Şimdi Ara

Hızlı ve Öfkeli 8 gişede rekora koşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Hızlı ve Öfkeli 8 gişede rekora koşuyor
    Son yılların en başarılı film serileri arasıda yer alan Hızlı ve Öfkeli, gişede müthiş bir performans sergilemeye devam ediyor. Serinin sekizinci filmi olan Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) geçtiğimiz cuma günü vizyona girdi. Tüm dünyada sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılanan film, gişede rekora koşuyor.

Hızlı ve Öfkeli 8'in vizyondaki ilk haftasonunda ABD'de 100.1 milyon dolar gişe hasılatı elde etmesi bekleniyor. Bir önceki filmin gördüğü büyük ilgiden sonra bu pek de şaşırtıcı olmadı. Hızlı ve Öfkeli 8'in asıl başarısı ise dünya genelindeki rakamlar hesaplanınca ortaya çıktı. Filmin bu haftasonu tüm dünya genelindeki gişe hasılatı 532.5 milyon dolara ulaştı.

Hızlı ve Öfkeli 8 böylece yeni bir rekora imza attı ve ilk haftasonunda dünya genelinde en çok hasılat yapan film oldu. Bu rekor daha önce Star Wars: The Force Awakens'ın elindeydi. Film ayrıca gişedeki ilk haftasonunda ABD dışında en yüksek hasılatı yapan film olma başarısını da gösterdi ve burada da Jurassic World'u geçerek yeni bir rekora imza attı.

Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filmi Dominic Toretto (Vin Diesel) ile ailem dediği ekibini karşı karşıya getiriyor. F. Gary Gray'in yöneteceği filmin başrollerinde Vin Diesel'a Charlize Theron, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Helen Mirren, Nathalie Emmanuel, Elsa Ptaky, Scott Eastwood ve Kurt Russell eşlik ediyor.

• süper filmdi ilk günden izledim verdiğim parayı sonuna kadar hak etti.

• gereksiz bir film serisi

Nerde o ilk 3 film nerde şimdikiler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar madeni buldu sürekli film çekiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasamak5656 K kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı şeyi düşünüyorum. Eskiden ne güzel bol bol araba ve sokak yarışı vardı, anahtarına kapışma vardı. Şimdi standart aksiyon filmlerinden hiçbir farkı kalmadı mantık hataları ve saçma sapan sahneler desen bolca var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstte arkadaşın dediği gibi filmler iyice saçmalamaya başladı.Yarış filminden kovalamaca ve dövüş filmine döndü...

• Valla film hem güzeldi, hem de acayip güldürdü.
    Hele bir diş esprisi vardı, kahkaha attım..

• Film standart dı rekora gidiyor olması saçma geldi açıkçası

• Tokyo driftten sonrasına bakmadım. Marvel filmlerine hiç deginmiyorum dahi. Bazi şeyleri abarttiklarini düşünüyorum.

• Bu saçma filme televizyonda bile tahammül edemiyorum millet izlemek için sinemaya gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonborn95 -- 17 Nisan 2017; 15:19:13 >
  • 100 e kadar yolu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Ay em dı betmen.. şşşş

• Mevcut olan kadroyu başka oyuncular ile değiştirirsek yine bu kadar izlenir mi? Hiç sanmıyorum, henüz izlemedim 8. filmi fakat yine klasik aksiyon sahnelerini göreceğimden eminim ki en azından fragmandan gördüğüm kadarıyla şimdilik çıkan sonuç bu. Kısaca film özgünlüğünü çoktan kaybetti.

• Gittim hic guzel olmamis drift gibi farkli bir tarz surus teknigi ile film cekilmesi lazim. Surekli ayni seyler. Ayrica gozum paul walker cok aradi cekismeleri cok gzl oluyordu.

• saçma sapan hollywood eşkın sahnelerinden oluşan filme çevirdiler güzelim filmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Birebir aynı şeyi düşünüyorum. Eskiden ne güzel bol bol araba ve sokak yarışı vardı, anahtarına kapışma vardı. Şimdi standart aksiyon filmlerinden hiçbir farkı kalmadı mantık hataları ve saçma sapan sahneler desen bolca var.

O sokak yarışlarının sonu yok nereye kadar aynı şeyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şişirdiler ondan, her yerde reklamını görüyorum. Paulsuz olmaz bye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recep ivedigin arabalı amerikan versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 17 Nisan 2017; 11:03:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

O sokak yarışlarının sonu yok nereye kadar aynı şeyler?

Bunun da sonu yok ki sürekli suç örgütünü kovala sonda kötü adamı döv yada sonraki filme uzatmak istersen elinden kaçır. Güzel bir hikayeyle sokak yarışları gayet de güzel işlenebilir en azından uçaktan paraşütle araba atmak gibi saçma sahneler görmeyiz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.