Şimdi Ara

Beauty and the Beast gişede 1 milyar dolara ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Beauty and the Beast gişede 1 milyar dolara ulaştı
    Son yıllarda gişede rakip tanımayan Disney, üst üste başarılı filmler çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimizi yıl Rogue One, Captain America: Civil War, Finding Dory ve Zootopia gibi başarılı filmleri sayesinde 7 milyar dolar gişe hasılatına ularşarak yeni bir rekora imza atan stüdyo, 2017'ye de müthiş başladı.

Disney klasiklerinden Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast)'in yeni versiyonu, sinemaverler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. 17 Mart'ta vizyona giren film, gişede 1 milyar dolar hasılata ulaştı. Böylece 2017'de 1 milyar dolara ulaşan ilk film olan Beauty and the Beast, ayrıca sinema tarihinde bu sınırı aşan ilk canlı-aksiyon (animasyon olmayan) müzikal film oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8 dışında gişede bir süre daha ciddi bir rakip ile karşılaşmayacak olan Beauty and the Beast'in toplam hasılatını daha da arttırması bekleniyor. Beauty and the Beast ile 2017'ye hızlı bir başlangıç yapan Disney, geçtiğimiz yıl kırdığı rekoru bu yıl biraz daha geliştirebilir. Stüdyo; Star Wars: The Last Jedi, Guardians of the Galaxy Vol. 2 ve Cars 3 gibi gişede 1 milyar doları geçmesi beklenen filmlerini bu yıl gösterime sokacak.

• Şimdi bu Disney i apple alacaktı değil mi? Disney apple i alacak yakında. Görürsünüz..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Şimdi bu Disney i apple alacaktı değil mi? Disney apple i alacak yakında. Görürsünüz..

• Emma Watson sayesinde

• emma watson a güvendip fragman izlemeden girip yarısında çıktığım filmdir

• bir kalkınma aracı olarak sinema filmi yapmak

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Şimdi bu Disney i apple alacaktı değil mi? Disney apple i alacak yakında. Görürsünüz..

Apple'ı anca Allah satın alabilir, gerisi vız gelir.
  • dostum derdiniz nedir sizin ya ulan hadi şu askeriyenin envanterine koyduğu haberlerin altında siyaset yapıyorsunuzda kardeş bu nedir be.

• emma watson ı beğenmiyorum. millet ne buluyor anlamıyorum da ama bu gelirde en büyük pay onun. yoksa ne film ne konusu farklı bir şey değil. yakın zamanda fransız versiyonu vardı .

• Şu filmi hala izleyemedim ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    aynı görüşü paylaşıyoruz üstad. kız gereğinden fazla beğeniliyor o kadar da güzel olmadığı halde. fransız versiyonu daha güzelmiş. lea seydoux emmaya bin basar zerafet konusunda. fransız versiyonunu sayende öğrendim eyvallah.
  • Adamlar sinema sektörünü ele geçirdi. DC Superman le Batman i aynı filme koyuyor üstüne birde Wonder Woman la Doomsday ı çakıyor yinede 1 milyarı geçemiyor. Disney marvel filmleri elini kolunu sallayarak geçiyor.

• Şu film nasıl 1 milyar dolar hasılat yapıyor anlamış değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film senaryosu tanıdık ne olacak diye izledim ama harika ön yargılı olmayın.

• Gidene kadar önyargılıydım ama animasyonlar müthişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu filmde farklı ne vardı bu kadar hasılat yaptı? Defalarca çekilmiş filmin yenisinin 1 milyar hasılat yapması garip, isleyen kitle de az çok belli zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle filmler bu hasılatları yaptıkça adam gibi film çeken ekipler çıkmaz, çıkamaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.