Şimdi Ara

Halo 3 PC'ye Gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Microsoft Game Studios ve Bungie'nin 2007 yılında sunduğu FPS oyunu Halo 3 PC'ye gelebilir.

AMD, yeni R5 işlemcisini tanıttığı Kore açılış etkinliğinde gelecek olan bazı PC oyunlarını gösterdi ve bu gösterilen oyunlar arasında ise Halo 3'ün sanatsal çalışması da yer alıyordu. 

Söylentilere göre Microsoft bu E3 etkinliğinde Halo 3 Anniversary sürümünü duyuracak ve oyun Xbox Play Anywhere sistemine dahil olarak Xbox One, Scorpio ve Windows 10 için çıkış yapacak. 

Halo 3'ün PC sürümü veya Halo 3 Anniversary sürümü resmi olarak duyurulmadı. 

Halo 3 şu anda Xbox 360 üzerinde ulaşılabilir durumda. 

• Halo Reach in gelmesini çok isterim.
  • Sanırım Xbox markasını PC'ye satmışlar bu gidişat düşündürücu. Xbox kuma olmuş yine başarısız olursa bu Amazon'a satarlar mazallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Sanırım Xbox markasını PC'ye satmışlar bu gidişat düşündürücu. Xbox kuma olmuş yine başarısız olursa bu Amazon'a satarlar mazallah

Halo 3 PC'ye Gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 15 Nisan 2017; 12:0:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halo 3 PC'ye Gelebilir

• 2 ve 3 bence serinim en iyi oyunlari, PC ye gelirse day one purchase.

Yalniz bu arada Xbox in adam gibi exc oyunu da kalmadi.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Sanırım Xbox markasını PC'ye satmışlar bu gidişat düşündürücu. Xbox kuma olmuş yine başarısız olursa bu Amazon'a satarlar mazallah

Abovvvvvvvvvv.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Xbox 360 zamanında forza halo gibi oyunlar PC'ye gelmiyordu. Hatta tutunamayan Xbox1'de bile birsürü exc oyun vardı. Ne olduysa xbone döneminde oldu mini pc yaptılar.
    PC demek Nvidia demek konsol düşmanı firmaların ekmeğine kaymak sürüyor.
  • Sen gel hele gel...
  • Bungie'nin yaptığı efsane oyundu. Bir yıldız daha kaydı Xbox'tan. 3-5 kuruş para uğruna değer miydi. Yazık olmuş...

• Xbox öldürdü microsoft artık hala anlayamadınızmı artık rekabet de olmaz bu saat den sonra sony tekel oldu zaten allah sonumuzu hayır etsin
  • Win 10 mağzası çok kazık, gelirse steam'e gelsin
  • No steam no buy.

• MCC ne olacak o zaman? zaten remaster edilmiş bir Halo 3 var. Reach'in hakkıydı. Bana gerçekçi gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 16 Nisan 2017; 11:53:37 >
  • stema gelmezse almam

• bence bu güzel bir haber. pc için korsan yüzünden kızan arkadaşlar oyunu steam e istiyor ancak steam e gelen oyunlar mutlaka kırılıyor. windows mağazasında böyle bir durum yok. En azından kendini garanti altına alıyor adamlar. Ben forza horizon 3 ü windows store den aldım ve bir sıkıntı yaşamadım. kırılacak derdi de yok. tek handikapı fiyatları fakat ara sıra indirimleri takip ederseniz oyunlar diğer mağazalardakiyle aynı fiyatlara alınabiliyor. kırılacak endişesi de yok. lütfen mantıklı düşünün ve herkesin oyun oynama hakkı olduğunu kabul edin. konsolu olan da olmayan da. ki başlıktaki halo 3 oyunu 2007 yapımı. 9 dene olmuş çıkalı. bırakın da pc sahipleri de deneyimlesin bu keyfi.

• quote:

Orjinalden alıntı: gursoyf

bence bu güzel bir haber. pc için korsan yüzünden kızan arkadaşlar oyunu steam e istiyor ancak steam e gelen oyunlar mutlaka kırılıyor. windows mağazasında böyle bir durum yok. En azından kendini garanti altına alıyor adamlar. Ben forza horizon 3 ü windows store den aldım ve bir sıkıntı yaşamadım. kırılacak derdi de yok. tek handikapı fiyatları fakat ara sıra indirimleri takip ederseniz oyunlar diğer mağazalardakiyle aynı fiyatlara alınabiliyor. kırılacak endişesi de yok. lütfen mantıklı düşünün ve herkesin oyun oynama hakkı olduğunu kabul edin. konsolu olan da olmayan da. ki başlıktaki halo 3 oyunu 2007 yapımı. 9 dene olmuş çıkalı. bırakın da pc sahipleri de deneyimlesin bu keyfi.

Windows mağzasındaki oyunlardada çok büyük bir açık var, ve korsancılarda bypass ediyor.
    Örnek: forza horizon 3 ve quantum break bypass edildi, ve bypass edilen sürümünü oynayan kullanıcılar ise hala banlanmadı.
    Yani buda demek oluyor ki, Microsoft korsana gizliden gizliye destek veriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.