Şimdi Ara

iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen teknik çizimler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen teknik çizimler ortaya çıktı

Apple'ın 10. yıla özel yeniliklerle çıkaracağı iPhone 8, bu yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından biri olmuş durumda. Yaklaşan cihazla ilgili bilgiler internete düşmeye devam ederken yakın zamanda sızdırılmış bir görüntünün iPhone 8'e ait teknik çizimleri gösterdiği iddia ediliyor.

Görüntü, Çin'in en büyük sosyal ağlarından biri olan Weibo'da yayınlanırken Foxconn'da çekildiği ve iPhone 8 için hazırlanmış olan taslak çizimleri yansıttığı söyleniyor. Ön panelin iPhone 7'ye kıyasla oldukça ince çerçevelere sahip olduğunu görüyoruz. Arka kısımda ise çift kamera ile birlikte Apple logosunun altına yerleştirilmiş Touch ID parmak izi sensörü var.

Arka Touch ID parmak izi tarayıcısı ve ince tasarım

Touch ID'nin konumu Apple'ın parmak izi sensörünü ekranın altına entegre etmekle ilgili sorunlarla karşılaştığını yansıtan haberleri doğruluyor. Samsung, Galaxy S8 ile benzer bir strateji benimsedi, zira amiral gemisinde ilk önce parmak izi tarama özelliğini ekranın altına koymayı planladı ancak şirketin bu teknolojiyi hayata geçirmeye zamanı yoktu.

Ayrıca Bkz.HTC One X10 resmen göründü, büyük bir pille geliyor
    Bu tasarımın kesin olmadığını belirtelim. Görsel, taslakların Mühendislik Geçerlilik Testi için tasarlandığını gösterirken tasarım sonlandırılmadan önce iki aşamadan daha geçmesi gerekiyor. Yani bu da taslakların Apple'ın iPhone 8 için düşünmekte olduğu birçok seçenekten biri olduğu anlamına geliyor.

Weibo'nun her zaman güvenilir bir sızıntı kaynağı olmadığını ve akıllı telefon duyurulmadan önce Apple'ın tasarımda önemli değişiklikler yapabileceğini de unutmamak gerekir.

iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen teknik çizimler ortaya çıktı 

• Bu çerçeveler ile gelirse 5500 6000 e şaşmayın beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsemre1 -- 14 Nisan 2017; 19:56:45 >
  • iPhone böyle gelirse, yeniden şekillenmiş olur, bu başlı başına devrim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle geleceğini zannetmıyorum. Özellıkle arka kameranın yeri çok kötü gözukuyor.

• Bu arka kamera'yı 7Plus'larda beğenen tek ben miyim acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bi vestel venüs devrimi değil ama

• Çok özel bir tasarım değil ama içerik olarak daha özel şeyler bekliyorum
  • Apple o kadar radikal bir karar alabilecek bir firma mı?

Hatta onu da geçtim , bu kadar radikal bir karara ihtiyacı olan bir firma mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G6 baba oluyor...

• nefendim kullanıcısına yanıt
    Venüs ismi bile büyük bir adım

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Venüs ismi bile büyük bir adım

Venüs için CEO direk açıklama yaptı.

Değiştirmeden iletiyorum.

"EN ÜST TEKNOLOJİLERİ KOYDUK İÇİNE"

hala ayfon kakafon diyosunuz; %100 yerli telefonumuz göklerde...

• Apple'da parmak izini okuyucusunu arka kısıma yerleştirirse, benim için tepe modellerde alternatif kalmayacak. Kişiden kişiye değişir ama bana hiç kullanışlı gelmiyor o şekilde.
  • Çok iğrenç gözüküyor

• Bence arkaya parmak izi konulması gerekiyorsa apple simgesi ile entegre olan bir parmak izi tarayıcı konulmalı. Hem öndeki o kalas gibi görüntü gider ve çerçeveler de -umarım- incelmeye giderler hem de işlevsel ve hoş görüntü olur. Tabi olmayacak ama güzel bir hayaldi bunları yazması.

• Parmak izi arkaya tasinmamis, resmen arkaya irtica etmeye zorlanmış. O ne lan öyle tam ortada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisrabbit -- 14 Nisan 2017; 16:08:29 >
  • inş böyle gelirde 3000 verdiğim ip7'ye 4-5 bin fiyat çekerim

bu kadar iğrenç bi tasarımla çıkmaz merak etmeyin.

galaxy s8'den sonra bu tasarımla çıkarsa iflasa kadar gider bu iş

ayrıca şu an kullandığınız telefonların arkasında o bölgeye parmakla basmaya çalışın, çok zor o bölgeye erişmek.
  • Apple böyle bir hata yapmaz diyecektim ama Steve Jobs vefatından sonra firma felsefesinden çok saptı.

• şakşak geçer gibi resimler. İlk resim bariz iphone 7 jet black üzerine resim yapıştırma :D sözde teknik çizim olanlarda üniversite öğrencisinin bile hazırlayacağı konseptler. Bildiğin lg g6 ön yüz. Neyse daha beklemek gerek heveslenmeyin yada üzülmeyin iphone radikal değişliklier yapmaz.

• bence hiç güzel değil. inş böle olmaz

• APPLE : Bu iphone şimdiye kadar yaptığımız en iyi İphone .

Sabırsızlıkla bekliyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.