Şimdi Ara

theHunter: Call of the Wild PS4 ve Xbox One'a Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Geliştirici Expansive Worlds ile dağıtıcı Avalanche Studios, avcılık oyunu theHunter: Call of the Wild'ın PlayStation 4 ve Xbox One'a geleceğini duyurdu. Bu yılın sonlarına doğru konsollar için çıkış yapacağı belirtilen theHunter: Call of the Wild için net bir çıkış tarihi verilmedi.

Avalanche Studios'un apex motorunu kullanan 130 kilometrekare büyüklüğündeki açık dünya avcılık oyunu theHunter: Call of the Wild şimdiye kadar yaratılan en sürükleyici av deneyimini sunduğunu iddia ediyor. Oyunda tek kişilik modun yanı sıra coop veya rekabetçi olarak da oynayabileceğiniz bir multiplayer mod da bulunuyor.

theHunter: Call of the Wild şu anda PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

• oyun berbat. isterse dağa taşa çıksın

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • The hunter iyidir iyi, free to play olanını az oynamadım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh bee, Daha geçen bu oyun için keşke PS4'ede çıksa diyordum..Keşke başka bişey dileseymişim...Neyse inşallah kutulu sürümü çıkarda koleksiyonuma eklerim..Çok severim böyle oyunları,Red dead 2,Far cry 5 falan gelsinde onlardada hayvan avlamak zevkli oluyor... Allahım bu 2017 nasıl bir sene böyle Efsane oyunlar geliyor,Özelliklede benim gibi ps4 sahipleri için süper bir yıl...PS4 almayı düşünüyorsanız tam senesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: RASYONALIST

oyun berbat. isterse dağa taşa çıksın

Tamam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.