Şimdi Ara

Mobilite: Yeni iPhone böyle mi görünecek, Xiaomi Mi6'dan haberler ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik, başta yeni iPhone tasarımı ve Xiaomi Mi6 olmak üzere gündemdeki konuları değerlendiriyorlar.

• dakika 1, gol 1 video açılmıyor. Ciddiyetsizlik bu kadar olur herhalde.

• her video altına leş bir video oynatıcınız olduğunu yazacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasamak5656 -- 17 Nisan 2017; 0:6:8 >
  • tp-link sponsorlugunu görüyoruz ona şükür :D:D

• Video açılışındaki tanıtımı gördüm gerisi yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın lütfen artık şu videoları youtube aracılığıyla paylaşın şu sitede.
    Hem siz rahat edin hem biz sizi sevenler.
    Lütfen.
    #KATLANAMIYORUZARTIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRAY 41 -- 17 Nisan 2017; 0:31:39 >
  • Özür dilerim de böyle oynatıcınıza sokayım. Hayır videonun başındaki reklam çok güzel açılıyor, devamı yok. Salak yerine konmuşuz gibi oluyor :)
  • Normal oynatıcınız çalışmadı, alternatife geçince de sadece TP-Link reklamı oynadı.
    Tebrik ederim.
    Youtube'a koymayarak ne kazanıyorsunuz?

• bu video oynatıcı işi hakikaten bezdirdi! ticaret sizin, kararlarınıza saygı duyuyorum kendi platformunuzu kullanma konusunda ama lütfen youtube a en azından aynı anda koyun şu videoları. bu ısrarınız gerçekten çok anlamsız. kimsenin izleyemediği videolar çekmenin size tuhaf bir zevk verdiğini düşünmeye başlıyorum.

• Yedi yorumun hepsi de videonun acilmadigini yazmis. Ugrasmaya gerek yok, nasil olsa duzeltemeyip Youtube'a da yuklerler. O zaman seyredilir.

• Arkadaşlar merhaba,

Video oynatıcıda sorun yaşayanlar için Youtube linkini de ekledim.

Teşekkürler.
  • Pek izlenilecek video yok acikcasi gündemdeki haberleri kendi aralarinda tartişip kendi aralarinda yorum yapip tartişiyolar akil veriyolar bilgi veriyolar pek bişey anlamadi neden böyle bi gerecekte sunuyolar yazik kotaya.:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 17 Nisan 2017; 1:5:30 >
  • Ben gayet memnunun, sorunsuz izledim ağzınıza sağlık

• Girişteki müzik ve arka taraftaki sanal oda görüntüsü sanki 80-90lardan gelen bir video havası veriyor bana enteresan bir şey, hoşuma da gidiyor

• Malesef oynayıcı problemi burda da devam ediyor.

• Sayın editörler, samsung S8 i almanyadan 3000 tl civarına alabilme şansım var, sizce mantıklı mı ?

• Ya yedek olarak kendi sunucunuza yine yükleyin de bari youtube linkini koyun şuraya. Eziyet çektirmekten keyif mi alıyorsunuz nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Ya yedek olarak kendi sunucunuza yine yükleyin de bari youtube linkini koyun şuraya. Eziyet çektirmekten keyif mi alıyorsunuz nedir.

Merhaba,

Dün geceden beri Youtube alternatifi aktif ve gömülü olarak haberin içinde duruyor.

Ezbere yazmasaydınız iyiydi.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Ya yedek olarak kendi sunucunuza yine yükleyin de bari youtube linkini koyun şuraya. Eziyet çektirmekten keyif mi alıyorsunuz nedir.

Merhaba,

Dün geceden beri Youtube alternatifi aktif ve gömülü olarak haberin içinde duruyor.

Ezbere yazmasaydınız iyiydi.

Teşekkürler.

Maalesef video yayınlandığı anda YouTube'da mevcut değildi. Aynı anda yükleyebilirsiniz daha iyi olur.
  • Bence Aplle parmak izi okuyucusunu arkaya koyacaksa elma logosuna koymalı. Daha afili ve görüntü olarak daha şık görünür.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.