Şimdi Ara

HTC’nin yeni telefonu “HTC U 11” olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC’nin yeni telefonu “HTC U 11” olacak

HTC’nin U serisinin yeni üyesi olacak olan HTC Ocean, bir süre önce paylaşılan görseller ve tanıtım videosunun ardından yalnızca HTC U olarak anılmaya başlanmıştı. Teknoloji dünyasına dair paylaşımlarıyla ün kazanan Evan Blass, akıllı telefonun “HTC U 11” olarak anılacağını, yani geçtiğimiz sene satışa sunulan HTC U 10'un devam modeli olacağını öne sürdü.

Tahminlere göre 5.5 inch ekrana sahip olacak akıllı telefonun (diğer özellikleri yukarıdaki haberimizden görüntüleyebilirsiniz) kenar kısımlarında sensörler yer alacak. Evan Blass tüm bu özelliklerin yanı sıra akıllı telefonun siyah, mavi, kırmızı, beyaz, ve gümüş grisi olmak üzere 5 farklı renk seçeneğine sahip olacağını duyurdu ancak renk seçeneklerinin satış noktasına göre çeşitlilik göstereceğinin de altını çizdi.

• Telefonlar iyi güzel de olması gerekenin 1,5 katı fiyatla satmaya çalışmasan keşke sevgili HTC

• Sadece U de geç yeni bir sayfa aç 11 nedir?

• Adam düzgün bi isim koyar, sorsalar "htc uuu onbir" mi diyecez !

Fiyatta cabası..

• Bir şey olacağı yok ama insan bekliyor işte. :D

• "Ultra" kısaltması olacağı kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamerasını merak ile bekliyorum
  • herzaman ki tezimi yineliyorum. htcden uzak durun.. basınız agrımasın..

• S8 ve S8 edge fiyatlarına bakın önce daha tanıtılmadan fiyat muhabbeti yapıyonuz olum :D
  • Fiyatı yine yüksekten verirlerse işleri çok zor,zaten geç geliyor oradan da kayıp var.

• Sony'den sonra HTC'de isimlendirmede çağ atlamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ABD den arkası silver on panel siyah olan htc10 getirtmeyi planlıyorum U tasarım ve donanım anlamında beni pek etkilemedi sizce U mı yoksa 10 modeli mı ????? beklemeye değer mı dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoZ-OK -- 23 Nisan 2017; 15:48:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav he he piyasadaki en iyi telefonlar htc'den cıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BoZ-OK

Arkadaşlar ABD den arkası silver on panel siyah olan htc10 getirtmeyi planlıyorum U tasarım ve donanım anlamında beni pek etkilemedi sizce U mı yoksa 10 modeli mı ????? beklemeye değer mı dersiniz ?

HTC nankör bir firma, kısa süre sonra HTC 10 un fişini çekerler, bu saatten sonra HTC 10 alınmaz bence. Almışken, hele de yurtdışı olacaksa yeni model almak daha mantıklı.
  • güzel telefon
  • Ben uzun yıllar HTC nin tüm M modellerini kullandım. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Aksine ses konusunda üstüne telefon tanımam ama gerçekten artık yenilikçi bir şeyler yapmalı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.