Şimdi Ara

iPhone 8 paslanmaz çelik çerçeve ve dikey iSight Duo kamera ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 8 paslanmaz çelik çerçeve ve dikey iSight Duo kamera ile geliyor

Uçtan uca Sonsuz Ekran (Infinity Display) ve diğer yeni özellikleriyle Samsung Galaxy S8'in oldukça çekici göründüğü bir gerçek. Buna karşın Apple'ın da iPhone 8 olarak adlandırılan yeni nesil akıllı telefon modelinde önemli değişiklikler yapacağı yönünde söylentiler dolaşıyor.

Japon blog Mac Otakara'ya göre, Apple'ın 2017 model iPhone'u parlak paslanmaz çelik "cam sandviç" tasarım ile gelecek. Bu yılın ilerleyen zamanlarında iPhone 7s ve iPhone 7s Plus ile birlikte çıkması beklenen iPhone Edition, Apple Watch'te bulunan paslanmaz çelik malzemenin geliştirilmiş bir versiyonuna sahip olacak.

"Cam sandviç" tasarım, iPhone Edition veya daha yaygın olarak iPhone 8 olarak anılan akıllı telefonun, ön ve arkasındaki iki cam plaka arasına yerleştirilmiş ince paslanmaz çelik bir çerçeve olacağı anlamına geliyor. Camın mevcut iPhone 7 modelleri gibi 2.5D tasarımıyla kenarlardan hafif kavisli olması muhtemel olsa da 2017 model iPhone'daki OLED ekran tamamen düz olacak. Blog, daha önceki söylentilerle çelişkili bir şekilde, iPhone 8'in kavisli bir ekrana sahip ilk model olabileceğini söylüyor.

Ayrıca Bkz.Hamamböcekleri neden PS4'ü seviyor?
    Samsung Galaxy S8 ile rekabet edebilmek için, iPhone 8'in arka tarafında dikey olarak konumlanmış iSight Duo kamera olacağı ifade ediliyor. Bu da cihazı Sanal Gerçeklik (VR) başlıkları için oldukça uygun hale getirecek. Mac Otakara raporunda, yenilenen iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerinin gelişmiş iç bileşenleri barındırabilmek için mevcut iPhone 7 modellerinden biraz daha kalın bir form faktörüne sahip olabileceklerini söylüyor.

Raporda temel olarak, Cupertino merkezli teknoloji devinin 2017'de üç farklı iPhone modeli çıkarabileceği yönündeki söylentileri tekrar dile getirilmiş. 1000 doların üzerinde bir fiyat etiketine sahip olması beklenen premium model, 5.2 inç boyutunda hafif kavisli bir OLED ekrana sahip olabilir. Geri kalan iki modelin ise, sırasıyla 4.7 inç ve 5.5 inç boyutlarında geleneksel likit kristal ekranla gelmesi bekleniyor.

• Iphone ile ilgilenmiyorum S8 aliyorum s9 cikarsa ve halen yaşiyorsam s9 alacağım

• iphone 8 i sonsuzluk logosuyla(( ∞ ))tanıtmaz inşallah . hiç ama hiç yaratıcı ve yenilikçi bir lansman olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannn -- 18 Nisan 2017; 21:15:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsli61

Iphone ile ilgilenmiyorum S8 aliyorum s9 cikarsa ve halen yaşiyorsam s9 alacağım

İlgilenmiyorsan bu konu altına yorum yapacak kadar niye önem veriyorsun
  • Iphone 4/4s bana göre Apple'ın en hoş görünen modelleriydi. Bu tasarım doğruysa yine o tarz bir dış yapıya dönüleceğini anlıyoruz, ki bence güzel olur.

• Artık şu kamera çıkıntısını yok etsen Apple krdş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puhaha ne yazıyor okumadımki

• aynı tasarımla gelir merak etmeyin siz....

• marsli61 kullanıcısına yanıt
    Değişik

• diğer telefonlar paslanıyor mu yaa :d

• bence çok iyi ama kamera bölümü iğrenç olmuş ya eskisi gibi bıraksalar ölürmüydüler sanki çok saçma iphone 7 den yukarı bi süre çıkmamak lazım salaklar biraz akıllansın...

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

diğer telefonlar paslanıyor mu yaa :d

diğer telefonlar alüminyum olduğundan zaten paslanmaz. ama çelik paslanabilen bir alaşım olabileceğindan pazlanmaz sıfatı konulmuş.
  • Koy yanına iPhone 5S'i uzaydan gelmiş gibi durur...

• quote:

Orijinalden alıntı: marsli61

Iphone ile ilgilenmiyorum S8 aliyorum s9 cikarsa ve halen yaşiyorsam s9 alacağım

• bu seferde samsung, apple dan çalmış dersiniz. pardon appldan samsung.
    iphone6 kullanıcısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

diğer telefonlar paslanıyor mu yaa :d

Fizik ortaokul terk seviyesinde.

• Aga böyle çıkmasın ya onu bekliyorum umarım yalandır bu haber

• Gelsin bakalım artık 6 bin tl den başlar fiyatlar.

• Bir kaç gündür yine bu şekilde bir tasarım dolanıyor ortalıkta dikey kameralı. Bu tarz bir şey çıkacak belli ki
  • Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    paslanma kimyasal bir olay değil mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.