Şimdi Ara

Far Cry 3 Xbox One Geriye Uyumluluk Sistemine Eklendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Xbox 360 oyunlarını Xbox One üzerinde oynatmaya yarayan geriye uyumluluk sisteminin kütüphanesi genişlemeye devam ediyor. Larry Hryb'in twitter üzerinden yapmış olduğu duyuruya göre Ubisoft'un 2012 yılında piyasaya sunduğu açık dünya aksiyon macera FPS oyunu Far Cry 3 kütüphaneye eklendi.

Xbox One'da geriye uyumlu olan oyunların tümüne buradaki listeden ulaşabilirsiniz.

• Alsak mı ne yapsak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunun incelemesini efsane yapmistiniz neydi o günler...
  • Xbox 360 almak daha mantıklı sanki
  • Geri uyumluluğa eklenmişse, Mayıs ayının GwG'sinden birisi olabilir. Tıpkı Assassin's Creed : Revelations'ın geri uyumluluğa eklenmesi gibi. :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yani şimdi bu oyun 1080p ve daha stabilmi çalışacak Xbox one'da..Eğer öyleyse baya iyi oldu,RDR-GTA 4-FC3 istediklerimin hepsi eklendi sisteme..PS4'ün yanına eski oyunları oynayarak nostalji yapacağım bir konsol arıyordum..PS3 falan düşünüyordum ama şimdi düşününce Xbox One çok daha mantıklı geldi bana..Zaten PS3'ün çoğu kendine özel oyunu PS4'e geldi,Geriye eski multiplatform oyunlar kalmıştı,Şimdi bunlarda Xbox One'a geldiğine göre PS4 Pro ve Xbox One ikilisi çok uyumlu olacak...Hem Forza gibi 3-5 exc. falanda oynarım diye düşünüyorum...İnşallah sisteme daha çok oyun eklerler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.