Şimdi Ara

Asus M2N32 SLI Deluxe anakartı video incelemesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaliteli anakartları ile tanıdığımız Asus'un şu anda en iyi AM2 çözümlerinden biri olan M2N32 SLI DELUXE modeli videomuza konuk oldu.Son zamanlarda her ne kadar Intel ve Conroe konuşulsa da AMD taraftarları için önemli bir kart M2N32 SLI DELUXE. Bu videomuzda Asus'un bu anakartını AM2' nin 65nm'lik 4400+'ı ile inceledik.

M2N32 SLI Deluxe, işçiliği, kalitesi, soğutucusu, stabilitesi ve hızaşırtma kabiliyeti ile etkileyici bir anakart. Bizde bu etkileyici anakartı sizler için inceledik.

• Asus M2N32-SLI Deluxe
    • CPU Deste#287;i : AMD Socket AM2 Athlon 64 X2/Athlon 64 FX/Athlon 64/Sempron
    • Yongaset : NVIDIA nForce® 590 SLI MCP
    • FSB : 2000/1600 MT/s
    • Bellek : mak. 8GB, DDR2-800/667/533
    • Grafik Arabirimi : 2 x PCI Express x16
    • Tümle#351;ik Grafik : -
    • Sata ve IDE : NVIDIA nForce® 590 SLI? MCP * 1 x Ultra DMA 133/100/66/33 * 6 x Serial ATA 3.0Gb/s
    • Raid : SATA üzerinden RAID 0, 1, 0+1, 5 and JBOD
    • Ses : ADI 1988B 8-channel High Definition Audio CODEC
    • A#287; : NVIDIA nForce® 590 SLI? MCP built-in dual Gigabit MAC with external Marvell PHY
    • 1394 : 2 x 1394a
    • PCI : 2 x PCI 2.2
    • PCI Express : 2 x PCI Express x16 1 x PCI Express x4 1 x PCI Express x1
    • USB 2.0 : mak. 8 USB2.0/1.1
    • #350;ekil Faktörü : ATX

Linkler

Sayfanın Linki : http://www.asus.com

• kotam dolduğu için seyretmedim :S

ama güzel bir inceleme olmuştur eminim

izleyen arkadaşlar artık anlatır bir ara bana
  • güzel anakart ama AMD işlemcilerin şu an gözden düşmesi ve anakartın fiyatı nedeniyle pek satılmaz.
  • İnceleme güzel olmuş.

Editörümüz anakartın oc kabiliyetini çok iyi bulmuş.Fakat böyle üst düzey bir anakartın işlemciye en fazla 1.56v vermesi çok saçma.En az 1.7 volt verebilmeliydi.
  • amd işlemcili bir anakartta , sli sistem.

idare eder seviyede bir satış aralığı tutturabilir kendine.

nede olsa şu an için piyasa da nvidia işlemciler atiye göre daha çok prim yapmaya başladı , kartta nvidi anın nasılsa. tam bir piyasa kartı.
  • Core2 Duo'lardan sonra sırf özellikleri bol diye 230 dolara bir AMD anakart almak mantıksızlık ötesi olur. Önceden neydi öyle kaliteli full anakart deyince 160 doları geçmezdik şimdi ne olduysa 2 pci-express 2 bakır soğutma al sana 200 dolar oldu.....
  • sanırım AMD işlemcilerin popülaritesi düşük olduğundan anakartlarına da ilgi yok

çok az mesaj atılmış diğer incelemelere göre
  • Gayet basarili bir kart .. fakat alternatif olarak 40 dolar daha ucuz Gigabyte M59SLI S5'e ne diyorsunuz???

Karar vermek zor gibi...
  • benim kafama takıldı incelemede güç regületörü soğutucusu niye takılmadı
    takıldıda ben mi göremedim...
  • Bende de kota derdi olduğu için maalesef izleyemiyorum. Brisbane işlemci seçilmesi çok iyi olmuş. Overclock denemesi yapılmış mı acaba? Yapılmış ise ne sonuç alınmış?

Editörümüzün emeğine saygısızlık etmek istemem ama kendisi de uygun görürse izleyenlerden bu bilgileri almak isterim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arctura

benim kafama takıldı incelemede güç regületörü soğutucusu niye takılmadı
    takıldıda ben mi göremedim...

taksalar bile pek birşeyi değştirmezdi ben hala neden yaptıklarını hala anlamadım....
    imzamdaki ana kartta da var ama kirlendiği için soğutucu ses yapmaya
    başladı.bedne çıkardım ama önce teste tabi tuttum pc yük altında ana
    kart sıcaklığına baktım ve boştayken 1c' oynuyor sadece gereksiz yani...........
  • 1derece hiçbirşey o zaman bu parça fiyat arttırmaktan başka işe yaramıyor

cevap için teşekkür...
  • şuan bu anakartı kullanıyroum fakat 64 bit sistemimde update edemiyorum.anakart cd sini taktığım zaman kernel hatası veriyor. ve versiyonunuzu desteklemiyor diyor. internetten yeni dosyalarını da vista ultimate 64 bit için indirdim fakat aynı sonuçlarla karşılaştım. nedeni ne olabilir acaba? yardımcı olursanız sevinirim. windows kendi sanal sürücüleri ile tanımış durumda şuan anakartı. ayrıca bios updateleri dahil hiçbir update işlemini yapamıyorum hata veriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.