Şimdi Ara

Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
5.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı

Microsoft, bugün Windows 10 Creators Update güncellemesini kullanıcıların manuel olarak indirebilecekleri şekilde başlattı. Bu da yeni işletim sistemi sürümünü edinmek isteyenlerin artık 11 Nisan'a kadar Windows Update'te yayınlanmasını beklemek zorunda kalmadıkları anlamına geliyor.

Windows 10 Güncelleştirme Yardımcısı (Windows 10 Update Assistant) aracılığıyla yapılabilen Creators Update güncellemesi burada da anlattığımız üzere oldukça basit birkaç adımdan oluşuyor. Windows 10 Güncelleme Yardımcısı sihirbaz olarak geliştirildiği için kurulum işlemini tamamlayana kadar ileri butonuna basmanız yeterli olacak.

Ücretsiz yükseltme

Windows 10 Creators Update, Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz bir yükseltme olarak sunuluyor. Yani işletim sisteminin etkinleştirilmiş bir kopyasını kullandığınız sürece yeni sürümü yükleyebilirsiniz.

Değişikliklere gelecek olursak, Creators Update güncellemesinde birçok yenilik var. Windows 10'a mavi ışık filtresi, güncellemeleri duraklatmanızı sağlayan yeni Windows Update seçenekleri, oyun modu, geliştirilmiş Microsoft Edge deneyiminin yanı sıra Paint 3D gibi yeni uygulamalar geliyor.

Ayrıca Bkz.Windows 10 için resmi Telegram masaüstü uygulaması yayınlandı
    Windows 10 Creators Update, 11 Nisan'da Windows Update üzerinden kullanıma sunulacak. Akıllı telefonlar ise 25 Nisan'da almaya başlayacaklar. Ancak bölgeye ve operatöre bağlı olarak yeni işletim sistemi sürümünün gelmesi daha uzun sürebilir.

• Windows 10 Creators Update güncellemesi başladı

Creators Update yüklü olmadığı halde bu iletiyi alanlar?

• Iso indirmek isteyenler heidoc. net'te (boşluk bıraktım) Windows iso Downloader programı üzerinden indirebilir

• win10 güncellemesi hala yayınlanmadı mı diye Google'a yazdım karşıma bu haber çıkınca şaşırdım

• mydigitallife forumu akar. hiçte uygulamaya ihtiyaç yok .iso indirmek için. homebrew'lardan uzak durun.

yabancı forumda linkler var direkt online siteden üzerinden seçim yapıp MSDN serverlarından indiriyorsunuz legit olarak. dediğim gibi uygulama indirmeyin, itibar etmeyin.

• heidoc'daki windows iso downloader programı ile creators güncellemesi yani redstone 2 güncellemesi(Sürüm: 1703) indirilebiliyor arkadaşlar.

• msdn ye düşmüş
    File Name: tr_windows_10_multiple_editions_version_1703_updated_march_2017_x64_dvd_10195586.iso
    Languages: Turkish
    SHA1: 96D9DF5D634222A5D6BE16708923FE614E3A49AE
  • Windows 10 güncelleme yardımcısı @kaya123450 arkadaşın dediği gibi.. "burada da anlattığımız üzere" olan haberdeki link ölü bir ilgilenseniz.

• bu sefer inşallah beta değildir bakalım şu yazıyı yazdığım an itibari ile 40 dakika kaldı inmesine.

• black_flood kullanıcısına yanıt
    biz yapamadık neden acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

bu sefer inşallah beta değildir bakalım şu yazıyı yazdığım an itibari ile 40 dakika kaldı inmesine.

Türkçe mi sizinki? Bende zaten güncel diyor, yeni bir şey indirmiyor. Bir de indirmenin boyutu ne kadar acaba?
  • Ayarlar kısmında Windows Update sekmesinde "evet, bana nasıl olduğunu göster" linkini tıklayın, resmi web sitesi açılıyor, oradan indirilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya123450

Creators Update yüklü olmadığı halde bu iletiyi alanlar?

hocam ayarlardan güncellemeyi denetleyin öncelikle defender tanım güncellemesi falan vardır onu yapsın cihaz sonra deneyin görüyor güncellemeyi. ben bu şekilde çözdüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Windows 10 güncelleme yardımcısı @kaya123450 arkadaşın dediği gibi.. "burada da anlattığımız üzere" olan haberdeki link ölü bir ilgilenseniz.

Merhaba, yeni haberin ikinci paragrafının başındaki "Windows 10 Güncelleştirme Yardımcısı" linkine tıklayarak ilgili dosyayı indirebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macromedia21

quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Windows 10 güncelleme yardımcısı @kaya123450 arkadaşın dediği gibi.. "burada da anlattığımız üzere" olan haberdeki link ölü bir ilgilenseniz.

Merhaba, yeni haberin ikinci paragrafının başındaki "Windows 10 Güncelleştirme Yardımcısı" linkine tıklayarak ilgili dosyayı indirebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.

Olmuyor kardeşim önemlide değil gerçide ayın 11 inde zaten herkese gelicek beklerim acelesi yok.
  • olmuyor, mümkünü yok olmuyor. ekran görüntüsü almama bile gerek yok zira aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar çarşaf çarşaf eklemişler zaten.

• ben insider programındayım sürüm olarak 1703, is derlemesi 15063.13 gözüküyor benim ki güncel mi acaba

• ISO dosyasını bekleyip temiz kurulum yapacağım böylece sistem sorunsuz ve daha hızlı çalışacak. Sabırsızlanıyorum Creators Update yi yüklemek için, harika olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

olmuyor, mümkünü yok olmuyor. ekran görüntüsü almama bile gerek yok zira aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar çarşaf çarşaf eklemişler zaten.

düzeltme: geçen ayın sonundan itibaren yüklenen 3 parça güncellemeyi manuel olarak kaldırıp tekrar deneyince karşıdan indirme başladı.

• https://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/67-microsoft-windows-and-office-iso-download-tool

iso download leagy yazılımı ile alabilirsiniz dosyayı insider versiyonları ayrıca seçilirse geliyor full sürüm çıkmış resmi olarak msdn' ede düştü fakat parasızlık sağ olsun :))

4 gb diyebilirim rahatlıkla 3.949 mb yani 4gb limitini zorluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_flood -- 5 Nisan 2017; 21:58:42 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.