Şimdi Ara

Altay Tankı'nın seri üretim tarihi ile ilgili açıklama geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altay Tankı'nın seri üretim tarihi ile ilgili açıklama geldi 

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Türkiye'nin milli imkanlarla geliştirilen modern ana muharebe tankı Altay'ın seri üretim süreciyle alakalı açıklamalarda bulundu. Işık, Altay'ın testlerinin tamamlandığını ve Mayıs ayı içerisinde seri üretim için düğmeye basılacağını açıkladı.

Sakarya'daki Otokar tesislerinde geliştirilmesi tamamlanan ve test edilen Altay'ın son testleri de başarıyla tamamlandı. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ilk etapta 250 adet üretilecek olan Altay ana muharebe tankının seri üretimini hangi firmanın üstleneceği henüz bilinmiyor. Seri üretimle ilgili Mayıs ayına işaret eden Işık "Bir aksilik olmazsa Altay tankının seri üretimiyle ilgili kararı mayısta vermiş olacağız" dedi.

Motor çalışması tekrar başlıyor 

Tümosan'ın Altay için yerli güç grubu geliştirme çalışmalarının Avusturya hükümeti'nin zorluk çıkarması üzerine iptal edilmesinin ardından milli güç grubu için çalışmalar tekrar başladı. Milli güç grubunun tartışılması için Kayseri'de BMC, TEI ve Teknopark İstanbul'un katılımlarıyla Milli Güç Çalıştayı gerçekleştirilecek.

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=0Myupb-QjFI&t=16s] 

• Ne yapacaksak biraz daha hizli yapsak cok guzel olacak.dugmeyemi basicaz motor mu yapicaz little less conversation little more action

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığa gel, metinde üstlenici firmanın seçileceği ayı yazıyor, başlık seri üretim tarihi açıklandı diyor açıklama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 13 Nisan 2017; 12:16:56 >
  • Yav he arkadaş he. Bizde inanıyoruz kesin mayıstan sonra karar verirsiniz.

Herkes şu linke baksın ve bu ülkenin içinde bulunduğu durumu anlasın.

http://www.evtmotor.com.tr/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarihi yazmayı unutmuşsun sevgili kardeşim. sayın bakana mı soracağız tarihi?
  • Her referandum ve seçim öncesi tomurcuklanan projeler silsilesi.

• Mayısta karar vereceklermiş, mayıs gelince unutulur bir başka seçimde tekrar gündeme gelir. Tıpkı yerli uçak, yerli arabamız gibi. Şimdi bunları yazdım diye ak gezenler tepki gösterecekler ama umrumda değil. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 13 Nisan 2017; 12:20:48 >
  • Ya sizde hiç mi utanma arlanma yok ya? Başlığa bak içeriğe bak! Bu sitede editör olmak için haberi çarpıtıp yalan yanlış şeyler yazmak mı şart aranıyor!

Tabii seçim yakın gazlayın milleti.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Yazacağınızı yazın mobil aktroll ekibi konuya doğru yol aldı, birazdan ülkemizde yaşanan devrimlerden chp zihniyetinden falan bahsedecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GreyParrot kullanıcısına yanıt
    Ak gezen diye değiştim Valla doğruları yazınca vatan haini terorist damgası yapıştırıyorlar. Sözde yerli otomobilin ilk üretimi 2016 da yapılacaktı, tabı seçim bitti kazandılar proje ertelendi 2020 yılına.
    Kaynak:http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1792213-davutoglu-yerli-otomobilin-ilk-filo-uretimi-2016da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 13 Nisan 2017; 12:24:23 >
  • Yorum yapan pek çok arkadaşımız bu işleri çocuk oyuncağı sanıyor. Türkiye'nin sahip olduğu teknoloji ortada. Daha motor dahi üretemeyen bir ülkeyiz! Yerimizi, gücümüzü bilelim de ona göre beklentiye girelim. Bu bilgiye sahip değilseniz anlamsız tarih tartışmaları yaparsınız. Bu durumda bir ülke için bu işler öyle kolay olmuyor. Onca sene yatmışız, teknoloji yok, üretim kısıtlı vb. Tüm bunları geç, ülkemizde bu milli projeleri yapacak bir irade dahi yoktu. Şimdi en azından bir irade var. Ama teknoloji yine yok! Umarım bir gün onu da buluruz. İyi olan tek bir şey var. Bu iktidar bu işleri başarmak için bir şeyler yapıyor. Uğraşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Mayısta karar vereceklermiş, mayıs gelince unutulur bir başka seçimde tekrar gündeme gelir. Tıpkı yerli uçak, yerli arabamız gibi. Şimdi bunları yazdım diye ak gezenler tepki gösterecekler ama umrumda değil. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.

