Şimdi Ara

Stephen King uyarlaması The Mist'in ilk fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stephen King uyarlaması The Mist'in ilk fragmanı yayınlandı
    Korku ve fantastik edebiyatın usta isimlerinden Stephen King'in sevilen eserleri bir bir televizyona uyarlanmaya devam ediyor. Stephen King'in eserlerinden uyarlanan Under the Dome, Haven ve 11.22.63 gibi dizilere çok yakında The Mist de katılacak. Bu yaz izleyiciler ile buluşacak olan The Mist için meraklı bekleyiş sürerken, diziden ilk fragman yayınlandı.

King'in en popüler hikayeleri arasında yer alan The Mist (Sis), bir anda esrarengiz bir sis ile kaplanan küçük bir kasabanın hikayesini anlatıyor. Bir yandan bu sis ile birlikte gelen tehlikeler ile mücadele eden kasaba sakinleri, bir yandan da kendi içlerinde çıkan sorunları halletmek zorunda kalacak. The Mist, 2007 yılında ünlü yönetmen Frank Darabont tarafından sinemaya da uyarlanmıştı.
    The Mist'in başrollerinde Morgan Spector, Alyssa Sutherland, Gus Birney, Danica Curcic, Okezie Morro, Luke Cosgrove, Darren Pettie, Russell Posner, Dan Butler, Isiah Washington, Jr. ve Frances Conroy yer alıyor. Spike kanalı tarafından yayınlanacak dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu 22 Haziran'da başlayacak.

• Demek bu yaz sisli geçecek haaa.. darbe meşazı yani... bildiğin SİBLİMEL maşaz bu... fragman ayağına bildiğin milletime göz dağı verme haaa; eyyy editör sen kimsin ya...

Bu millet ayakta, uyumaz yatakta; toplanın DH önüne...

ver mehteri ver mehteri...

(ertem şener mod off)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefendim -- 13 Nisan 2017; 14:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

Demek bu yaz sisli geçecek haaa.. darbe meşazı yani... bildiğin SİBLİMEL masacı bu... fragman ayağına bildiğin milletime göz dağı verme haaa; eyyy editör sen kimsin ya...

(ertem şener mod off)

Senin yorumu okuyunca aklıma gelen...

• Filmin sonunda cok kotu hissetmistim kendimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • filmi fena değildi konuyu baya genişletirlerse 2 sezon falan iyi olabilir.ama uzarsa bozar bence under the dome gibi.
  • Bu tip film ve dizileri seviyorum.

• under the dome gibi olacaksa hiç izlemeyelim

• Beyler hanımlar..

Oyuna gelmeyin

Bınlar bizi kıskaniyi sibliminel meşaz var; meydanlara toplanmak şarz oldu

Eyy editör; kendini fesh ettirme bize kalkışma günü darbecilerle de görüşmüşsün zaten; kasetin elimizde, kasetle geldin kasetle gidersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gxhero

quote:

Demek bu yaz sisli geçecek haaa.. darbe meşazı yani... bildiğin SİBLİMEL masacı bu... fragman ayağına bildiğin milletime göz dağı verme haaa; eyyy editör sen kimsin ya...

(ertem şener mod off)

Senin yorumu okuyunca aklıma gelen...

Kardeş yerli otomobil göklerde; yerli uçak yollarda..

Avrıpa bizi çatır çatır kıskaniyi,

• çok güzel haber! filmi muazzamdı bence umarım dizide güzel olur.

• quote:

Demek bu yaz sisli geçecek haaa.. darbe meşazı yani... bildiğin SİBLİMEL maşaz bu... fragman ayağına bildiğin milletime göz dağı verme haaa; eyyy editör sen kimsin ya...

(ertem şener mod off)

Ne boş boş konuşmalar bunlar Allah aşkına ya! Bir de buna + basanlar el insaf!

• Filmi çok iyiydi. Frank Darabont harika uyarlıyor King'i. Zaten adamın kalitesi Walking Dead ile iyice ortaya çıktı. Yaratıklar falan hep dekor. İnsan psikolojisini en iyi irdeleyen yönetmenlerden.

• Mistin filmi cok iyiydi de orada benim hatirladigim yaratiklar felan vardi anladigim kadariyla dizi de para olmayinca onu psikolojik sacmaliga cevirmisler. Butce yetersiz ise bosuna debelenip bos bir drama yaratmasinlar Walking dead gibi

• Filmde markette sıkıştıkları sahne ve sonu çok iyiydi.
  • Stephen King ne yazsa okunur abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: brshr

quote:

Demek bu yaz sisli geçecek haaa.. darbe meşazı yani... bildiğin SİBLİMEL maşaz bu... fragman ayağına bildiğin milletime göz dağı verme haaa; eyyy editör sen kimsin ya...

(ertem şener mod off)

Ne boş boş konuşmalar bunlar Allah aşkına ya! Bir de buna + basanlar el insaf!

Kardeşlik böyük resmî gör; büyük resmî.. şuan köprülerimizi; tünellerimizi çatır çatır kıskaniyiler

%100 yerli tayyarelerimiz yollarda; tomofillerimiz göklerde..

Yeni kalkışmalara kat-i suretle göz açtırmamalıyız.. Alamanyayı Avrıpayı ve hatta Amarikayı çatır çatır çatlatmalıyız

Not: cezai işlem uygulanırsa; peşin peşin cevabım: "Kandırıldım"

• quote:

Orijinalden alıntı: Eeltorm

Stephen King ne yazsa okunur abi.

Kardeş sibliminal meşaza gel sen; yazarı mazarı bırak..

• Ulan dizi'nin haber konusu mu yoksa Türkiye gündemi konusu mu ? Ne salak mesajlar atılmış. Modlar nasıl izin veriyor bu durumlara ?
  • Aptal aptal mesajlar yine
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Gardaş ülke elden gidi; sen ne diyisin

Dizi her zaman olur; maksat çatır çatır çatlatalım avrıpayı...

Teessüf ederim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefendim -- 13 Nisan 2017; 23:35:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.