Şimdi Ara

Spotify'dan öğrencilere %50 indirim: Türkiye'de de başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
2.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify'dan öğrencilere %50 indirim: Türkiye'de de başladı!

Son dönemde çevrim içi müzik hizmetlerinin ülkemizde öğrencilere yönelik ilgi çekici kampanyalar yaptığını görüyoruz. Genç nüfusu sektöre dahil etmek amacını taşıyan bu kampanyalara son olarak Spotify eklendi.

Ülkemizde de Başladı 

Hizmet bir süredir belirli ülkelerde öğrenciler için Premium abonelikte yarı yarıya indirim kampanyası başlatmıştı. Yükseköğrenim öğrencileri gerekli başvuruyu yaptıktan sonra yerel fiyata göre yarı yarıya indirim elde ediyor. İndirim toplam 12 ay sürüyor. Kullanıcı üç kere daha bu indirimi uzatabiliyor. Yani toplamda 4 yıl boyunca indirimden faydalanmış oluyor.

Ayrıca Bkz.Nintendo Switch Mini geliyor

Spotify deneme yaptığı ülkelerde öğrenci kitlesinin hizmete ilgi gösterdiğini görmüş. Bu açıdan 33 ülkeye daha indirimi yaygınlaştırma kararı almış. Türkiye ile birlikte pek çok ülkenin üniversite öğrencileri kampanyadan faydalanabilecek. Hali hazırda platformun ilgili sayfasında indirim başlamış durumda. Öğrenciler gerekli belgeleri sağladıktan sonra 6.99TL karşılığında hizmeti kullanmaya başlayabilecek.

• e devletten öğrenci belgesi mi isteyecekler?

• benden zaten 9.90 kesiyor hala.eski üyeyim diye mi ?
  • Hemen al diyor fakat öğrenci durumunu sorgulanıyor? Talebi nasıl yapıcaz direk alsak %50imdirimli verilecek mi acaba?

• Lan direk hesabımı reddetti hemde 2 yıllık hesabımı.

• Satın alanlar süreç nasıl işliyor paylaşabilir mi buradan?
  • Benden hala 9,90 kesiyorlar zam yapacağız demişlerdi.

Öğrenci içinde başvurdum öğrenci belgemi pdf gönderdim 2 gün içinde geri döneceğiz dediler.

• Nası doğrulandığını merak edenler için:

Kart bilgilerini girdikten sonra önce ödeme almadan bu sayfa geliyor

Burayı doldurunca bura geliyo, daha belge almadığım için burdan ileriye gitmedim

Edit:Belge bulup yükledim,başka bişey istemedi.Değerlendirip bir kaç gün içinde dönüş maili atarız dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voidian -- 19 Nisan 2017; 14:30:11 >

• direk e-devletten öğrenci belgesi çektim upload ettim hadi hayırlısı

• Okul kimlik bilgilerini doğrula kısmında takıldım... Geçiş yapmıyor site...

• Sevinsin gençler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2TL için Apple Müsic'ten buna geçmem şahsen. Biraz daha uygun olsa daha iyi olurmuş.

• Bir an geçmeyi düşündüm ama şu an arkadaşlarla 5 kişi aile paketi kullanıyoruz. Daha uyguna geliyor.

• bizim için çok geç artık. yaşlandık beaa bebelere indirim yapsın işte...

• guzel kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

Benden hala 9,90 kesiyorlar zam yapacağız demişlerdi.

Öğrenci içinde başvurdum öğrenci belgemi pdf gönderdim 2 gün içinde geri döneceğiz dediler.

E-Devlet üzerinden pdf öğrenci belgemi gönderdim. Mail geldi her şey onaylandı.

"Üyeliğin 27.04.2017 tarihinde otomatik olarak yenilenecek ve senden 6,99 TL ücret alınacak."
  • "Sınırlı sayıda Öğrenci İndirim Teklifi bulunmaktadır ve stoklarla sınırlıdır. "

Haydaa sartlarda sinirli sayida yaziyor yarin sunu bir halledeyim. TTNET Müzikten gina geldi.

• FiratYapiciTR kullanıcısına yanıt
    sen önce 6.99 ile 9.99 arasındaki farkın 3 tl olduğunu öğren.

3 tl yi 4 yılla çarparsan sana güzel bir miktar yapar bence tatmin olursun.

cimri pintilerin azalması dileğiyle.
  • hifi desteği geldimi? tidal kullanıyorum

• Bi de cepteteb, enpara ile ekstra indirim sağlanabilir mi acaba?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.