Şimdi Ara

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
0
Favori
47.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sh4 bendeki tüm deniz altı hevesimi söktü aldı yaaa
    ne güzel sh3 de oyunun zevkinden 4 köşe olmuştuk
    gerçek çok kasıyo
    onu bırak denizaltılar bana şişman balinalar hatırlatıyor
    hade onu gec torpido izleme penceresi nerde
    acayip uzak mesafelerv git git bitmiyor
    guvertedeki adamlar neden gemileri okadar gec fark ediyorlar

sh yi 1 ci sürümden beri oynayan birir olarak sıkıldım resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 2 Temmuz 2007; 15:33:15 >
  • Haklısınız ancak kasma dışındaki olumsuzluklar oyundan çok senaryonun geçtiği haritaya ve oynadığımız ülkeye bağlı. Örneğin Japon destroyerleri çok kolay lokma yapılmış, oyunun zorluk derecesi oldukça düşük kalmış. Hatta bir görevde rastladığım Japon konvoyuna saldırmadan hemen önce radyoyla durumu bildirmiştim, karargahtan "önce destroyerleri saf dışı bırakın" gibi abuk subuk bir mesaj geldi. Alman denizaltısıyla konvoydaki şilepler yerine destroyerlere saldırmaya kalksam rütbemi sökerlerdi herhalde. Amerikan denizlatıları çok hantal ve mürettebat fazla ciddi. Örneğin acil dalış emri veriyorum 2-3 kez korna gibi birşey çalınıyor o kadar, SH3'ün GreyWolves yamasını hatırlıyorum da acil dalış emri vermeye korkar olmuştum çünkü yamayı yapanlar meşhur Das Boot DVD'sinden öyle bir acil dalış sesi kaydetmişler ki birinci subayın ciğeri yırtılırcasına "alaaaarm!" diye bağırışı ve mürettebatın ön torpido odasına koşuşturması sanki odamda oluyor gibi geliyor. SH4'ün atmosferi SH3'e göre çok zayıf kalmış ancak bu bence oyundan çok Almanlarla Atlantik'te savaşmak yerine Amerikalılarla Pasifik'te oynanamızdan kaynaklanıyor.

• emptyrean kardeş

1,1 yaması ve bu yama için gereken ilave yamalardan bahsetmiştin bir link alabilirmiyim.bir de kuruluşu sana çok zahmet veriyoruz ama; yazarsan gerçekten müteşekkir olurum...
  • Silet Hunter 4 1.1 yamasınıhttp://games.softpedia.com/get/Patch/Silent-Hunter-4-Wolves-of-the-Pacific-English-Patch.shtml adresinden indirebilirsiniz. Aslında 1.2 yaması da çıktı ancak düzelteceğinden çok soruna sebep olunca bir sonraki yama çıkana kadar 1.1'i kullanmanızı öneriyorum. Yamanın kuruluşu çok kolay, oyunu kurun, üzerine yamayı kurun, bu kadar. Kullanıcılar tarafından oluşturulan çeşitli yamalar var ancak bunlar şimdilik olmazsa olmaz yamalar değil. SH3 oynamayı düşünürseniz o zaman mutlaka Grey Wolves yamasını (eklentisini) indirip deneyin, SH4'ten çok daha iyi.

