Şimdi Ara

Destiny 2'den İlk Video Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Dün akşam yapılan resmi duyurudan sonra geliştirici Bungie Destiny 2'nin ilk teaser videosunu yayınladı. Yayınlanan bu CG video Cayde-6 (seslendiren Nathan Fillion) karakterini içeriyor ve Last City'nin yok edildiği, savaşın da insanlığın kapısına geldiği görünüyor.

Destiny 2'nin uzun tanıtım videosu ise 30 Mart tarihinde yayınlanacak ve muhtemelen oyunun platformları ile resmi çıkış tarihi gibi konularda bilgi sahibi olacağız. 

Destiny 2 bu sonbaharda çıkış yapacak. 

• çok tatlı olmuş keşke oyunda bu kadar iyi olsa

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Dünya üzerindeki son şehirde bir şeyler oluyor sanırım. Merak uyandırdı. Lütfen güzel olsun...
  • Oyunu bilmemde Animasyon çok canlı olmuş sanki karakter karşımda oturuyor gibi hissettim

• umarım yine konsollara özel olmaz pcyede çıkar 60 fps rahat rahat oynarız mousela
  • Oldu olacak DeadPool'u koysunlar :D . Rezillik ...

• Division hatırtlattı bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok hos olmus oynanis videosunu merakla bekliyorum asil merak ettigim Singleplayer kismi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım pc'ye çıkmaz
  • Umarım Pc ye çıkış yapar PS4 de yarım bıraktığım için üzüldüğüm bir oyundu.

• İnşallah ilk oyuna kıyasla uzun ömürlü olur. Birçok insan kendini tekrar ettiğinden bahsetmiş forumlarda.

• Single player derken o da ne demek arkadaş oyin hakkinda birsey bilmiyorsaniz yorum yapmayiniz battlefield mi bu
  • Bence PC'ye de çıkış yapacak. İlk oyun bayağı eleştri aldı ve mimlendi oyun haliyle. Şimdi her iki platforma da çıkışını yapacaklar ki, olumsuz bakışa ragmen satışlar biraz artsın ve zaten begenilirse de her iki platformdan güzel kar elde ederler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.