Şimdi Ara

Aliexpress'den iPhone'a lens aldık 'Aukey 3'lü lens kiti'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11$'a Aliexpress üzerinden sipariş geçip aldığımız Aukey 3'lü lens kiti ile telefona balık gözü, geniş açı ve makro lens takabiliyorsunuz. Bu videomuzda kiti kutusundan çıkartıyor ve iPhone 7 Plus'a katkısını inceliyoruz. 

• Ali baba her gece aç yattı,
    Ali babanın karnı zil çaldı..
    Vah zavallı Ali baba, kar etmiyor hiç çaba.
    .

Ali baba'dan nasıl aldın, adam aç ama lens üretiyor, hee..biz de yedik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nayır -- 24 Nisan 2017; 18:59:5 >
  • Video çok faydalı olmuş. Bu tarz uygun fiyatlı ve güzel işler yapan ürün incelemeleri olursa çok iyi olur bence

• Çinli siteleri dikkate almanız çok güzel. 40-50 dolara 4 farklı switch seçenekli, RGB ledli mekanik klavyeler falan var. O tür bilgisayar bileşenlerini de inceleyebilirsiniz bence, izlemesi zevkli olur ve ulaşabileceğimiz ürünler olduğu için işimize de yarar...

• iphone lens mi :d

• Her kullanıcı ister derken çok iddalı olmamış mı? Benim cep telefonuma lens takarak kamera yeteneklerini geliştirme isteğim yok. Kullanıcıların ezici bir çoğunluğunun da olduğunu sanmıyorum. Tanıdığım hiçkimsenin olmadığını biliyorum en azından. Herkesin hemen her tanıdığının da cep telefonu vardır sanırım.

• Keşke S7 Edgedeki bozuk görüntüleri de paylaşsaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

iphone lens mi :d

Lens bile lens değil:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Keşke S7 Edgedeki bozuk görüntüleri de paylaşsaydınız

S7 Edge'deki bozuk görüntüler mi?

Bu lensi ben aldım ilk, hatta indirimde 8 dolardı ben aldığımda, S7 Edge ile bir makro çalışmam.

Aliexpress'den iPhone'a lens aldık 'Aukey 3'lü lens kiti'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG G4 cihazımda kullanmak üzere geçtiğimiz yıl almıştım.
    G4 ile güzel sonuçlar alıyordum. Geniş açı lensin üzerindeki parçayı doğa fotoğrafları çekerken suya düşürdüm. Eşimdeki Note 4 ile de güzel sonuçlar alınıyor.

Tavsiye ederim. Hatta Aukey firmasının şarj cihazlarını ve diğer lenslerini de gözden geçirin.

• Geniş açı şart iPhonelar için. Lensleri çok dar açı diğerlerine göre. Özellikle selfie açısı baya dar.

• Ben sipariş etsem gelene kadar telefonum bozulur

• Mesut Bey bir cildiyeye mantar-egzama için görünün

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Ben alalı 6 ay filan oldu biraz geç gelmiş bu inceleme :) yeni alacaklar faydalanır en azından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aukey' in geniş açı lensini 1 yıldır kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim. Çok güzel bir ürün. (tekli lens üçlü paket değil)

• Güzelmiş baya link var mı acaba?

• mesut hocam link verseydinde bizde ordan alsaydık....çok beğendim uzun zamandır apple store den almayı planlıyordum ama fiyatları oldukça pahalıydı.

• makro lensi dışında fark yok para saçmaya değmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankenshta -- 25 Nisan 2017; 1:15:2 >
  • Makro haricinde pek bir işe yaramıyor açıkçası.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.