Şimdi Ara

Huawei P10 ilk izlenim videosu: Çift Kamea, Kirin 960 işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei'in yeni nesil akıllı telefon modeli P10'u tüm detaylarıyla anlattık, ayrıca performansını Samsung Galaxy S8 ile kıyasladık. 

• Donanımhaber hız kesmeden çalışmaya devam ediyor!!!!

• Kirin 960'ın tüm detayları, güzel olmuş.

• boyutu dışında iyi telefon.p9'un yeni modeli olduğu için çerçevelerde ufak da olsa bir incelme olmalıymış.2017'de amirl gemilerinin hepsi çerçeveleri inceltiyor.söylentilere göre htc ve iphone bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 7 Nisan 2017; 14:51:18 >
  • bu arada ön sipariş verenlere 1699 tl lik Huawei Watch 2 hediyeymiş ilgilenenlere duyrulur.

• Home tuşu dışında iPhone'a benzememiş hele simgeler hiç benzememiş ama güzel telefon leica var bikere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım fena değil.

• p11s de gerçekten iyi bir cihaz. 4gb ram 2k amoled ekran 120gb dahili hafıza, 2000tl

• Beyaz olan modeli iyi değil ama mavi ile yeşil de efsane tasarıma sahip..

• P 9dan ne farkı var ki? arkadaki parmak izini öne taşıyınca telefon yenilenip, fiyatı iki katına mı çıkıyor İşlemcide geçen yılın işlemcisi... Bu fiyat politikası nedir böyle? Gözünüzü açın teknolojinin, kapitalizmin kölesi olmayın
  • Suya ve toza karşı dayanaklılık yok dediniz ama huawei türkiye tanıtım videosunda suya ve toza dayanaklı diyordu :)

• güçlü ve güzel cihazlar ,lakin 3 yıl gibi bir süreçte klasikleşme yaşanıyor, insan istekleri doyumsuz sonuçta.

• Musteri memnuniyeti ve malzeme kalitesi açısından guzel cihazlar yapiyor. Telefonlari sorunsuz ve arayuz cok stabil. 4 antenli tasarim, ogrenen arayuz islemci ile arayuzun uyumlulugu cok iyi duzeyde. Ustelik 3.600₺lik ciihazda da ,1200 ₺lik cihazda da ayni stabiliteyi bulabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung, iphone 5 binden cihaz çıkarınca sorun yok huawei daha iyi fiyata on siparis acinca kapitalist dunya ıvır zıvırı. Donanim bakimindan az geri kalmasina bakmayarak hepsinden daha hızlı arayüz sunuyur emui.
  • S6 dan gecilir mi 21 inde yurtdisina cikacagim 2200-2300 civarina alabilirim ve 2.eli fiyati nasil olur acaba 5-6 ay sonra satmaya calissam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl olmuş 2017 bilgi çağındayız 4k videolar var ve uygulamalar derken güncellemelerde düşünülürse minimum 64 gb olmalı 32 gb bile değil yeter yani pil olsun depolama olsun şu noktalarda tüketiciler hiç düşünülmüyor ne verdiysek onla yetinin kafası nedir yahu
  • Saati düşerseniz 2000 lira fiyatı . Şahsen bu telefonun ederi max 2200 . Benim acelem yok seneye de alabilirim .

• fbyram kullanıcısına yanıt
    İşlemcisi aynı değil. Neredeyse iki kat AnTuTu puanına sahip kirin 960 ile güç aliyor. P9 icin kirin 955 kullaniliyordu. Yeni ekran karti da baya iyi hatta google gelecek cihazi icin değerlendirmeye almış şuan.

Tasarımı ztn apayrı. Bence baya baya fark var.

3 aydır Mate 9 kullanıcısiyim ve huaweiden suan a kadar cok memnunum. Adamlar Samsungdan, iphonedan daha ucuza satip yanina telefon değerinde smartwatch hediye ediyorlar.
    Dollarin gidişatını göz önünde bulundurun ve lütfen nankörlük etmeyin. F/P dengesini kesinlikle koruyabilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.g.991 -- 9 Nisan 2017; 0:8:21 >
  • b.g.991 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım, öncelikle cevap vermeden önce, cevap vermek istediğin yazıyı dikkatlice okumalısın. Kirin 960, mate9 da geçen yıl kullanılmış bir işlemci. P9 da kullanılan dememiştim zaten. Fiyat politikasına gelince huawei de p10un o kadar etmeyeceğini biliyordu, yanında yüksek değerli hediye sunuyor. Markalar arası sidik yarışında geri kalmayım demiş. Bak p10 Plus 3200-3500 arası çıksa, bu hediyeyle ben bile alabilirdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık sesi hakkında bilgisi olan varmı? P9 bu konuda beni hayal kırıklığına uğratmıştı, eğer p10 da aynı ise tercihimi HTC 10 dan yana kullanacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.