Şimdi Ara

Samsung Galaxy J3 Geekbench’te ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy J3 Geekbench’te ortaya çıktı 

Samsung’un J serisinin yeni üyesi Galaxy J3’nin (2017) bazı özellikleri Geekbench’te ortaya çıktı. Uzun bir süredir gündemde görünmeyen, en son 2016 senesinin Mayıs ayında 5.1 inch Super AMOLED ekrana sahip olacağı söylentileriyle ve sızdırılan fotoğraflarıyla dikkat çeken akıllı telefon, Geekbench testine göre Exynos 7570 işlemci kullanacak. Akıllı telefonun Snapdragon 430’a sahip olabileceği yönünde söylentiler de mevcuttu.

14nm FinFET üretim teknolojisinden faydalanan Exynos 7570, aynı üretim teknolojisi kullanan Exynos 7870 (Galaxy J7 2016) gibi şarj tüketimi konusunda oldukça başarılı olabilir.

Samsung Galaxy J3 Geekbench’te ortaya çıktı 

Geekbench’ten elde ettiğimiz diğer bilgiler ise akıllı telefonun 2 GB RAM’e ve 16 GB depolama alanına sahip olacağını gösteriyor. Maalesef bu bilgiler arasında kamera ve batarya kapasitesi yer almıyor fakat önceki sızıntılara göre Galaxy J3’ün 5MP arka, 2MP ön (veya 8MP, 5MP) kamerası ve 2600mAh batarya kapasitesi olacak.

• Bu ne arkadaş, sabah erken kalkan model çıkartıyor! Piyasa çöplüğe döndü.

• Eski modeli ztn 8mp idi. 5 mp'ya düşürmez. Anneme almıştım 2015 modelini, tuşlu telefondan sonra kolay mod sayesinde rahat kullanabiliyor, işini görüyor

• Bu bildiğin S4'ün aynısı tip olarak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anne, Baba, Dede, Teyze, Hala vs vs telefonu..

• Bir çöp daha SAMSUNG tarafından dünyayı kirletme üzere fabrikalardan çıkış yapacak desenize...

• J2 2015 e android 6 gelmedikten sonra gözümde 5 kuruş etmez firma samsung

Kaynak kodlarını bootloader kilidini devre dışı bırakın da insanlar rom yapsın dimi yok olmaz illa yeni telefon aldıracağız allah belanızı versin ıslah etsin yaptığınız telefonlar patlasın ömrünüzden ömür gitsin inşallah aylardan beri kafamı yoluyorum yeterr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.