• Evet bende sinir oldum yahu;
    1. amerikan feet sisteminde nekadar derine indiğimi anlayamıyorum
    2.küçük pencerede çıkan kameranın olmaması uzuntu yaratıo
    3.guverte cok gec fark edio
    4.PASO YAĞMUR YAĞIYO--şimdiye kadar bende oyle oldu
    5.sol altta ilgili kişilerin küçük kafarları yok
    6.sonarı dinleyemedim alman denizaltıları gibi---tek bi bip sesi veriyo o kadar??
    7.nakliye gemileri maşallah tank gibi 30ap ile zor batıo
    8.coooookkkk uzun:(
    bende 1.2 yaması var valla anlasılan bi şey düzeltmemişler..
    deizaltı deyince u-boat gelir akla, gerisi yalan!!! bide 88mm güverte flak topu::D:D (tiger tank topu:D)abd askerleri mal gibi bakınıo
  • ARKADAŞLAR YARDIM LÜTFEN;
    ne yaptım bilmiyorum ama kafayı yemek üzereyim,
    sonardan, radardan(ki campagainde radarsız başlanılıyo ondan bazı arkadaşlar bulamamışlardır,reknown a göre modifiye edersin sonra-ben dahil-)
    kaptan köşkünnden adamların hepsi sayı sayıklıyo
    nine,zero,six,six,seven,four,six,one,nine..........
    saatlerce durmadan???
    anlaşılan tüm aldıkları sinyalleri bana iletiyolar ya da başka birşey

yardım edebilir misiniz nasıl kapatacagım veya onemlilerini ayıklayacagım konusunda.. kafayı yemek üzereyim seslerden

not:bu duruma bi uçak tehtiti altından kurtulduktan sonra -dalış yaptım- geldim...sanırım hava için sinyallerdi!!!
    S.O.S. PLZ:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reicht4 -- 4 Temmuz 2007; 22:03:23 >

• SH 4'ün belki en iğrenç bug'ı bu. Kurtulmak için mutlaka 1.1 yamasını yüklemelisiniz, sorunu çözüyor ancak sakın bir hata yapıp "1.2 çıkmış hemen onu kurayım" demeyin, o zaman bu hata tekrar karşınıza çıkıyor.
  • arkadaşlar bu oyunu öğrenmek için türkçe anlatımlı bir site veya döküman var mı?
  • ben YAMA YAPTIM CRACK UÇTU
    CRACK TEKRAR YAPTIM ŞİMDİ OYUNU AÇAMIYORUM

SANIRIM BENDE BİR SORUN VAR
    SHİLENT HUNTERİN EFECT LERİNDEN BAŞKA HİÇ BİR ŞEYİNİ BEYENEMEDİM (SU ALTI VE HASAR MODELLEMSİ)
    BİRDE CREW KISMIDAKİ BATTLESTATİON OLAYINI ÇOK SEVDİM BENİ GEREKSİZ CREW OLAYLARINDAN KURTARIYOR

şU SAVE OLAYI BİR DÜZELTE BİLSEYDİM SH3 HİÇ BAŞINDAN KALKMAZDIM

• vallahi arkadaşım f1 e bas yapabileceğin tüm fonksiyonlar o kadarcık:)
    saka tabi...vallahi tutorial dan öğrenebilirsin ama bence oyun içinden ogren daha kalıcı olur:):)
    ya bende zaten 1.2 yaması yuklu bakayım onu kaldırabilirsem eger 1.1 i yuklerim sağolasın yinede....
    zaten kulağımda sayılar vızırdanıyor:(:(:(
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    emptyrean hocam sağol yardımın için ya işe yarıyor
    il-2 nin net de multi için toplanması konusunda başlık gördüm
    sh4 veya 3 de böyle bi imkan olursa yapabiliriz bence:D
    ,,,,,,,,,,,,,
    ayrıca "il" serisi ilgimi çekiyor il-sturmovik ve forgatten battles oynadım ihtiyaç var ise uygun zamanda oynayabiliriz:D
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    arkadaşlar ingiliz ölçü sisteminden rahatsız ise gameplayden metric olarak ayarlanabiliyor-yeni fark ettim-
    event camera ise keza aynı şekilde gameplay de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reicht4 -- 5 Temmuz 2007; 23:31:14 >

• beyler bu rapor yollama isi nasi oluyo ben bi nakliye gemisi ile karsilastim kontak raporu yollamaya basiyom rapor yollamiyo. Savas durbununden geminin modelini bulup yolladim yine olmadi yrdm plzzzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: emptyrean

SH 4'ün belki en iğrenç bug'ı bu. Kurtulmak için mutlaka 1.1 yamasını yüklemelisiniz, sorunu çözüyor ancak sakın bir hata yapıp "1.2 çıkmış hemen onu kurayım" demeyin, o zaman bu hata tekrar karşınıza çıkıyor.

