Şimdi Ara

LG G6 kutu açma ve ilk analiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG'nin merakla beklenen yeni nesil akıllı telefon modeli G6'yı kutusundan çıkarıyor, aksesuarlarına yakından bakıyor ve hem tasarım hem de özelliklerini detaylı bir şekilde yorumluyoruz. 

• Telefon önden gayet şık duruyor ama yandan çok kaba(kalın) duruyor.

LG G6 kutu açma ve ilk analiz
  • gunaydin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radyo bile varmış :) Kızıl ötesi var mı acaba? :)

• Kronikçiler gelir birazdan
  • Güzel olmuş telefon bence.

• S821li 3600 tl lik telefon. Vay arkadaş. 2 tane xiaomi mi5 parası..

• Fena değil bir ay sonra 2300 tl ye alınabilir.

• arka taraf cam olması şart mı? ve niye aluminyum çelik değil?

• Daha önceden söylenen para LG ye değmez. Hep kronik sorunlu cihazları.

• Şahsi görüşüm ekran kasa oranı iyi bir düzeyde fakat telefon genel görünüm itibariyle hiç estektik durmuyor.

• banada hiç istetik gelmedi çok beğendiğimi söyleyemem özellikle yandan çok kaba duruyor.
  • Selamlar.

Bu cihaz Türkiye'ye 32-bit Hi-Fi Quad DDAC ile mi geliyor?
  • yeni telfon alacak olsan bunu alabilirdim. ama telefonlar ateş pahası. elimdeki telefonu en az 2 yıl kullanmalıyım. ondan sonrada anneme verip yenisini alırım belki
  • Dokunmatik sorunlu galiba. Erdi her yere bir kac defa basmak zorunda kaldi. SDN de video yayinlamis onlarda gorunmuyor bu sorun. Her LG de mutlaka kronik bir seyler cikar ya bunda da dokunmatik herhalde. Bir kac ay bekleyip gormek lazim. Zaten o zamana kadar da fiyati epey duser, LG sonucta. :D

• LG bazında iyi bir telefon olmuş ince zarif önden yanlardan kaba gibi ama hoş duruyor.
  • Ben beğendim güzel olmuş bu sefer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkada çift kameraya rağmen bokeh olmaması saçmalık.

• 3600 civarı bir telefonda OIS yok. Bilinenin aksine LG G2'den bu yana yazılımsal OIS kullanıyor. Yıl 2017 hala donanımsal OIS yok. Bu yüzden video performansı Apple ve Samsung'un gerisinde kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 18 Nisan 2017; 19:37:34 >
  • Android üreticileri Türkiye'ye ilk 32 GB getirme sevdasından ne zaman vazgeçecek. Apple bir günde tüm kapasitelerini ülkemize getirebiliyor. Şimdi ben 128 GB 7 Plus kullanıyorum. Android telefona geçicem diyelim ne alıcam 32 GB telefon mu? Sd kart hiçbir zaman normal hafıza hızının yerini tutmaz ona güvenip telefonda alınmaz. Renkleri eksik gelir. Hafıza kapasiteleri eksik gelir. Kiminin işlemcileri farklı olur. Ondan sonra da Apple neden fazla satıyor meselesine yok trend yok hava gibi irasyonel kelimeler kullanırlar.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.