Son yıllarda Marvel, Star Wars ve başarılı animasyon filmleri ile gişede rakip tanımayan Disney, hazırlık aşamasındaki filmleri için vizyon tarihlerini açıkladı. Aralarında merakla beklenen birçok filmin yer aldığı listede yeni Star Wars üçlemesinin son filmi ve Indiana Jones 5 de yer alıyor.

The Force Awakens ile başlayan yeni Star Wars üçlemesinin son filmi olacak Episode IX, daha önce açıklandığı gibi 2019 yazında sinemaseverler ile buluşacak. Disney, Star Wars: Episode IX'un 24 Mayıs 2019'da vizyona gireceğini duyurdu. Öte yandan yeni Indiana Jones filmi ise bir yıl ertelendi. Daha önce 19 Temmuz 2019'da vizyona gireceği açıklanan Indiana Jones 5'in yeni vizyon tarihi 10 Temmuz 2020 olarak açıklandı.

Disney, bunların yanı sıra merakla iki yeni animasyon filminin de gösterim tarihlerini açıkladı. Son yılların en sevilen animasyon filmleri arasında yer alan Frozen'ın devam filmi 27 Kasım 2019'da vizyona girerken, Wreck-it Ralph'in devam filmi olan Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2 ise 21 Kasım 2018'de gösterime girecek.
    Vizyon tarihi açıklanan bir diğer film de canlı aksiyon (animasyon olmayan) The Lion King uyarlamasıydı. The Jungle Book'un da yönetmeni olan Jon Favreau'nun yöneteceği The Lion King (Aslan Kral), 19 Temmuz 2019'da sinemaseverler ile buluşacak.

Son olarak, klasik bilim kurgu kitabından sinemaya uyarlanan A Wrinkle in Time (Zamanda Kıvrılma)'ın vizyon tarihinin değiştirildiği duyuruldu. 6 Nisan 2018'de vizyona girmesi beklenen film, 9 Mart 2018'e alındı.

Disney merakla beklenen birçok filminin vizyon tarihini açıklamış olsa da stüdyonun gelecek programı bunlardan ibaret değil. Önümüzdeki yıllarda gösterecek girecek yeni Marvel ve Star Wars filmlerinin daha sonra vizyona takvimine eklenmesi bekleniyor.

• Şu son bir iki seneye bakıyorum da, sanki hep bir yeniden çevrim

yada devam filmi var.. Dizilerde de filmlerde de öyle. Hollywood'un bütün senaristleri yazar tıkanmasımı nedir??

• sadrag S kullanıcısına yanıt
    Hazır marka olunca boşa risk almak istemiyorlar.
  • Frozen'in devam filmine sevindim ilki çok iyiydi,özellikle müzikleri harikaydı.

İndiana'yı gene harison dayı mı oynayacak acaba,adamın bi ayağı çukurda iptal olmasın sonra.
  • Good old days

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslan Kral filmi yapmamalılar bence. Animasyonu mükemmeldi ama live-action gitmez buna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • han solo reisi çok severim ama hiç bir Indiana Jones serisi nedense ilgimi çekmiyor
  • Biri bana açıklasın bu starwars serisini hangi sırayla izlersek kronolojik sırayı takp etmiş oluruz?

• Çocukluğumdan beri indiana jones serisini sevmişimdir, beşinci bölümü de izlemek nasip olur inşallah, ayrıca alien serisinin devamı için de aynı duygular içindeyim

• Indiana Jones nereden çıktı beya. Ona da mı devam? Hoş 4 ü izlemedim henüz olumsuz yorumlar sağ olsun ama umarım iyi bir hamledir 5 i çıkarmak. Ep 9 ise keşke yine aralıkta olsaydı diyeceğim zira zaten öncesinde Han Solo filmi çıkacak. Rogue One gibi bir film olursa aylarca etkisi sürer zaten pek ihtiyaç kalmaz Star Wars evrenine. Önceki filmler de Aralık gibi bir döneme ait hisseriyatı oluşturunca haliyle ep9 da o tarihte gelmeli. Ama neyse madem uygun görüyorlar bize de izlemek düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: YesimCirakli

Biri bana açıklasın bu starwars serisini hangi sırayla izlersek kronolojik sırayı takp etmiş oluruz?

zaman çizelgesi
    4 (1999)-5 (2002)-6 (2005) - 1 (1977)-2 (1980)-3 (1983) - 7 (2016)-8 (2018)-9 (2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 27 Nisan 2017; 11:24:27 >
  • İki filmin de bir bölümünü bile izlemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.