Şimdi Ara

Outlast 2 için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Red Barrels, yarın çıkışını gerçekleştirecek olan birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu Outlast 2 için yeni ekran görüntüleri paylaştı. Oyunun atmosferine göz atma fırsatı yakaladığımız bu 17 adet ekran görüntüsüne galeri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Outlast 2, 25 Nisan 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Fiyatı $30 olacak.  

Ayrıca Outlast, Outlast: Whistleblower ve Outlast 2'yi içerisinde barındıracak kutulu sürüm $40 fiyat ile Xbox One ve PS4 için çıkış yapacak. 

• Off be

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Dehşet
  • ilk oyunu da dlc si de muhteşemdi. hatta ilk defa shadow of mordor haricinde dlc ye para verip sonrasında üzülmediğim 2. oyun olmuştu soluksuz oynamıştım. 2. oyunun da demosunu denedim ve tek kelimeyle SABIRSIZLANIYORUM :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 24 Nisan 2017; 20:39:13 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Neden hala psn store'da yok ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ekran görüntüsü yayınlamak yerine,Steam Mağaza sayfasını açsalar da almak isteyenler oyunu alabilse daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

Neden hala psn store'da yok ?

Daha çıkmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Daha çıkmadı

iyi de bütün oyunlar 6 ay önceden ön siparişi açılıyorken çıkışına 1 gün kalmış oyun hala store da yok.Sanırım gelmeyecek yasaklı galiba spottan alıcaz mecbur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Daha çıkmadı

iyi de bütün oyunlar 6 ay önceden ön siparişi açılıyorken çıkışına 1 gün kalmış oyun hala store da yok.Sanırım gelmeyecek yasaklı galiba spottan alıcaz mecbur.

Öncelikle oyun hiçbir platformda ön siparişe açılmadı. İkincisi hangi platformda oynayacaksın bilmiyorum ama eğer PS4 ise TR store da satışa çıkmayacak diğer ülkelerden alabilirsin. PC ve Xbox One da ise bir engelleme yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Eleştiriler çok olumlu. Hatta ilk oyuna göre çok daha iyi olduğu söyleniyor atmosfer, korku unsurları, grafik ve seslendirme açısından. Yalnız oyun kısaymış belirteyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.