Şimdi Ara

Yeni Apple Watch 2 reklamı yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Apple Watch 2’nin yeni reklamı yayımlandı. Apple’dan görmeye alışık olduğumuz şekilde renkli ve enerjik olan reklamda Beyoncé ve Kendrick Lamar’ın “Freedom” isimli şarkısı kullanılmış.

Reklamda Apple Watch 2’nin birçok detayı, birçok kullanım alanı gösteriliyor ancak akıllı saatin asıl öne çıkan noktası suya ve toza karşı olan dayanıklılığı. 50 metreye kadar su geçirmeyen akıllı saat, bu özelliğiyle sektörün en dayanıklı akıllı saatlerinden birisi.

• Gear S3'ü gördükten sonra boş saat vesselam.

• saat güzel ama kordon seçeneklerini artırması lazım
  • Güzel saat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3 ün yanında çok çirkin duruyor.

• Fena saat değil ama bir S3 değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu apple watch ve tüm bu tip saatler hayatımda gördüğüm en gereksiz teknolojik alet.

Ben kolumu kaldırdırdığımda görmek isteğim dil çıkaran surat değil sadece zaman!

• Reklamın reklamı...

• reklam yayınlandı da o reklamı yayınlayanlar para alıyo dh da haber olarak ne işi var parasını versinler video öncesi reklamı yapın.şimdi bedavadan reklam yapmış oldunuz.

• Eğer telefon üreticileri bazı arkadaşlar gibi düşünse telefonu kaldırdığımızda Maillerimiz, Hava durumu, Haberler göreceğimize hala "Cevapsız Çağrı" ya da "1 Yeni mesaj" yazısı ile yetiniyor olurduk.

Bırakın gelsin şu aletler, ileride ne olacağı nasıl olacağı bilinmiyor şuan kullanışsızdır kullanışlıdır tartışılır; ileride yardımcı olma ihtimalleri çok yüksek. Emekleme aşamasındaki her teknoloji gibi.

Bugün adam akıllı bir saat almaya kalktığınızda 1000-1500 lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. (Casio F-91w ile yetinmiyorsanız tabi) bu fiyat bandında Apple Watch, Samsung Gear gibi alternatifler var. Hem saati görün hem bildirim ne olur ki? Adım takibi yapsın, uyku takibi yapsın basit mesajları yollayın vs. Böyle böyle gelişir gider.

• Xiaomi Amazfit varken...

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Gear S3'ü gördükten sonra boş saat vesselam.

+2 katılıyorum.
  • tasarımın değişmesi lazım kolda hiç hoş durmuyor bence
  • Suunto veya Garmin alırım buna asla para yatırmam

• konuyla alakasız ama şu reklamda ilgimi çeken tek şey hangi cihazla hangi kamera sistemiyle çektiler bilen birisi hiç değilse yaklaşık olarak şöylesin :D

• Adamlar reklam yapmayı çok iyi beceriyor.

• Ben daha eve internet bağlatamadım tam 5 aydır türk telekomu bekliyoruz bence halinize sükredin..

• Dörtgen sonuçta..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.