Şimdi Ara

ZTE Axon 7 şimdi daha güçlü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen yıl ZTE’nin en iddialı akıllı telefonlarından birisi olarak piyasaya sürülen Axon 7 amiral gemisi, ülkemizde de raflarda boy göstermişti. Firma amiral gemisini bir tık daha iyi bir işlemci ile güncellemeyi tercih etmiş.

Ara model

Dünyaca ünlü Designworks tasarım stüdyosunun şekillendirdiği Axon 7 modelinde bilindiği üzere Snapdragon 820 yonga seti, 4GB/6GB RAM, 64GB/128GB depolama kapasitesi, 5.5 inçlik 2K Super AMOLED ekran, 20MP çözünürlüğünde Samsung kamera, 3140mAh kapasiteli batarya, 24-bit/96KHz DAC ve stereo amplifikatör gibi özellikler yer almaktaydı.

Axon 7s olarak pazarlanacak yeni akıllı telefon Snapdragon 821 yonga seti barındırıyor. Bu bakımdan performansın yüzde 10 civarında artacağını söylemek mümkün. Bunun haricinde telefonda herhangi bir değişikliğin yaşanmayacağı tahmin ediliyor. Axon 7s dışında bir de Axon 7 Max adında büyük ekranlı bir akıllı telefon daha olacak. Gelen bilgiler cihazların sadece Çin hükümet kurumlarına yönelik olduğu yönünde.

Ayrıca Bkz.Akıllı telefonları dizüstüne dönüştüren aksesuarlar giderek artıyor

ZTE henüz teknik detayları açıklamış değil ancak şimdilik firmanın Snapdragon 835 yonga setinden uzak durduğu görülüyor. Üst seviye segmenti boş bırakmamak adına yapılan Axon 7s hamlesinin ardından muhtemelen yılın ikinci yarısında amiral gemisi Nubia serisinin yeni üyelerini göreceğiz. 

• Artık her marka aynı donanımları kullanıyor geriye fiyat kalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24-bit/96KHz DAC ve stereo amplifikatör gibi özellikler yer almaktaydı. Rakiplerinden ayirmis ZTE yi. G6 yi tokatlar

• http://www.phonearena.com/news/ZTE-announced-the-Axon-7s-with-a-chip-upgrade-and-a-dual-camera-setup--too-bad-you-cant-have-it_id93225

Yalnızca çin hükümetine satılacakmış normal satışı yok yani. Haberi güncellerseniz sevinirim.

• 820'yi 821'le güncelle yeni telefon diye kakala.sony Z3+'tan bu yana böyle salakça birşey duymadım.
  • ZTE Axon 7 USA modeli kullanıcısıyım. Her anlamda canavar cihaz..

• Sadece işlemci yükseltme yapılacaksa baya saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ZTE Axon 7 yi kullandım. Ses manyak diyorlar hatta bir incelemede V10 dan 2 kat yüksek ses veriyor diyorlar. Ben denedim alakası yok. Güncelleme falan mı olay diyeceğim ama eski yazılım zamanında da aynı şeyler söylenmiş.

Kamerası cidden kötü. Manuel ayarlarda bile mağaza gibi kapalı ama iyi ışıklandırılmış bir ortamda durum vasat.

• quote:

Orijinalden alıntı: evolez

24-bit/96KHz DAC ve stereo amplifikatör gibi özellikler yer almaktaydı. Rakiplerinden ayirmis ZTE yi. G6 yi tokatlar

Valla hocam herkes ses konusunda baya övdü bu telefonu ama ben denediğim zaman pek beğenmedim. Ses az geliyordu telefonun kulaklık çıkışından. Htc 10 çok daha iyiydi ses konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelmişken S835 ile gelseymiş daha güncel olurmuş.

• Hoparlörlerin mazgal aralığı fazla gibi çok göze batıyor biraz küçültmeleri lazım.

• hoparlör yerini makarna süzgeci olarakta kullanabiliriz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.