Şimdi Ara

Samsung Music uygulaması kaldırılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung’un yıllar içerisinde medya içerikleri konusunda farklı adımlar attığını görüyoruz. Çevrim içi müzik ve video hizmetlerini ardı ardına faaliyete sokan Samsung rekabete fazla direnemeyince yine ardı ardına yayından kaldırdı. Şimdi sıra varsayılan müzik çalar uygulamasında.

Kaldırılıyor

Firmanın yıllardır Android cihazlarında yer verdiği yerleşik Music oynatıcı uygulaması Galaxy S8 serisi ile birlikte rafa kalkıyor. Bundan böyle telefonlarda sadece Google Play Music uygulaması yerleşik olarak yer alacak.

Samsung geçen yıl da Galaxy S7 serisinde yerleşik Music uygulamasına yer vermemişti ancak resmi olarak herhangi bir bildirimde bulunmamıştı. Şimdi resmi açıklama da gelmiş oldu. Sadece Galaxy S8 serisi değil alt segmentteki telefonlardan da Music uygulaması kaldırılacak. Yerine ise Google Play Music geçecek.

Ayrıca Bkz.Snapchat’ten önemli bir patent adımı

Samsung’un TouchWiz arayüzünü daha da sadeleştirme adına böyle bir hamle yaptığı tahmin ediliyor. Elbette Google’ın da bunda etkisi vardır. Google Play Music uygulaması iyi bir oynatıcı olarak görev yapıyor. Belirli ülkelerde ise geniş bir kataloğu abonelik ücreti ile kullanıcılara sunuyor. Bu bakımdan Samsung’un hizmete yeni kullanıcılar kazandırması daha kolay olacaktır.

• SM Note 3 kullanıyorum telefonuma gömülü gelen bütün uygulamalar ya tek tek değiştiriliyor yada tek tek kaldırılıyor. Zamanında allayıp pullayıp sattıkları cihazları şimdi hiçe sayıyorlar. Ben bu saatten sonra nasıl güveneceğim?

Hakkını yiyemem Samsung'un web browseri ve müzik uygulaması gayet kullanışlı. Kendi uygulaması olduğu için Samsung'a özel olan sensör ve spen fonksiyonları gayet başarılı bir şekilde çalışıyordu.

Neyse hiç kimse vazgeçilmez değildir, Poweramp ile devam ederiz o zaman :)
  • ekrem'e gün doğdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya git poweramp le anlaşma yap, koy telefonuna işte.Google music nedir ? Bunu koyacağına hiç koyma daha iyi.

• HTC'den sonra Samsung... Yakında özelleştirme falan kalmayacak.

• Nasıl kaldırılıyor olmaz olamazzz. Bu korelilerin kafası bir harika. Kendi müzik oynatıcısı google play music'e aparkat atar. Kaldırmayın ya mağazada dursun işte öyle.

• SM Note 3 kullanıyorum telefonuma gömülü gelen bütün uygulamalar ya tek tek değiştiriliyor yada tek tek kaldırılıyor. Zamanında allayıp pullayıp sattıkları cihazları şimdi hiçe sayıyorlar. Ben bu saatten sonra nasıl güveneceğim?

Hakkını yiyemem Samsung'un web browseri ve müzik uygulaması gayet kullanışlı. Kendi uygulaması olduğu için Samsung'a özel olan sensör ve spen fonksiyonları gayet başarılı bir şekilde çalışıyordu.

Neyse hiç kimse vazgeçilmez değildir, Poweramp ile devam ederiz o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nitrotolyen

Ya git poweramp le anlaşma yap, koy telefonuna işte.Google music nedir ? Bunu koyacağına hiç koyma daha iyi.

poweramp gibi kulak kanatan bir oynatıcıya para vermesine gerek yok. Çok daha iyi ses veren oynatıcılar var.
  • Neden kaldırıyorlar ya hasta oluyorum bunlara... Hadi bahsi geçen google müzik iyi birşey olsa neyse... 5 para etmez bir uygulama... Google müziği kaldırsınlar...

• Google play berbat bir şey . Samsung ve LGnin en güzel yanlarından birisi müzikçalarları. HTC a9 kullanıyorum , eski müzikçalarımı özlüyorum

• Poweramp kendine ait ses kodekleri ve güçlü ses çıkışıyla zaten diger tüm programların yarım asır ilerisinde. Iosta androidte tek seçimim poweramp :) varsın samsungta kaldırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: java

Neden kaldırıyorlar ya hasta oluyorum bunlara... Hadi bahsi geçen google müzik iyi birşey olsa neyse... 5 para etmez bir uygulama... Google müziği kaldırsınlar...

Yanliş anliyorsunuz kendin herzaman bu uygulamayı indirebilirsin yok etmiyor sadece telefonda silinebilir hale getirdi

• Kaldırılabilir olması güzel olmuş. Google'ın uygulamasını kullanmak istemeyenlerin farklı alternatifleri vardır elbette.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenilik yapmak için illa birşeylerin kalkmasımı gerek ??

• quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

quote:

Ya git poweramp le anlaşma yap, koy telefonuna işte.Google music nedir ? Bunu koyacağına hiç koyma daha iyi.

poweramp gibi kulak kanatan bir oynatıcıya para vermesine gerek yok. Çok daha iyi ses veren oynatıcılar var.

