Şimdi Ara

Marvel kahramanlarını bir araya getiren The Defenders'ın çıkış tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marvel kahramanlarını bir araya getiren The Defenders'ın çıkış tarihi açıklandı
    Netflix, Marvel dizilerine bir yenisini daha ekliyor. Bugüne kadar Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'in bireysel dizilerini yayınlayan Netflix, bu yıl da bu dört kahramanı bir araya getiren bir mini dizi yayınlayacak. The Defenders adını taşıyan bu mini dizi için meraklı bekleyiş sürerken, dizinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Bu tanıtım videosu ile birlikte The Defenders'ın çıkış tarihi de belli oldu.

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'i bir asansörün güvenlik kamerasından gösteren kısa video, Jessica Jones'un kamerayı parçalaması ile sonlanıyor. Video bittiğinde güvenlik kamerasındaki sayaç 08:18:20:17'yi gösteriyor. Bu da dizinin 18 Ağustos 2017'de başlayacağını gösteriyor.

Videonun sol üst köşesinde yer alan sayıları (23.253.120.81) internet tarayıcınızın adres çubuğunu girdiğinizde ise sizi New York Bulletin adını taşıyan bir internet sitesine yönlendiriyor. Daredevil dizisinin ana karakterlerinden Karen Page'in çalıştığı hayali gazetenin sitesi olan New York Bulletin'de The Defenders'ın 18 Ağustos'ta başlayacağı doğrulanıyor.
     Marvel kahramanlarını bir araya getiren The Defenders'ın çıkış tarihi açıklandı
    Marvel'in sevilen kahramanlarını bir araya getiren The Defenders'ın başrollerinde Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter, Finn Jones, Sigourney Weaver, Deborah Ann Woll, Elodie Yung, Jessica Henwick ve Rosario Dawson yer alıyor.

• Yeni yönetmenlerin muhteşem senaryo anlayışı 2 3 tane süper kahraman ünlü oyuncular 2-3 efekt al sana film yada dizi:D
  • Sonunda ya. Kasım gibi deniliyordu Ağustos olması daha iyi olmuş. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • netflix dizileri okadar ucuz ve sıkıcı ki bu kadar popüler olmasını anlayamıyorum iron fist hele bizim kurtlar vadisi ekibi yaptı sandım o ne öyle Allah aşkına

"Legion" bunlara 10 basar

• Marcel ve DC adını duymaktan midem bulunmaya başladı. Bu iş sidik yarışına döndü resmen

• O kadar güzel yabancı dizi varki buna hiç gerek kalmaz. Sıra gelmez izlemeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel yapımlarını seviyorum bakalım bu nasık olacak...

• Taşı kaldırsam altından Marvel çıkacak.
  • Rosario dawson a uyuz olan tek ben miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ üst köşede ki zaman göstergesine baktıgınızda da , Jessica Jones'un kamerayı kapttıgı ana dikkat edelim cünkü orada 08.18.20.1 gözükmektedir. Aslında orada da cıkıs tarihi belirtilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutici

Sağ üst köşede ki zaman göstergesine baktıgınızda da , Jessica Jones'un kamerayı kapttıgı ana dikkat edelim cünkü orada 08.18.20.1 gözükmektedir. Aslında orada da cıkıs tarihi belirtilmiş.

Sağ üst köşede ki zaman göstergesine baktıgınızda da , Jessica Jones'un kamerayı kapttıgı ana dikkat edelim cünkü orada 08.18.20.17 gözükmektedir. Aslında orada da cıkıs tarihi belirtilmiş.
  • dere.beyi kullanıcısına yanıt
    Legion apayri bisey ama daredevilin hakkini yemeyelim o guzeldi gene

Ama digerleri cop buna katiliyorum. Punisheri bekliyorum ben bakalim o nasil olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iron fist çok güzel başlamıştı ama 6ıncı bölümden beri gitgide bozuyor.sezonu bitiremeyebilirim bile
  • quote:

quote:

Sağ üst köşede ki zaman göstergesine baktıgınızda da , Jessica Jones'un kamerayı kapttıgı ana dikkat edelim cünkü orada 08.18.20.1 gözükmektedir. Aslında orada da cıkıs tarihi belirtilmiş.

Sağ üst köşede ki zaman göstergesine baktıgınızda da , Jessica Jones'un kamerayı kapttıgı ana dikkat edelim cünkü orada 08.18.20.17 gözükmektedir. Aslında orada da cıkıs tarihi belirtilmiş.

Kardeş nasıl bir fantezi bu

• daredevil musicleri kurgusu sadrazam ken diğerleri soytarı gibi kalıyor. umarım içine etmezler.

• Sabah kalkıp bugün ne kahraman çıkarsam diye ıkınıyor adamlar... Her tarafımız süperkahraman oldu. Sonra bunların dizisi filmi daha sonra hepsini bi araya getirip kombo filmlerini çekelim...

Diziye göre değişir, Narcos da netflix in

• quote:

Orijinalden alıntı: tugares

aslında süper kahramanlar dizilerinden gitmiştim ama bu söylediğinde haklısın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

quote:

Orijinalden alıntı: tugares

aslında süper kahramanlar dizilerinden gitmiştim ama bu söylediğinde haklısın hocam

Dostum sanata sonsuz saygım var ama Marvel konusunda dediysen sonuna kadar haklısın, en son gittiğim filmi yarıda bırakıp çıktım. Ona verdiğim paraya değil harcadığım zamana acıdım sadece :)

Daredevil, Black Mirror, Narcos, Stranger Things, The Crown, House of Cards, Sense8 gibi yapımlar varken sadece Iron Fist'e bakıp Netflix'i gömmeye çalışmanız komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 10 Nisan 2017; 1:09:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.