Şimdi Ara

DJI Spark sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ticari drone modelleri dendiğinde artık akla ilk gelen firma olmayı başaran Çinli DJI, yeni bir hava aracı üzerinde çalışıyor. Görüntüleri çeşitli sitelerde ortaya çıkmaya başlayan DJI Spark, önceki Mavic Pro modelinin biraz daha küçük hali gibi görünüyor.

DJI Spark drone modelinin hangi tür aktiviteler için tasarlandığı henüz bilinmiyor. Bir özçekim aracı olabileceği gibi küçük gövdesiyle bir yarış aracı da olabilir. Şimdilik kaynakların tahminleri bu yönde.

Ayrıca Bkz.Mac Pro güncellendi, iMac Pro yolda

Aracın teknik detayları net değil. Bununla birlikte görsellerden yer konumlaması için alt kısmında sensörler olduğu anlaşılıyor. Ayrıca kamera farklı bir gimbal tasarımı üzerine oturtulmuş. Yine kameranın sadece aşağı ve yukarı hareket ettiği, sağa veya sola dönmek için gövdeyi döndürmek zorunda kalacağı tahmin ediliyor.

DJI Spark özellikle katlanabilir Mavic Pro tarzından hoşlanan ancak büyük paralar harcamak istemeyen tüketicilere yönelik geliştirilmiş bir cihaz olacak. Fiyatı da muhtemelen çok daha aşağıda belirlenecektir. DJI Spark modelinin ne zaman piyasaya çıkacağı ise netlik kazanmadı.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    DJI Spark görselleri sızdı

• Mavic olağanüstü başarılı. Hiç kullandınız mi bilmiyorum ama kendinizi 100 yıllık drone pilotu gibi hissediyorsunuz, Phantom 4 kadar kaliteli çekim yapmıyor ama çok çok çok daha iyi uçtuğu kesin. Heyecanla bekliyorum yeni makineyi

• DJI bu işi biliyor. bak onu biliyorum ;)

• İş yerine almıştık bir tane mavic pro. İlk uçuş için kılavuz okumaya falan gerek yok, odada uçar dediler. İlk uçuşta az daha katil drone oluyordu. Az daha biri parmağını kaptıracaktı. Çizik ile kurtulmuştu. Manyetik yerinde etkisi büyük.

Firmayı aradık. Uçuş eğitimi için konuşuldu. Telefon kapatırken firma yetkilisi demesin mi! "Drone u kaldıracaksanız sakın kapalı alanda kaldırmayın. "

Baya bir gülmüştük.

Şaka bir yana YouTube da gösteriyorlar bu canavarı. Kemiğe kadar alıyor rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

İş yerine almıştık bir tane mavic pro. İlk uçuş için kılavuz okumaya falan gerek yok, odada uçar dediler. İlk uçuşta az daha katil drone oluyordu. Az daha biri parmağını kaptıracaktı. Çizik ile kurtulmuştu. Manyetik yerinde etkisi büyük.

Firmayı aradık. Uçuş eğitimi için konuşuldu. Telefon kapatırken firma yetkilisi demesin mi! "Drone u kaldıracaksanız sakın kapalı alanda kaldırmayın. "

Baya bir gülmüştük.

Şaka bir yana YouTube da gösteriyorlar bu canavarı. Kemiğe kadar alıyor rahat.

Yanlış yönlendirme kurbanı oluyormuşsunuz az kalsın. Kesinlikle öyle hiç bilmeden açtım, uçurdum şeklinde olacak cihazlar değil bunlar. Eski cihazlara göre çok daha kolay uçsalar da bilgisiz şekilde uçurulacak cihazlar değiller. Temel az da olsa bir eğitim, tecrübe, araştırma lazım.

• berkerden kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Hava şartlarına göre de baya bir dişli kendisi. Çok profesyonel bir alet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DJI Mavic Pro, drone sektörünün başına gelen belki de en iyi şey. Ama bize değil orası kesin :( Bu Spark da zamanında Parrot'un çıkardığı quadcopterimsilere kaliteli bir alternatif olacak gibi duruyor.

• Yakında bu tür ürünlerin kargo taşımak için kullanıldıklarını da görürüz =))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.