Afişlerin neresi yanlış? Siz her uçağı savaş jeti mi zannediyorsunuz anlamadım derdinizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atatürk istikbal göklerdir demiştir. Ama CHP Atatürk'ün mirasına sahip çıkamamıştır.
    CHP 15 Mart 1950 tarihinde çıkardığı yasa ile Uçak Fabrikamızı kapatmışlardır. şimdi aynı zihniyet en ufak bir gelişmede yok motoru şuradan yok tasarımı şuradan diye b.k atmaktadır. yazıklar olsun. Atatürk'ün kurduğu partiyi ne hale getirdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

Yav he arkadaş he. Bizde inanıyoruz kesin mayıstan sonra karar verirsiniz.

link içler acısı

ayrıca şu açıklamalarda oldukça ikna edici

http://www.evtmotor.com.tr/EVT-S1-Engin-Tanik-Aciklama.pdf

• başlık ve içeriğe bakınca milliyeti yakalamışsınız,bravo...ileride kenarlarada birkaç hatun haberi koyarsanız yatak odası fotoları çalındı falan diye,tam olur

edit:

Altay Tankı'nın seri üretim tarihi açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 13 Nisan 2017; 14:21:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haremsize

Yorum yapan pek çok arkadaşımız bu işleri çocuk oyuncağı sanıyor. Türkiye'nin sahip olduğu teknoloji ortada. Daha motor dahi üretemeyen bir ülkeyiz! Yerimizi, gücümüzü bilelim de ona göre beklentiye girelim. Bu bilgiye sahip değilseniz anlamsız tarih tartışmaları yaparsınız. Bu durumda bir ülke için bu işler öyle kolay olmuyor. Onca sene yatmışız, teknoloji yok, üretim kısıtlı vb. Tüm bunları geç, ülkemizde bu milli projeleri yapacak bir irade dahi yoktu. Şimdi en azından bir irade var. Ama teknoloji yine yok! Umarım bir gün onu da buluruz. İyi olan tek bir şey var. Bu iktidar bu işleri başarmak için bir şeyler yapıyor. Uğraşıyor.

BOŞ YAPMA DA SERİ ÜRETİM TARIHİ VER ! HABERIN BAŞLIĞINDA IÇERIKTEN ESER YOK ÇOCUK MU KANDIRIYORSUNUZ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

Yav he arkadaş he. Bizde inanıyoruz kesin mayıstan sonra karar verirsiniz.

Çok üzücü gerçekten, belki bizim de teslamız olacaktı.

Türkiye de işini düzgün yapan hakkını alamaz ama yandaş oldu mu saçma sapan şeyler yapsa da üstünde tutulur

• Yine seçim veya referandum öncesi çıkan haberlerden ve açıklamalardan biri daha...
  • Sen youtube'daki Anka kanalındaki arkadaş değil misin ?
  • Bazen diyorum ki keşke vakti zamanında diğer ülkeler bize ambargo uygulasaymış.O zaman bir çok teknoloji için şuanda belirli bir mesafe katetmiş ve yeterli bir altyapıya sahip olurduk.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.