1.2 i hiç mi kurmayacağız veya önce 1.1 sonra 1.2 mi?

Selam...
  • ben yükledim sorunu çözdü gibi...
    sh4 ü yükledikten sonra 1.1 i kur-1.2 yi boşver
    ya fena oyun değil ama sh3 ü özledim
  • 1.2 yamasını kesinlikle kurmayın, oyunu kurduktan sonra üzerine sadece 1.1'i kurun yeterli.

Rapor yollama işi tek başına hedeflerle karşılaşıldığında çalışmaz zira sistem sadece konvoylarla karşılaşıldığında kullanılmak içindir. İşin güzel yanı elle hesaplama yapıyorsanız gönderilen raporda konvoyun tahmini hızının da belirtilmiş olmasıdır. Aslında okyanusun ortasında size puan kazandırmak dışında bir getirisi de yoktur ama Manş kanalında yapacağınız bir konvoy bildirisi kısa bir süre içinde Alman hava kuvvetlerinin saldırısıyla sonuçlanabilir.
  • hiç sh 4 oynayasım gelmiyor artık
  • Arkadaşlar napalım sh3 ü yükleyene kadar -1haftam var:)- sh4 ü cekecez:D
    ya sinir oldum bende belirtilen yere -dürbün resimli- geliyorum ama tamamlamıyor hemen sh3 de ki gibi bi de orada konvoyu mu beklemek lazım:(
    Önemli bir sorunum var acil cevap atarsanız sevinirim 2 ön torpido kullandım ama yüklemiyor su anda sorun ne olabilir
    *gerçek zaman yükleme değil
    *manuel yüklemede değil-auto da suanda-
    dier 4 yuvayıda bosalttım nolcak diye bi baktım torpiller içeride gözüküyor ama malesef loading diyor.
    Torpido panelinde ışık yanıp sönüyor daha doğrusu 6ışık birden.
    Sanırım 1.1 in sorunuda bu:(:(veya çözüm onerisi olan var mı lütfen

Bunun yüzünden 4destroyer ve 1nakliyeyi topla vurmak zorunda kaldım
    hala devam ediyoe görev suandayardımlarınızı bekliyorum
    ----------ben ubisoft un yerinde olsam romanyada bu oyunu yapanları cok pis düverim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reicht4 -- 7 Temmuz 2007; 16:36:11 >

• arkadaşlar call of duty 2 den daha güzel o şekilde savaş oyunu söylermisiniz tşk ederim
  • arkadasim alt menusen kitap resmini sec orda en sagda torpidolar icin otomatik load var. Bir diger sebepte tayfalari kontrol et torpido bolumunde adam sayisi az yada adamlar yarali olabilir. Veya herkez gorev yerine dediysen adamlar uykusuz kalmis bi kenarda sizmistir. (bide zaten torpidolari doldurmak zaman alir torpido kontrol paneline gel orda torpidolarin resmi yavas yavas baslarindan baslayarak olusur eger yarisi falan olusmussa anlaki doldurmak icin ugrasiyolar)
    Birde arkadaslar bu gemi upgrade lerinde hep ayni upgrade ler var ve farklari ne mesela guverte toplarinin farki ne yada radarlarin. birde upgrade puanini nasi topluyoz. Yani deniz altimiza yapabilecegimiz yenilikler neler bide bize madalya haricinde rutbe veriliyo mu veriliyosa nasi aliyoz rutbeye nerden bakiyoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxmaximusxxx -- 7 Temmuz 2007; 17:14:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: reicht4