Daha hassas ayar yapan oynatıcılar illaki vardır ancak genel ayarlarla iyi bir deneyim sunduğunu düşünüyorum.Asıl olay kulaklık bence.Yaptığın ayarları yansıtabiliyor mu, o önemli.Ben de bir sennheiser var, düşman başına.Sibilanstan müzik dinletmiyor ki meret.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ben neutron music player kullanıyorum ve oldukça da memnunum. Başka öneriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

quote:

Ben neutron music player kullanıyorum ve oldukça da memnunum. Başka öneriniz var mı?

Ben flat sesi seviyorum. efektlerin müziği kirlettiğini düşünüyorum. Ayrıca bass ağırlıklı kulaklık ve çalarlardan uzak durmaya çalışıyom.

poweramp flat sesi gereksiz bass ağırlıklı ve sahnesi çok dar. Belirli frekans aralıkları dışında rezalet ses veriyor. Neutron'un flat sesi hem poweramp hem de jetaudio dan daha iyi.

ben genellikle flat seste alpha, shuttle, pulsar ve stellio'yu daha çok beğeniyorum. zaten aynı ses kodeklerini kullanıyorlar.

Eğer efektler ve spesifik bir ekolayzır ayarı istiyorsanız

cowon'u seviyorsanız jetaudio

sony ve iriver gibi biraz daha yumuşak karaktere sahip ses için neutron ve stellio veya phonograph

tercih edin.

Benim gibi ekolayzır kapatan biriyseniz flat ses ağırlıklı ise alpha ve pulsar. Stellio da iyi bu konuda.

Şöyle bir durumda var. mesela yukarıda arkadaşım bahsettiği gibi sennheiser'ın orta alt seviye kulaklıklarından müzik dinliyorsanız genellikle rezalet bass ve dar sahne olduğunu için ne yapsanız istediğiniz tadı alamazsınız. Kulaklık piyasası yıllardır ucuza üretim için bass ağırlıklı kulaklıkları pohohluyor. Kulaklığı ilk aldığınızda biraz etkileniyor sonrasında aslında ne kadar boktan olduğunu anlıyorsunuz. Düşünsene yıllardır cx serisi satılıyor. rezalet.

bass ağırlıklı armatürler dinamik yapıdadır ve bass dışında rezalet ses verirler. Bunun yerine shure'un birden fazla armatür kullanan kulaklıklarından veya re-zero gibi inanılmaz dengeli ses veren bir kulaklık edinmelisiniz.

Trekstor vibez efsanesi vardır bilenler bilir. h320 efsanesi vardır bilenler bilir.

Mümkün olduğunca poweramp'tan uzak durun derim. Tbai bu benim fikrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 23 Nisan 2017; 18:0:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben flat sesi seviyorum. efektlerin müziği kirlettiğini düşünüyorum. Ayrıca bass ağırlıklı kulaklık ve çalarlardan uzak durmaya çalışıyom.

poweramp flat sesi gereksiz bass ağırlıklı ve sahnesi çok dar. Neutron'un flat sesi hem poweramp hem de jetaudio dan daha iyi.

ben genellikle flat seste alpha, shuttle, pulsar ve stellio'yu daha çok beğeniyorum. zaten aynı ses kodeklerini kullanıyorlar.

sony ve iriver gibi biraz daha yumuşak karaktere sahip ses için neutron ve stellio veya phonograph

tercih edin.

Benim gibi ekolayzır kapatan biriyseniz flat ses ağırlıklı ise alpha ve pulsar. Stellio da iyi bu konuda.

Şöyle bir durumda var. mesela yukarıda arkadaşım bahsettiği gibi sennheiser'ın orta alt seviye kulaklıklarından müzik dinliyorsanız genellikle rezalet bass ve dar sahne olduğunu için ne yapsanız istediğiniz tadı alamazsınız.

bass ağırlıklı armatürler dinamik yapıdadır ve bass dışında rezalet ses verirler. Bunun yerine shure'un birden fazla armatür kullanan kulaklıklarından veya re-zero gibi inanılmaz dengeli ses veren bir kulaklık edinmelisiniz.

Trekstor vibez efsanesi vardır bilenler bilir. h320 efsanesi vardır bilenler bilir.

Şuan elimdeki sistem;

Note 3+Viper4android+Shure SE535

Sanırım bundan iyisi de pek mümkün değil. Özellikle v4a bu konuda çok kullanışlı bir program. Kullanmayan arkadaşlar varsa "kesinlikle" öneririm

Cevabın için de teşekkür ederim, alpha ya bir göz atsam iyi olacak galiba

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

poweramp flat sesi gereksiz bass ağırlıklı ve sahnesi çok dar. Neutron'un flat sesi hem poweramp hem de jetaudio dan daha iyi.

tercih edin.

Şöyle bir durumda var. mesela yukarıda arkadaşım bahsettiği gibi sennheiser'ın orta alt seviye kulaklıklarından müzik dinliyorsanız genellikle rezalet bass ve dar sahne olduğunu için ne yapsanız istediğiniz tadı alamazsınız.

Şuan elimdeki sistem;

Note 3+Viper4android+Shure SE535

Sanırım bundan iyisi de pek mümkün değil. Özellikle v4a bu konuda çok kullanışlı bir program. Kullanmayan arkadaşlar varsa "kesinlikle" öneririm

Cevabın için de teşekkür ederim, alpha ya bir göz atsam iyi olacak galiba

Dostum v4a nın midleri çok iyimiş diye duydum. henüz satın almadım onu. Daha doğrusu hiç denemedim. şu 432 music var. çok iddialılar. onu bi denicem bu sıralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 23 Nisan 2017; 18:21:22 >

• stellio kullanın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.