Şimdi Ara

iPhone 8 şema çalışmaları artıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple’ın onuncu yıl münasebetiyle özel bir versiyon olarak piyasaya sürmesi beklenen iPhone 8 modelinin tasarım şemaları olduğu iddia edilen sızıntılar arttıkça uzmanların bunlara göre yaptığı çizim denemeleri de artmaya başladı.

Genel konsept hemen hemen aynı

Son gelen 3D tasarım biraz daha anlatımlara yakın olarak karşımıza çıkıyor. Çerçevesiz bir görünüm elde etmek için tüm ekran kenarları 4mm kalınlığında tutulmuş. Bu durumda gerekli bileşenler nereye sığdırılmış soru işareti. Sadece ahize kısmı için üst kısımda bir yer ayrıldığı görülüyor. Parmak izi okuyucu da ekrana entegre edilmiş.

Tasarım şemasında telefon 137.54mm uzunluğunda ve 67.54mm genişliğinde. Hemen hemen iPhone 7 boyutları ile aynı. İnce ekran çerçeveleri sayesinde ekran boyutu 5.8 inç olarak ortaya çıkıyor. Bu tasarımlarda kavisli ekrana yer verilmemiş. Normalde kavisli ekran ihtimali çok yüksek görünüyordu. Muhtemelen Apple’ın denediği tasarımlardan bir tanesine bakıyoruz.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8 Active geliyor

Arka tarafta dikey çift kamera sensörlerinin arasının biraz daha açıldığı ve tam ortaya LED flaşın entegre edildiği görülüyor. Bu dizilimin özellikle zengin gerçeklik ve 3D içeriklerde faydalı olacağı belirtiliyor.

Henüz net bilgiler elde yok ancak görüldüğü kadarıyla Apple tarihteki en çarpıcı iPhone modelini ortaya çıkarmak için çok çalışıyor. Fiyatı 1000$ civarında gezinmesine rağmen Apple’ın 60-70 milyon civarında özel versiyon satışı beklentisi olduğu konuşuluyor. 

iPhone 8 şema çalışmaları artıyor 

• Bune la böyle tövbe bismillah

• Ön gemarasi nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğrafların hepsi eski sızıntılardan ibaret. Cihaz böyle olmayacak hele ki o kamera dikey olursa vay applenin haline :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Ön gemarasi nerde

ekranın içinde :D
  • kamerayı yatay yapsalarmış iyi olurmus bu tasarıma göre söylüyorum

• Bunlar iphone 8 değilde iphone 18'de ancak gerçek olur :)

• 5.5 ekranı küçük bir kasaya sığdırsın, kabosuz şarj ve hızlı şarj olsun, bir de amoled olsun 5000 lira verir alırım 3-4 sene telefon değiştirmeyi aklımdan bile geçirmem. Bir de kavisli ekran olsun şartları daha da zorlarım

Eleştirdiğimiz Samsung her şeyin fazlasına sahip, adamlar tasarım ve teknolojide aşmış durumdalar ama onun kaderi androide mahkum olmak işte. Gerçi android de bir taraftan bakınca eğlenceli bir işletim sistemi ara ara istiyorum ama ios hızı ve yumuşak akışlarına alışan insan kolay kolay vazgeçemiyor.

Samsung telefonu masa üstü bilgisayar olarak kullanma imkanı da yarattı valla Apple'dan çok şey bekliyorum. Sırf ios diye 4.7 inch ekrana katlanıyorum ama bu sene son artık 3 senedir aynı şeyi yutturuyor Apple. Ee git plus al diyeceksiniz ama o ucube telefon ve fiyatı resmen tüketiciye hakarettir, bedava verseler ben de eşime hediye ederim.

• Apple bu kadar çirkin bir tasarım yapmaz.

• Önü neyse ama arkadaki kamera çok kötü yerleştirilmiş.

• Ortada olmayan bir şey için yapılan habere bak ya, bir de editör yorum yapıyor Kamera karşısında ülke meselesi tartışır gibi survivor tartışanlara dönmüş.

• 7 çıkmadan önce de bu tür tasarımlar görüp duruyorduk..
  • Şu kameralar köşede olunca hiç sevmiyorum, koyun ortalamasına şu cihazların, manyak mıdır nedir anlamıyorum şu tasarımcılar.

• Tam bir ucube

• Sızıntılar gerçeğiyle uyuşmuyor, büyük ihtimal yeni çıkacak olanda bu çizimle alakasız olacak.
  • 10. Yıl etkinliği adı altında yapıştır 1000 likleri Leylaya

• Boyle olmayacagini herkes biliyor..

• Telefonlarda inovasyon yapma çılgınlıgı aldı başını gitti vallaha yakında arka tarafına 5 kamera koyduk diye çıkmazlarsa iyi

• en acemi grafiker bile böyle saçma sapan bir tasarım yapmazdı yani... nereden buldunuz bu saçma resmi???
  • her sene aynı teraneler sonuç aynı...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.