Şimdi Ara

Beymen 2017 İlkbahar/Yaz filmi iPhone 7 Plus ile çekildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beymen 2017 İlkbahar/Yaz filmi iPhone 7 Plus ile çekildi

Apple’ın iPhone modellerinde kamera özelliklerini geliştirmesi modacıların gözünden kaçmıyor. Bugüne kadar pek çok katalog veya tanıtım filmlerinin iPhone kamerası ile çekildiğini gördük. Şimdi sıra Beymen Club filmlerinde.

Koray Birand tercihi

Beymen’in Beymen Club 2017 İlkbahar/Yaz adındaki tanıtım filmini, başarılı Türk fotoğrafçı Koray Birand tamamen iPhone 7 Plus modeli kullanarak çekti. Koray Birand’ın yönetmenliğindeki kampanyada İngiliz model Sam Rollinson’a Brezilyalı Alexandre Cunha ve Edward Wilding eşlik etti.

Bu film, hiçbir ek lens kullanmadan sadece iPhone’un kendi Kamera uygulaması ve AppStore’da bulunan FiLMiC Pro uygulamasıyla çekildi. Aksesuar olarak Dji Osmo Mobile ve Dji Osmo kullanıldı.

Ayrıca Bkz.Apple, otomasyon uygulaması Workflow’u satın aldı

Artık pek çok yönetmen ve görüntü yönetmeni çalışmalarını sektörde geleneksel olarak kullanılan büyük ve pahalı kamera ekipmanları yerine iPhone’la kaydetmeyi tercih ediyor. Bunun en büyük sebepleri arasında çekimlerin hızlıca yapım aşamasına geçebilmesi, etkileyici renk doygunluğu, video kaydetme esnekliği, 4K video, çok hızlı netleme yapabilme, geniş üçüncü taraf uygulama desteği sayılabilir.

• Başarılı reklam olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haters gonna hate ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekrem71,ben böyle körü körüne bir markayı savunun bir ... daha görmedim gerçekten ayakta alkışlanacak ... sın

• Bugün de Koray Birand için utandık.

• O kamera aparatına Samsung Galaxy S4 taksam daha iyi çeker o derece

• Nisan maaşları erken yatmış beyler :D

• Koray Birandı takip eden biri olarak şunu diyebilirim, kesinlikle harika haber.
    Önceden Canon Mark serisiyle çekiyordu, demek o da mobile dönmüş..

• Apple Türkiye Kırmızı iPhone 7 göndersin diye yıkamalar yağlamalar başlamış :) Bide Beymen nedir ya reklam yapacaksın madem Huawei P10'daki gibi Vouge, Saatchi, Ricostru, Manfred Baumann gibi devlerle yap yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosster -- 25 Mart 2017; 11:40:09 >
  • General mobile ile çekilmeliydi.

• IMAX ile çekmek çok mu zordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

Ekrem71,ben böyle körü körüne bir markayı savunun bir ... daha görmedim gerçekten ayakta alkışlanacak ... sın

Artı almak için Ekrem'e laf atanlardan biri v25978314

Cidden sıktınız, haberle ilgili yorum atılmayacaksa silinsin bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 25 Mart 2017; 12:13:22 >
  • Bari bir Fuji xt2 kullanaydınız. Apple' dan para mı aldınız?

Ama itiraf edelim güzelde olmuş ;)

• Şu her haberin altında editöre sallayan alakasız şekilde iphone'a sallayan falan herkesi banlayacaksın ana sayfa yorumları biraz düzene girer. Çok sıktınız harbiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaov artık kamerası ne kadar iyiyse yönetmenler bile film çekerken iphone 7yi tercih ediyor diye düşünmemiz gerekiyodu galiba

• Bime düşmüş iphone gibi beymene reklam vermek.

• Koray Birand'ı takip ederim. Takdire şayan çekimleri var. Ancak şunu bilmek de lazım. Ekrem'in anlattığı gibi en iyisi iphone olduğu için onunla çekmiyor tabi ki :) Ekrem gibiler böyle magazin haberlerini yaptığı için dolaylı yoldan kişilerin de reklamı yapılıyor. Bedava reklam yaaa attım hafızaya bedeveeeee. :D

• Artık ana Sayfadaki haberlerin hiçbirine yorum atmama kararı aldım bu da son yorum bu kadar Apple meraklısı olmaz ya hangi siteye girsem illaki bir taraflı editör oluyor.

• anlaşılan kompak makineler lensi değişen fotoğraf dünyasının haddini bildirmiş :)

• Bence de fazla abartıyorsunuz artık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.