Şimdi Ara

MSI'ın iddialı kasası testte 'GTX 1080 SLI'lı MSI Aegis Ti 3' inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yine boy, uzunluk diyorsunuz. Boy ne, uzunluk ne? Eni anladıkta yükseklik ve derinlik deseniz ne olur yani onu anlamadım. Boy ile uzunluk genelde aynı anlam için kullanılır.

• Görsellik güzel, ama içerik şimdilik fazla gibi, F/P bizim için ideal değil :(
  • 20 bin lira verip garanti engeline takılmak, kendi bilgisayarını kişiselleştirememek.
    yürü git işine MSI.
    biraz pazarlama öğren de gel.

• Bu paraya öküz değil araba alınır araba :/

• Tuhaf, bilgisayarın adı Ti, içindeki ekran kartı 1080, insan 1080Ti koyar en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: azman çavuş

20 bin lira verip garanti engeline takılmak, kendi bilgisayarını kişiselleştirememek.
    yürü git işine MSI.
    biraz pazarlama öğren de gel.

20 bin tl veren biri bence bu işlerle uğraşmaz yenisini alır geçer.
  • Laptop anakartını Döşemişler .

• Sağol MSI... Kendi sistemimi kendim toplarım.
  • Merhaba,

Hem Desktop hemde Notebook ürünlerinde bellek ve disk güncelleme işlemleri ürünleri garanti dışında bırakmamaktadır. Tabi burada dikkat edilmesi gereken konu yapılacak güncelleme işleminde uyumlu parçaların kullanılması ve montajın doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Eğer yanlış parça kullanılırsa veya montaj esnasında üründe fiziksel bir hasar oluşması durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Garanti etiketinin koyulmasının ise iki sebebi bulunmakta. Garanti prosedürü ülkeden ülkeye değiştiği için fabrika çıkışında bütün ürünlere bu etiketler yapıştırılır. Bir diğer konu da donanım güncellemesi tarafında yetkin olmayan kişilerin bir işlem yapmadan önce iki kere düşünmesini sağlamak :)

Sevgiler,
    MSI Türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Yine boy, uzunluk diyorsunuz. Boy ne, uzunluk ne? Eni anladıkta yükseklik ve derinlik deseniz ne olur yani onu anlamadım. Boy ile uzunluk genelde aynı anlam için kullanılır.

Boy ile uzunluk aynı şeyler değil hocam. O mantıkta giderseniz uzun araç yerine boylu araçta yazılabilir tırların arkasına. Genelde aynı amaçla kullanıldıkları doğrudur ama teknik olarak aynı şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

quote:

Yine boy, uzunluk diyorsunuz. Boy ne, uzunluk ne? Eni anladıkta yükseklik ve derinlik deseniz ne olur yani onu anlamadım. Boy ile uzunluk genelde aynı anlam için kullanılır.

Boy ile uzunluk aynı şeyler değil hocam. O mantıkta giderseniz uzun araç yerine boylu araçta yazılabilir tırların arkasına. Genelde aynı amaçla kullanıldıkları doğrudur ama teknik olarak aynı şey değil.

Teknikte de aynıdır. Örneğin bir L profil alacaksınız. Bunun boyu ile uzunluğu aynı şeydir. Yani anlamaları aynıdır kullanımları aynı olmasa da. Uzun objelerde daha yagın kullanılırlar. Bir tırın boyu dediğiniz şey ile bir tırın uzunluğu dediğiniz şeyi aynı anlarsınız. Ancak bilgisayar kasası gibi boyutları daha birbirine yakın objelerde farklı ebatları ifade etmek için birine boy birine uzunluk denmez. Olmaz yani.

• quote:

İngilizce incelemelerde "height, width, depth" olarak kullanılır. Türkçe'de de yükseklik, genişlik ve derinlik şekilde kullanılması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış26 -- 29 Nisan 2017; 12:40:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.