Arkadaşlar napalım sh3 ü yükleyene kadar -1haftam var:)- sh4 ü cekecez:D
    ya sinir oldum bende belirtilen yere -dürbün resimli- geliyorum ama tamamlamıyor hemen sh3 de ki gibi bi de orada konvoyu mu beklemek lazım:(
    Önemli bir sorunum var acil cevap atarsanız sevinirim 2 ön torpido kullandım ama yüklemiyor su anda sorun ne olabilir
    *gerçek zaman yükleme değil
    *manuel yüklemede değil-auto da suanda-
    dier 4 yuvayıda bosalttım nolcak diye bi baktım torpiller içeride gözüküyor ama malesef loading diyor.
    Torpido panelinde ışık yanıp sönüyor daha doğrusu 6ışık birden.
    Sanırım 1.1 in sorunuda bu:(:(veya çözüm onerisi olan var mı lütfen

Bunun yüzünden 4destroyer ve 1nakliyeyi topla vurmak zorunda kaldım
    hala devam ediyoe görev suandayardımlarınızı bekliyorum
    ----------ben ubisoft un yerinde olsam romanyada bu oyunu yapanları cok pis düverim

battle station yapmayı denesene

crew bölümünde düğmeleerden biri
    üzerine gelince yazar bulursun
    tüm mürettebatı uyandırır

• Vallahi arkadaşlar sağolun cevaplar için;

battlestation u simdi deneyeceğim
    ----velhasıl
    diğer nedenler değil,biliyorum yavaş doluyor ama hiç hareket yok yani oyun zamanında bi kaç gün geçti oyle diyeyim
    neyse...hersey senin batırdıgın gemi tonajıyla alakalı
    gercek zamanlı oldugundan dolayı gercek zaman upgradeleri var
    orneğin ilk başlarda radar yok
    ama ilk radar upgradeini -sd olması lazım- yukleyyince radarın yararı gözleniyor
    oyun zamanı ilerledikçede onlar artacaktır merak etme
    tayfa uyumuyor ve komple tüm yerler dolu ve hepsi canlı eminim
    tayfa yeri değiştirmeyi cok denedim
    hatta rütbeden dolayı mı dedim ,rütbesizleri koydum tık yok hala....
    ----
    ayrıca sizde boyle bi sorun var mı bilmiyorum ama F11 ile dış cam. de iken derinlik tuşu -a- ya basınca oyundan atıyor masaustune
    valla bilmiyorum sinir oldum yeterince

he bide en SİNİR bozucu yanını söylemeliyim benim için;
    uçaksavar cevresinde zırh var benim botda...270~90 derecelerde görüş alanı zırhın içerisine giriyor ve ekran zırh rengi oluyor....yani bu derecelerde ve yaklaşık 30derece çeveresinde görüş alanı SIFIR
    efektif kullanılan açılar 160~210 arası sadece....zaten sıfırda kule var
    uçağı vurmak için koca denizaltıyı cevirmek zorunda kalıyorum
    ---ayrıca dalgaları abartmışlar , durgun oldugundan dolayı ismi PASİF-ik olan deryaya bakın!atlantik olsa neyse
    Ayıptır günahtır ubisoft sh3 ün reklamını bu kadar yapmamıştı...rezillik valla...Metallica nın son dönemi gibi....

arkadaşım o madalya verilen ekranda sol üstte 3 simge var;
    madalya
    rütbe-kıdem arttırma
    özel pozisyon atama-çarkçı gunner falan

oradan her sefer sonrası basarına göre bi kaç yer acıyor onlarıda tutup crew in uzerine tasıman yeterli

pardon ya bize demişsin ; napcan rutbeyi sen oyuna bak
    en büyük kalibreli topu tak
    bi de ön arka muhabbeti var
    ben orjinali değiştirdim one taktım ama bu gidişle arkaya cevirecem, cok su geliyor

özür dilerim ama cok uzun oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reicht4 -- 7 Temmuz 2007; 19:33:42 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.