Şimdi Ara

Eurogamer: Bu Yılki COD Oyunu 'Call of Duty: WW2' Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Geçtiğimiz hafta sonu “TheFamilyVideoGamers” adlı bir YouTuber yeni Call of Duty'nin Call of Duty: WW2 olacağını sızdırmıştı. Bugün de sızdırılan haberi destekleyen bir rapor paylaşıldı.

Oyun basının en önemli sitelerinden birisi olan Eurogamer kendi kaynaklarından edindiği bilgiler sonucu bu yıl çıkış yapacak Call of Duty oyununun isminin "Call of Duty: WW2" olacağını doğruladı.

Activision henüz "Call of Duty: WW2" hakkında bir doğrulama veya yalanlama yapmadı. 

Activision, geçtiğimiz ay finansal raporlarını paylaştığı konferans esnasında 2017 senesinde sunulacak Call of Duty oyununun Sledgehammer Games tarafından geliştirilmekte olduğunu açıklamıştı. (Sledgehammer Games daha öncesinde Call of Duty: Advanced Warfare'i geliştirmiş ve Call of Duty: Modern Warfare 3'te de ortak geliştirici olarak yer almıştı.)

Ayrıca yeni Call of Duty oyununun seriyi köklerine döndüreceği ve oyunda geleneksel savaş sisteminin bulunacağı da Activision tarafından belirtilmişti. 

• Allahım sana şükürler olsun

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bu sene o sene !

• Nihayet be.Uçmalı zıplamalı duvarlarda yürümeli o saçmalıklar geride kaldı
  • kimin umurunda ..

• Yine Quake 3 grafik motoru ve saçma fiziklerle gelecekse kalsın...Kat ermeleri gereken çok yol var.
  • Uzun bir aradan sonra COD alacam demek ki..
  • CALL OF DUTY YILLAR SONRA DÖNÜYOR.. Nihayet !
  • Buna battlefield 1 etkisi diyorlar,İyi yüzlerine su serpmişler battlefield bunlara yaramış..
  • Ortada sevinilecek bir durum göremiyorum, bu serinin grafik motorunda ve bazı dinamiklerinde değişiklik yapılmadığı sürece hangi tarihte geçtiği çok önemli değil bana göre.
  • Bf1 cok iyi ayar vermis yanliz 2 dunya savasi 1 dunya savasini bozar bf ciyim ama cod un 2 dunya savasi iyi olur yanlız oyunu infinit ward yapmiyor sleghammer ne kadar iyi olur bilmiyorum
  • Ohhh bee sergant reznov Dimitri unutmadık sizleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gene bazuka salladıgımız duvarda siyah lekeler oluşacaksa çok birşey beklememek lazım. Ama ww2 olmasından dolayı en azından bir kere bakarım. son 3 oyununu saçmalıklarından dolayı pas geçmiştim..

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Buna battlefield 1 etkisi diyorlar,İyi yüzlerine su serpmişler battlefield bunlara yaramış..

BUNA CAHİLLİK ETKİSİ DENİYOR . OYUNUN YAPIMI 2014 SONUNDA BAŞLADI ...........

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yine Quake 3 grafik motoru ve saçma fiziklerle gelecekse kalsın...Kat ermeleri gereken çok yol var.

Frostbite motorunu ve o yüz binlerce hatası olan fizik motorunu anlatmaya gerek yok !
  • İyi hadı bakalım yıllar sonra cod a para verıcem o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günümüz savaşları olsaydı online iyi olabilirdi ama eski savaşlarda online sıkıcı olabilir silah çeşitlendirme açısından , bf 1 de bu yüzden sıkılmıştım , codun onlüne de en güzel yanı silahları deliler gibi modifiye etmemiz ve bunu savaş anında hissetmemiz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • E3 de göstersinlerde neye benzemiş bir görelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cod 2 multisi gibi bi multiplayer yapsinlar direk satin alirim. Hala o tadi alabildigim bi oyun yok. Ama bf1 varkende isleri zor bf1 suan gayet tatminkar o derece ki bana bile premium pass aldirdi ilk defa.
  • Oyun dünyası özüne dönüyor sonunda. O uzaylı saçmalıklardan gına gelmişti. Öylemi MW3 den beri cok oynamadım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.